برگزیده های پرشین تولز

نیازمند برنامه نویسی اندروید / اپلیکیشن موزیک

1ghadami

Registered User
لایک‌ها
211
بسمه تعالی
درود بر همه ی برنامه نویسان و همکاران عزیز .

نیاز به یک برنامه نویس مجرب اندروید دارم که یک اپلیکیشن موزیک متصل به وبسایت رو برای بنده اموراتش رو انجام بده .

نیازهایی که بنده دارم رو به صورت خلاصه و تیتروار بیان میکنم »
۱)‌ فروشگاه خرید موزیک با دسته بندی متنوع و زیاد ( موزیک میبایست حتما فقط از طریق اپلیکیشن در صورت خرید پخش بشه و به هیچ وجه راهی برای خروج از نرم افزار نداشته باشه / بخش آنلاین موزیک هم به صورت دمو و فقط ۱۵ ثانیه از موزیک می‌بایست باشه )
۲) بخش اخبار و اطلاعیه های موسیقی / بخش مصاحبه های مدیر وبسایت با موزیسین ها / بخش گالری تصاویر و ... ( متصل به وردپرس سایت )
۳) فروشگاه ادوات موسیقی آنلاین داخل اپلیکیشن ( متصل به وردپرس وبسایت باشه و آپدیت از اون طریق صورت بگیره و فقط اپلیکیشن مرتبط کنه اینها رو)
۴) امکان عضویت معمولی و VIP / قابلیت معرفی دیگران و کسب امتیاز / تعریف سکه طلا در اپلیکیشن و یک سری امکانات جزئی دیگه

لپ امکانات ما این هاست ٬ عزیزانی که قادر به انجام هستند خواهشمندم رزومه خودشون رو از طریق تلگرام به آی دی » FaustoPapetti@ ارسال کنند و درضمن برآورد هزینه ی خودتون رو برای انجام این پروژه (اگر هزینه نجومی هستش ممنون میشم وقت خودتون رو نگیرید/ پروژه شخصی هستش نه شرکتی یا ... ) ٬ مدت زمان تحویل ٬‌شرایط پشتیبانی و امنیت نرم افزار نیز قید کنید .

با سپاس فراوان ازینکه وقت میزارید و ارزش قائل میشید

بالا