برگزیده های پرشین تولز

نیازمند آموزش دو مورد سئو در سایت جی تی متریکس

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
من قبلا میخواستم سایتم رو سرعت لودش و سئوش رو بالا ببرم. تاپیک زدم و به لطف برخی دوستان که قیمت های بسیار بالا میدادن برخی دیگر دوستان کمک کردن و تونستم خودم خیلی از موارد سایت Gtmetrix رو حل کنم.

حالا فقط دو مورد رو گیر کردم و نیازمند کسی هستم که آموزش بده چجوری این دو مورد رو باید مرتفع کنم.

دو مورد

Remove query strings from static resources

و

Defer parsing of JavaScript

دوستانی که آمادگی آموزش دارند بفرمایند قیمتشون رو. فقط بازم بردارانی که میخوان قیمت های فضایی بدن ممنون میشم پست ندن کلا

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
دوست عزیز اگر سایتتون وردپرسی هست دنبال دومیش نرید بهتره چون معمولا امکان حل کردنش وجود نداره
سایت وردپرسی هست اما تا هر میزانی که قالب به هم نریزه میخوام کمش کنم.

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670
یه توصیه ای دارم :
قبل از انجام هر کاری روی هاست اصلی روی لوکال هاست آزمایش کنید . چون برخی از افزونه ها در برخی سرور ها نصب نیست که این باعث میشه خیلی سایت ها به فنا برن ...

SRHSoft

Registered User
لایک‌ها
48
با سلام خدمت شما براتون انجام میشه

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911

saeid1369

Registered User
لایک‌ها
46
سلام . من یک کدی مشابه همینی که داخل وبسایتتون بود رو اکی کردم اما مورد Defer parsing of JavaScript با این کد حل نمیشه متاسفانه
ببینید برای حل خطای Defer parsing of JavaScript باید تگ های جاوا اسکریپت به پایین صفحه منتقل کنید. کدی که در لینک بود، فایل های جاوا اسکریپت افزونه ها رو به پایین صفحه منتقل می کنه، شما هم باید بقیه فایل های جاوا اسکریپتی رو که توی صفحه تون فراخوانی کردید، به صورت دستی به پایین صفحه منتقل کنید تا مشکل حل بشه.
دقت کنید که اگه بعد از فایل های جاوا اسکریپت هر چیز دیگه ای بذارید (مثلاً یه لینک یا عکس یا....) باز هم اون خطا رو توی جی تی متریکس خواهیددید. مثلاً ممکنه کد آمارگیر وبگذر رو توی سایتتون داشته باشید که خب اون کد رو در پایین ترین قسمت صفحه گذاشتید طبیعتاً و چون توی اون کد یه لینک هم وجود داره، برا همین شما کماکان خطای Defer parsing of JavaScript رو خواهید داشت توی جی تی متریکس.
اگر با این توضیحات باز هم نتونستید مشکل رو حل کنید، آدرس سایتتون رو پ خ کنید، بررسی کنم.

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
ببینید برای حل خطای Defer parsing of JavaScript باید تگ های جاوا اسکریپت به پایین صفحه منتقل کنید. کدی که در لینک بود، فایل های جاوا اسکریپت افزونه ها رو به پایین صفحه منتقل می کنه، شما هم باید بقیه فایل های جاوا اسکریپتی رو که توی صفحه تون فراخوانی کردید، به صورت دستی به پایین صفحه منتقل کنید تا مشکل حل بشه.
دقت کنید که اگه بعد از فایل های جاوا اسکریپت هر چیز دیگه ای بذارید (مثلاً یه لینک یا عکس یا....) باز هم اون خطا رو توی جی تی متریکس خواهیددید. مثلاً ممکنه کد آمارگیر وبگذر رو توی سایتتون داشته باشید که خب اون کد رو در پایین ترین قسمت صفحه گذاشتید طبیعتاً و چون توی اون کد یه لینک هم وجود داره، برا همین شما کماکان خطای Defer parsing of JavaScript رو خواهید داشت توی جی تی متریکس.
اگر با این توضیحات باز هم نتونستید مشکل رو حل کنید، آدرس سایتتون رو پ خ کنید، بررسی کنم.
همینکارو کردم . یعنی تمام فرمان های فراخوانی جاوا اسکریپت ها رو هم به پایین ترین خط کد ها بردم اما تغییری در ارور ایجاد نشد.

