برگزیده های پرشین تولز

نیازمند برنامه نویس php حرفه ای (یک پروژه فوری و عالی ) »»»‌ بشتابید ...

1ghadami

Registered User
لایک‌ها
211
با سلام .
همینطور که از اسم تاپیک مشخص هست نیاز به یک برنامه نویس php برای یک پروژه ی برنامه نویسی سایت با سیستم مدیریت محتوای نیمه اختصاصی با امکانات مشخصی رو دارم .
دعوت میشه از عزیزانی که علم کافی درین زمینه رو دارند رزومه ی خودشون و نمونه کارهاشون رو پ.خ کنند .
بودجه ی در نظرگرفته شده ۵۰۰ الی ۶۰۰ هزارتومان هست
پروژه نهایتا ۷ روز کار داره ( خودم برنامه نویس هستم دوستان و کاملا بر همه ی امورات مشرف هستم فقط به دلیل مشغله ی زیاد نمیرسم و نمیتونم پروژه رو تا اول مهر تکمیل کنم و بعد از اون هم به دردم نمیخوره اصلا ! ) پس خواهشا یه خورده سریعتر تا زود کار رو به اذن خدا شروع کنیم .

سیستم مورد نیاز بنده یک سیستم با مدیریت محتوای شبیه به وردپرس + یک سری امکانات کاستوم ساده است که عرض کردم کند باشید ۷ روز طول میکشه .
سیستم آموزشی/کنکوری هستش برای ثبت نام یه سری کاربر که بتونم اسمشون رو داشته باشم تو سایت با یه کد ۶ رقمی مثل داوطلبا مثلا و اینکه بشه پیام بدم بهشون و بتونن یه سری محصول خریداری کنن که ۸۹٪ امکانات آماده هست و فقط ۱۰ درصد نیاز به ایجاد کردن داره / محیط مدیریت اخبار و رسانه و غیره وردپرس + بخش کاربری دانش آموزان با یک سری قابلیت های معقول و ساده ( فقط مدیریت کاربران میخوام انگارکن )

این چند روز مسافرت هستم تا ۲۵ شهریور ( نائب الزیاره همتون مشهد مقدس هستم ازهمین الان که این تاپیک رو زدم ) اگر هم براتون مقدور بود منت بزارید و sms کنید نمونه کارهاتون رو تا انشالله در صورت تایید بلافاصله مستندات براتون ارسال بشه و استارت بخوره زود تموم شه ...
۰۹۱۲۵۰۵۱۸۲۸
[email protected]
تلگرام : AghaHatami@
تماس از ۷ الی ۲۲ ( پیام و تلگرام ۲۴ ساعتی درخدمتم جواب میدم سریع )

Last edited:

1ghadami

Registered User
لایک‌ها
211
یه چیزی شبیه وردپرس میخوای 7 روزه هم تحویل بگیری؟ اونم 500-600 تومن؟!!!
داداش خوندی اصلا چی نوشتم ؟!‌ یه مطالعه بکن ببین چی میخوام :)
پی‌تی جوری شده هرکی از راه میرسه میگه سریع یه چیز بگم عریضه خالی نباشه !
یه ۴ تا امکانات رو وردپرس میخوام زده شه ! base وردرسه :)
یا حق

بالا