برگزیده های پرشین تولز

نیازمندخریدار مطمین هاست خارجی

Mohsen-6558

Registered User
لایک‌ها
36
با سلام
دوستان من می خوام از هاست های خارجی خرید کنم کسی هست این کارو انجام بده؟
تاکید می کنم خرید هاست هست کشور ایران تحریم نیست اما ممکنه گیر بدن
کسی حاضر بود اعلام کنه تا مبلغ و نحوه پرداخت و سایت رو اعلام کنم

amk

Registered User
لایک‌ها
9
از كدوم سايت ميخواي خريد كني ؟ بگم گير ميده يا نه...

Mohsen-6558

Registered User
لایک‌ها
36
JustHost
LunarPage
WebHostingPad
از اولی اخیرا دادم خرید کردن مشکلی نداره اما چند روز پیش یکی می گفت انگار چک اینا می گیره و ...
دومی رو یکی از دوستام قبلا خریده اما به ما گیر دادن و کارت شناسایی ارائه کنین منم پاسپورت دادم الان می گه که واریز کنین مشخصات شما تایید هست
از سومی تجربه ای ندارم

راستی اینم عرض کنم که نفر تو کشور خارجی هست که آدرس و تلفن و اینای واقعی داره و مشکل وریفای نداریم.
اما خب با وجود ایشون هم ممکنه اذیت کنن
مرسی

bijans

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز، ما نماینده ی رسمی شرکت heartinternet.co.uk هستیم. می توانید مستقیماً هاست مورد نیاز خود را از ما تهیه کنید.

Mohsen-6558

Registered User
لایک‌ها
36
قیمت های شما نسبت به اون سایت هایی که من دادم خیلی بالا هستن
دنبال خریدار هاست هستم.
متشکر

rezabs

Registered User
لایک‌ها
4
JustHost
LunarPage
WebHostingPad
از اولی اخیرا دادم خرید کردن مشکلی نداره اما چند روز پیش یکی می گفت انگار چک اینا می گیره و ...
دومی رو یکی از دوستام قبلا خریده اما به ما گیر دادن و کارت شناسایی ارائه کنین منم پاسپورت دادم الان می گه که واریز کنین مشخصات شما تایید هست
از سومی تجربه ای ندارم

راستی اینم عرض کنم که نفر تو کشور خارجی هست که آدرس و تلفن و اینای واقعی داره و مشکل وریفای نداریم.
اما خب با وجود ایشون هم ممکنه اذیت کنن
مرسی

من با جاست هاست و لونارپیجز کار میکنم و همکاریمون هم زیاده هیچ مشکلی هم با هیچکدوم ندارم. مشتریهام هم ندارند.
من نفهمیدم شما دقیقا چی میخواهید.
من میتونم از این دو سایت براتون هاست بگیرم.
پیشنهاد خودم هم جاست هاست هست. سرعت لینک سرورهاش بالاتره. هردو ساپورت خوبی دارند و به هیچ عنوان با سرویس دهنده های ایرانی قابل مقایسه نیستند.
ضمنا میدونن که مشتریها از ایران هستند.

اطلاعات بیشتر اگر خواستید در پیام خصوصی

Mohsen-6558

Registered User
لایک‌ها
36
من با جاست هاست و لونارپیجز کار میکنم و همکاریمون هم زیاده هیچ مشکلی هم با هیچکدوم ندارم. مشتریهام هم ندارند.
پیشنهاد خودم هم جاست هاست هست. سرعت لینک سرورهاش بالاتره. هردو ساپورت خوبی دارند و به هیچ عنوان با سرویس دهنده های ایرانی قابل مقایسه نیستند.

