برگزیده های پرشین تولز

daalloon.ir

Registered User
لایک‌ها
173
سلام سروران گرانقدر

در مورد اینستاگرام اپ های زیادی از جمله انفالو،لایک و کامنت وجود داره اما من یه اپ میخام که فالوورهام رو مدیریت کنه،یعنی تفکیک و جداسازی بر اساس تعداد فالوور،چندین اپ در کافه بازار دیدم که فالوورها رو بر اساس تعداد لایک کردن و کامنت گذاشتن تفکیک میکنه ولی من میخام بهم نشون بده فاللورهام چه تعداد فالوور دارند تا واقعی رو از فیک تشخیص بدهم.

بطور کلی میخام به برنامه تنظیماتی بدم مثلا فاللورهایی که پیج من رو فالو کردند و بالای 10k افلوور دارند نشان بده تا منم فالو بک کنم
آیا همچیم برنامه ای هست،یا خودم با api اینستا میتونم بسازم؟

مرسی

link.rk01

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اوقات شرعی کلیه شهرها و روستاهای ایلام
اوقات شرعی کلیه شهرها و روستاهای بوشهر

اوقات شرعی کلیه شهرها و روستاهای تهران

اوقات شرعی کلیه شهرها و روستاهای خراسان جنوبی
جداول اوقات شرعی شیعی کلیه شهرها، روستاها و آبادیهای استان آذربایجان شرقی به تعداد بیش از ۴،۰۰۰ نقطه مختلف بصورت روزانه، ماه جاری، ماه دلخواه، ماه شمسی و قمری و همچنین در مناسبت های ویژه مانند ماه مبارک رمضان، تعطیلات عید نوروز و ... توسط سایت و وبلاگ اذانگو تهیه گردیده است.
فایل جداول اوقات شرعی مذکور قابل دانلود در دو فرمت jpg و pdf و با کیفیت بالا جهت استفاده و پرینت می باشد.

اوقات شرعی کلیه شهرها و روستاهای خراسان رضوی

nimahz76

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
من در داخل دوره جامع بازاریابی در اینستاگرام ام، اپلیکیشنی معرفی کردم به اسم CrowdFire !
این اپلیکیشن امکانات مختلفی در اختیار شما قرار میده.
البته همون طور که داخل دوره هم گفتم، تا می تونید چنین اپلیکیشن هایی رو روی اکانتتون ست نکنید، اینستاگرام به شدت حساس شده و ممکنه جریمتون کنه.

Areno

Registered User
لایک‌ها
778
سلام سروران گرانقدر

در مورد اینستاگرام اپ های زیادی از جمله انفالو،لایک و کامنت وجود داره اما من یه اپ میخام که فالوورهام رو مدیریت کنه،یعنی تفکیک و جداسازی بر اساس تعداد فالوور،چندین اپ در کافه بازار دیدم که فالوورها رو بر اساس تعداد لایک کردن و کامنت گذاشتن تفکیک میکنه ولی من میخام بهم نشون بده فاللورهام چه تعداد فالوور دارند تا واقعی رو از فیک تشخیص بدهم.

بطور کلی میخام به برنامه تنظیماتی بدم مثلا فاللورهایی که پیج من رو فالو کردند و بالای 10k افلوور دارند نشان بده تا منم فالو بک کنم
آیا همچیم برنامه ای هست،یا خودم با api اینستا میتونم بسازم؟

مرسی
سلام.
نینجا گرام رو یه تست بکن.
و البته ممنون میشم در این تاپیک هم شرکت کنید:
https://forum.persiantools.com/threads/بحث-و-تبادل-نظر-در-مورد-مدیریت-شبکه-های-اجتماعی.916906/

بالا