فایل بعد از تغییرات . میتونید ببینید کد فراخوانی فایل های جاوا تمامشون رو آوردم پایین صفحه

http://uplod.ir/xqx3jow201nc/sketch-enqueue.zip.htm

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
من قبلا میخواستم سایتم رو سرعت لودش و سئوش رو بالا ببرم. تاپیک زدم و به لطف برخی دوستان که قیمت های بسیار بالا میدادن برخی دیگر دوستان کمک کردن و تونستم خودم خیلی از موارد سایت Gtmetrix رو حل کنم.

حالا فقط دو مورد رو گیر کردم و نیازمند کسی هستم که آموزش بده چجوری این دو مورد رو باید مرتفع کنم.

دو مورد

Remove query strings from static resources

و

Defer parsing of JavaScript

دوستانی که آمادگی آموزش دارند بفرمایند قیمتشون رو. فقط بازم بردارانی که میخوان قیمت های فضایی بدن ممنون میشم پست ندن کلا

در مورد اول کار خاصی نباید انجام بدید بعضی از فایل ها نباید کش بشن به همین دلیل علامت سوال ؟ در فراخوانیشون استفاده میشه
برای مثال شما آمارگیر گوگل هم این علامت در فراخوانیش وجود داره و در صورتی که حذفش کنید از کار می افته
یا مثلا اگر از جاوا برای نمایش لینک تا آخرین ارسال ها استفاده می کنید نباید علامت سوال رو حذف کنید،چون اگر فایل کش بشه مطالب جدید رو نمایش نمیده دیگه
باید ببینید کوئری مربوط به چه فایلی میشه و اون فایل مربوط به کدوم پلاگین هست

در مورد Defer parsing of JavaScript هم که دوستان توضیح دادن
اگر از سیستم های همکاری در فروش استفاده می کنی با انجام این اصلاح تمام تبلیغات در پایین ترین قسمت سایت نمایش داده میشن، دیگه نمی تونی در جای دلخواه نمایششون بدی

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
در مورد اول کار خاصی نباید انجام بدید بعضی از فایل ها نباید کش بشن به همین دلیل علامت سوال ؟ در فراخوانیشون استفاده میشه
برای مثال شما آمارگیر گوگل هم این علامت در فراخوانیش وجود داره و در صورتی که حذفش کنید از کار می افته
یا مثلا اگر از جاوا برای نمایش لینک تا آخرین ارسال ها استفاده می کنید نباید علامت سوال رو حذف کنید،چون اگر فایل کش بشه مطالب جدید رو نمایش نمیده دیگه
باید ببینید کوئری مربوط به چه فایلی میشه و اون فایل مربوط به کدوم پلاگین هست

در مورد Defer parsing of JavaScript هم که دوستان توضیح دادن
اگر از سیستم های همکاری در فروش استفاده می کنی با انجام این اصلاح تمام تبلیغات در پایین ترین قسمت سایت نمایش داده میشن، دیگه نمی تونی در جای دلخواه نمایششون بدی
مورد اول رفع شد اما مورد Defer نه متاسفانه. همکاری در فروش و تبلیغ و ... هم هیچی ندارم . تمام js ها برای قالبه. اما هرکاری کردم ارورش رفع نشده. کد های فراخوانیش رو توی فوتر گذاشتم اکی نشد. کد هاشو توی همون فایل PHP که فراخوانی میکنه آوردم پایین ترین کد بازم نشد. موضوع این عجیب شده

بالا