پیغام خصوصی دادم

AfraWeb.net

Registered User
لایک‌ها
0

شما نماینده justhost هستید ؟
بعد ساپورت با شما هست یا با justhost و اینکه اگه کسی انگلیسی بلد نباشه چطوری باید با این شرکت برای ساپورت تماس بگیره . درباره فروشندگان ایرانی هم قبول داریم که کیفیت برخی ها پایین هست ولی نمیشه همه را به یک چشم البته ( ما سرویس های هاستینگ ارائه نمیکنیم ) یک موقع تصور نشه که قصد تبلیغ یا حمایت داریم .
در ضمن در هاستینگ اشتراکی چیزی به عنوان بدون محدویت وجود ندارد فقط لازم هست مقداری به سرور فشار بیارید سریع اخطار میگیرید و اکانت شما بسته میشه و اینکه باید قوانین وارز و اسپم را روی سرور ها به دقت رعایت نمایید

rezabs

Registered User
لایک‌ها
4
شما نماینده justhost هستید ؟
بعد ساپورت با شما هست یا با justhost و اینکه اگه کسی انگلیسی بلد نباشه چطوری باید با این شرکت برای ساپورت تماس بگیره . درباره فروشندگان ایرانی هم قبول داریم که کیفیت برخی ها پایین هست ولی نمیشه همه را به یک چشم البته ( ما سرویس های هاستینگ ارائه نمیکنیم ) یک موقع تصور نشه که قصد تبلیغ یا حمایت داریم .
در ضمن در هاستینگ اشتراکی چیزی به عنوان بدون محدویت وجود ندارد فقط لازم هست مقداری به سرور فشار بیارید سریع اخطار میگیرید و اکانت شما بسته میشه و اینکه باید قوانین وارز و اسپم را روی سرور ها به دقت رعایت نمایید

قوانین هاستینگ اشتراکی در دنیا کاملا واضح هست. دقیقا هیچوقت انتظار نامحدود نباید داشت. جاست هاست نماینده ندارد اما ریسلر دارد که با هم بسیار متفاوت هستند.
البته لطفا بحثهای مشابهی که در وب هاستینگ تاک با بقیه داشتید را با من نکنید.
من در ایران خیلی محدود سرویس میدم و اگر سرویس بدم بدیهیه که نیازی نیست فرد انگلیسی بلد باشه، میتونه مستقیم با خودم در تماس باشه. من در ایران با بهترین سرویس دهنده (از نظر خودشون و باقی بازار) کار کردم. همیشه جایی مشکلی هست. قیمتها هم به نسبت سرویس بالاست. اتفاقات غیر قانونی زیاد میافته مثل کاری که اخیرا ارتباط نوین انجام داد و بدون اطلاع قبلی مشتریانش کلیه سرویسها را در اختیار شرکت دیگری قرار داد.
خوب من با تماس با سرویس دهنده اصلی در خارج از ایران کل سرویسها را ترنسفر کردم اما حقیقت اینه که خیلی از سرویس گیرنده ها از حقوق اینچنینی خودشون با خبر نیستند.
به هر حال وقتی وارد موارد بین المللی میشیم باید قوانینش را بپذیریم چون به نفع همه هست. سرویس دهنده های ویرز و اسپم مشخص هستند و قیمتها هم بالاتره.

موفق باشید

AfraWeb.net

Registered User
لایک‌ها
0
http://www.hyperspin.com/en/ranking.php?type=1

لیست این شرکت ها را میتوانید مشاهده فرمایید که بر اساس اپ تایم دسته بندی شده اند . برای خرید هم سفارش رو تو سایت هاشون تکمیل میکنید سعی کنید شرکت اروپایی یا کانادایی باشند بعد هزینه را بوسیله پی پال پرداخت نمایید در تاپیک پی پال میتوانید هزینه های مرتبط با مشاهده فرمایید

Mohsen-6558

Registered User
لایک‌ها
36
دوستان من نزدیک به سه تا هاستینگ متفاوت خارجی رو امتحان کردم و کلی هم هاستینگ ایرانی دارم

