برگزیده های پرشین تولز

نیازمند برنامه نویس اشنا به زبان C فوری

alireza2010

Registered User
لایک‌ها
130
سلام به همه دوستان
همونطور که میدونید اخر ترم دانشگاه هاس و هر دانشگاه ودانشجو و استادی روش ازمون خودش رو داره
حالا یکی از دوستان نه چندان زرنگ ما رشتش کامپیوتر هست دانشگاه ازاد خوراسگان هم درس میخونه
یکی از استادهاشون پروژه زیر رو داده و گفته برنامش رو بنویسید
حالا این اقا از اونجایی که خیلی بلدن گذاشتن شب اخر بنویسن که تازه یادشون افتاده زبان سی نمیتونن بنویسن
حالا از من کمک خواسته
این صورت سواله که شما دوستان باید طراحی کنید!
حالا این طراحی میتونه متن نوشته شده باشه که بدید من بدم دوستم کامپایل کنه و یا خودتون کامپایل شده بدید تا برای استادشون سند کنیم
خلاصه اگه کسی این کار رو بکنه دعای خیر حدود 10 دانشجو پشت سرش خواهد بود!!(اخه این دانشجوها یه نفر مینویسه به بقیه همکلاسی ها هم میده)

اینم متن سوال!

برنامه ای بنوسید که از خط فرمان نام 2 فایل و رشته کد یا دی کد را در یافت کرده اگر کد باشد فایل اول را که در آن کارکترهای پرانتز باز و بسته نیز تبدیل و در فایل اف2 بنویسد به این صورت که در هر بخشی از فایل که تعداد کارکتر یکسان وجود دارد و تعداد تکرارش بیش از 3 است آن را خلاصه سازی نماید
والا من خودم هیچ زبان برنامه نویسی بلد نیستم(البته دنبالشم برم یاد بگیرم) برای همین اگه جاییش گنگ هست خودمم نمیدونم مفهموش چیه شما یه چیزی سر هم کنید به عنوان پروژه تحویل بدیم بره!

پیشاپیش از لطف شما دوستان متشکرم
فقط بگم که این پروژه فوق فوریه یعنی تا فردا نهایتا بعد از ظهر باید ارسال شده باشه!

من این سوال رو در چندین و چند فروم پرسیدم ولی بعد از گذشت 2 روز جواب نگرفتم.فردا شب هم اخرین مهلت من هست میخاستم بدونم کسی میتونه کمک کنه؟

راستی توی یکی از سایتها یه نفر لطف کرده ساده سوال رو نوشته ولی برنامه رو ننوشته!
کد:
منظور از سوال اینه که در ورودی نام 2 تا فایل رو بدیم
1- فایل اول رو بخونه
2- خلاصه سازی کنه (درصورت بیشتر از 3 کاراکتر مشابه پشت هم ) در فایل دوم بنویسه همین

با تشکر
"علیرضا"

بالا