برگزیده های پرشین تولز

نیازمنده تجربه شما در مورد خودروی تویوتا پریوس

balanar

Registered User
لایک‌ها
163
سلام
چند وقتی هست که تصمیم به خرید خودرویی جایگزین برای خودروی فعلیمون گرفتم .
البته این خودرو در حقیقت خودروی دوم هست . یک هدد هیوندا توسان هم داریم
میخواستم بجای 206 یک خودرو دیگر بگیریم.
بنده در حدود 150 میلیون نهایتا بودجه دارم و از انجا که خودرویی به قول معروف شاسی و خوشگل داریم قصد خرید خودروی سدان را داریم .
بنده تویوتا پریوس را از جهات مختلف بررسی کردم و دیدم خودرویی به حق در ظاهر تمام و کمال است البته اگر ظاهرشو فاکتور بگیریم.
خیلی کلنجار رفتم بخاطر ظاهرش اما وجود یک خودرو اس یو وی باعث شد خیلی در قید و بند ظاهر خودروی دوم نباشیم . البته خیلی هم افتضاه نیست اما مسئله مهم ظاهر نیست
از کسانی که تجربه رانندگی و زندگی با این خودرو رو دارند تقاضا میکنم تجربیاتشون نقاط مثبت و منفی و همچنین واقعیت هارو در اختیار من و همینطور دوستان دیگه قزاز بدن.
با سرچی که کردم تقریبا هیچ موضوع مشابهی در نت وجود نداره لذا تجربه شما میتونه بازدید خوبی داشته باشه و من هم استفاده خیلی زایدی میکنم.
پریوس خودروی در عمل خوبیه؟
ایا سیکل مصرفیش همون چیزیه که روی کاغذ میبینیم؟ ایا مصرف واقعا خیره کننده کم هست؟
ایا این خودرو رانندگی خوبی به ما میدهد؟
صدا عیوب و موارد عجیبی در ان وجود دارد؟
و صد ها سوالی که در مورد این خودرو میتوان کرد

امیر.ع

Registered User
لایک‌ها
244
سلام
این خودرو با برق به راه می افتد و این گزینه مستقلی است برای خودش
داشبورد خوبی داره و لاستیک هاشک توی رانندگی کمکت میکنه
همینطور از حق که نگذریم استفاده از چهار درب انتخاب هوشمندانه ای رو برای ما رقم میزنه
ولی شما به این نکته هم باید توجه داشته باشی که صندلی های این خودرو نیاز مبرم و شدیدی به روکش صندلی دارد
امیدوارم خریدی عاقلانه و مبرا از هر نفرین داشته باشی

behbahanboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام
تویوتا پریوس پر فروش ترین هیبریدی دنیاست و از همین میشه فهمید که چه ماشین خوبیه
محصولات تویوتا همیشه با کیفیت و با دوام بوده و مصرفشم که خیلی کمه
البته اینم باید در نظر بگیری که قطعات پریوس تو ایران خیلی کم پیدا میشه و حتی شاید پیدا نشه و برای تامین قطعه مجبور به سفارش از کشورهای همسایه بشی

balanar

Registered User
لایک‌ها
163
من خودرو رو خریداری کردم و باید بگم محصولی بسیار خوبیه
میتونم بگم بهترین گزینه توی این قیمت برای هر نوع مصرف کننده ای هست البته این حرف مه مطلقا بگیم خیر.
ماشین نرمیه ، مصرف سوختش ناچیزه و بسیار خوش دسته ولی چند تا ایرادم داره که اگر بدونید بد نیست.
ارتفاع ماشین بسیار پایینه و جداول کنار خیابون کار دستتون خواهد داد هنگام پارک کردن.
فرمون ماشین کمی سفت تر از خودرو های کره ای هست
سیستم نویگیشنش در ایران فعلا کار نمیکنه و یه چیز الکی محسوب میشه.
میانگین هزینه هر 5000 تا تعمیر و نگهداری بسیار سنگین تر از هر خودروییه ( 500 هزار تومان حدودا)
و چند تا چیز جزعی تر
اما با این پولی که میدین چی گیرتون میاد؟
-یه ماشین نرم
-سیستم صوتی جی بی ال از کمپانی هارمن کاردن که جای توضیح نداره
-تویوتا
-نصف هزینه طرح ترافیک رو نمیپردازین ( رایگان گول زنک )
- کمتر توی این پمپ های بنزین همه جور اعصاب خوردکن وقتتون تلف میشه ( هزینه مهم نیست )
- اگر الان بخرین نصف مردم طوری با شما برخورد میکنن که انگار یه فضایی دیدن

Hossein Rv

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
من خودرو رو خریداری کردم و باید بگم محصولی بسیار خوبیه
میتونم بگم بهترین گزینه توی این قیمت برای هر نوع مصرف کننده ای هست البته این حرف مه مطلقا بگیم خیر.
ماشین نرمیه ، مصرف سوختش ناچیزه و بسیار خوش دسته ولی چند تا ایرادم داره که اگر بدونید بد نیست.
ارتفاع ماشین بسیار پایینه و جداول کنار خیابون کار دستتون خواهد داد هنگام پارک کردن.
فرمون ماشین کمی سفت تر از خودرو های کره ای هست
سیستم نویگیشنش در ایران فعلا کار نمیکنه و یه چیز الکی محسوب میشه.
میانگین هزینه هر 5000 تا تعمیر و نگهداری بسیار سنگین تر از هر خودروییه ( 500 هزار تومان حدودا)
و چند تا چیز جزعی تر
اما با این پولی که میدین چی گیرتون میاد؟
-یه ماشین نرم
-سیستم صوتی جی بی ال از کمپانی هارمن کاردن که جای توضیح نداره
-تویوتا
-نصف هزینه طرح ترافیک رو نمیپردازین ( رایگان گول زنک )
- کمتر توی این پمپ های بنزین همه جور اعصاب خوردکن وقتتون تلف میشه ( هزینه مهم نیست )
- اگر الان بخرین نصف مردم طوری با شما برخورد میکنن که انگار یه فضایی دیدن

این موضوع ارتفاع پایین رو کاملا درک میکنم، ولی اکثر سدان های خارجی همین شکلی شدن (البته بیشتر مدل های جدید، مثلا اریون مدل 2010 مشکل ارتفاع نداره، ولی یکی از اشنایان کمری 12 داره و هر لحظه ممکنه کفش بگیره تو شیب، به همین خاطر هم دنبال فروششه)

ولی درکل مبارکتون باشه ماشین عالیی هست از همه نظر تو این قیمت، مخصوصا سر دنده اش خیلی جالبه :D

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
اتفاقا این خودرو ظاهر بسیار عالی داره! نوع شکستگی و برخورد خطوط، سایر ماشین های ژاپنی مثل مزدا3نیو را یادآور میشه اما به نظر من طراحیش خیلی کانسپت تر و مفهومی تر از مزدا3نیو هست.

طراحی و ظاهر به طور خلاصه: پسا مدرن، کانسپت و آوانگارد

بالا