باید قبول کنیم که هاست های خارجی خیلی سرتر از هاست های ایرانی هستن
البته ایران که هاست نداره اغلب رزلر هستن
من ماه گذشته تو یکی از هاست های خارجی 125 گیگ ترافیک داشتم کدوم هاست ایرانی می تونه اینو تامین کنه؟ با چه هزینه ای؟
هاست خارجی مشکلش متوجه نشدن زبان هست که اونم می شه دست و پا شکسته منظورو رسوند و مشکل تحریم هست که اولش باهاشون هماهنگ کنین مشکلی پیش نمی آد
اونا هم دنبال منافعشون هستن
مرسی از همه

rezabs

Registered User
لایک‌ها
4
هاست خارجی مشکلش متوجه نشدن زبان هست که اونم می شه دست و پا شکسته منظورو رسوند

چون این قسمت جالب بود خواستم بگم البته مشکل اینوریاست نه مشکل اونا ;)

دقیقا اونها دنبال منافعشون هستند.

در مورد پهنای باند هم خیلی بیشتر از اینها رو خودم استفاده کردم و هیچ مشکلی هم ندارند مگر اینکه یک سری مسائل را رعایت نکنید که در قراردادهاشون هست (همون termها که معمولا نمیخونیم و تیک میزنیم)

موفق باشید :)

rezabs

Registered User
لایک‌ها
4
انجام شد و اطلاعات ارسال شدند

موفق باشید

mo|-|sen

Registered User
لایک‌ها
50
Hostforweb مطمئن باش بهترینه!
فقط یه حساب پی پال داشته باشی کافیه! سرویس ها و ساپورت فوق العادست!

باید تست کنی تا بفهمی! تا 30 روز هم برای کلیه خدماتشون برگشت پول دارن!

Mohsen-6558

Registered User
لایک‌ها
36
Hostforweb مطمئن باش بهترینه!
فقط یه حساب پی پال داشته باشی کافیه! سرویس ها و ساپورت فوق العادست!

باید تست کنی تا بفهمی! تا 30 روز هم برای کلیه خدماتشون برگشت پول دارن!
دوست من این خیلی گرونه که
پلان Basic ماهی نزدیک 9 دلاره
کیفیتش رو زیر سوال نمی برم اما قیمتش واقعا بلاست

AfraWeb.net

Registered User
لایک‌ها
0
چقدر فضا نیاز دارید و چقدر ترافیک ماهانه و چقدر میخواهید هزینه کنید و چه معیار هایی برای انتخاب دارید ؟

OurPars

Registered User
لایک‌ها
7
دوستان من نزدیک به سه تا هاستینگ متفاوت خارجی رو امتحان کردم و کلی هم هاستینگ ایرانی دارم

باید قبول کنیم که هاست های خارجی خیلی سرتر از هاست های ایرانی هستن
البته ایران که هاست نداره اغلب رزلر هستن
من ماه گذشته تو یکی از هاست های خارجی 125 گیگ ترافیک داشتم کدوم هاست ایرانی می تونه اینو تامین کنه؟ با چه هزینه ای؟
هاست خارجی مشکلش متوجه نشدن زبان هست که اونم می شه دست و پا شکسته منظورو رسوند و مشکل تحریم هست که اولش باهاشون هماهنگ کنین مشکلی پیش نمی آد
مرسی از همه

125 گیگ پهنای باند ماهیانه رو در هاستهای شیر داشتید؟ مثلا ماهی 3.45 در جاست هاست؟ از این مدلها؟
میتونم بپرسم کدام شرکت؟
که به شما گیر نداده؟

با تشکر

Mohsen-6558

Registered User
لایک‌ها
36
دوستان عزیز این آمار استفاده از پهنای باند هست:
Nov 2009: 134.17 Gig
Dec 2009: 238.24 Gig
Jan 2010: 122.59 Gig
Feb 2010: 45.81 Gig
Mar 2010: 6.21 Gig
همین طور که می بینین از این ماه سعی کردم بار رو از دوش سرور ور دارم و توزیع کنم.
هر کی خواست بدونه میزبان من کی بود با این آمار پی ام بده تا راهنماییش کنم
با تشکر

بالا