برگزیده های پرشین تولز

نیازمند داروی نیترومینت Nitromint 2.6 mg

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
درود،

داروی قلب هست و توی مشهد ناپدید شده. نمونه خارجی 2.6 میلیگرمیش رو لازم دارم.

لطفا همکاری کنین تا هر چ سریعتر این دارو پیدا بشه.
بره چیپس نوع ایرانیشو مصرف نمیکنین؟

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
سلام
شیراز اگه باشه حتما براتون تهیه میکنم
فقط اسم دقیق دقیقش چیه ؟که وقتی داروخانه تخصصی مال همچین داروهایی میرم بدونم چی مگم و بدونن چی میخوام
پیغام کنید
سپاس

lildude

Registered User
لایک‌ها
1,449
سلام
شیراز اگه باشه حتما براتون تهیه میکنم
فقط اسم دقیق دقیقش چیه ؟که وقتی داروخانه تخصصی مال همچین داروهایی میرم بدونم چی مگم و بدونن چی میخوام
پیغام کنید
سپاس
درود،

داروی قلبه. پی ام ارسال شد.

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
اسم دقیقش رو واسم بفرستید از داروخانه های شبانه روزی بزرگ تهران(محدوده خودمون) واستون سوال کنم

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
داروخانه 13 آبان داره

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
سلام
اقا سپردم به تمام بچه های ایرانمان حتما برات تهیه میکنن اگر نمونه خارجیش باشد 100% پیدا میکنیم از طریق دوستانم خیالتون راحت باشه

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
نحوه تهیه داروهای کمیاب از طریق پیامک
یکی از بهترین روش‌های کسب اطلاع از چگونگی تهیه دارو از جمله تهیه لیست و شماره داروخانه‌های که داروهای کمیاب را دارند استفاده از سامانه 201490 (سامانه پیامکی پاسخگوی کمبودهای دارویی) است.

به گزارش جهان به نقل از تسنیم ، یکی از مشکلات مردم و به خصوص بیماران در زمان بیماری تهیه داروهای است که دچار کمبودهای مقطعی هستند که می‌تواند انرژی مضاعفی را از افراد بگیرد.

در این زمینه چندی است که مرکز اطلاع‌رسانی داروها و سموم سازمان غذا و دارو سامانه 201490 (سامانه پاسخگوی کمبودهای دارویی) را راه اندازی کرده است تا بیماران بتوانند با این سامانه اطلاعات مورد نیاز دارویی خود را دریافت کنند.

طلعت قانع رئیس مرکز اطلاع‌رسانی داروها و سموم سازمان غذا و دارو در تشریح سامانه 201490 (سامانه پاسخگوی کمبودهای دارویی) می‌گوید: روش کار این سامانه به این نحو است که متقاضی ابتدا یک پیامک بدون عنوان به 201490 ارسال می‌کند و پس از آن پیامکی حاوی نحوه ارسال مشخصات دارو برای آنان ارسال می‌شود.

وی ادامه می‌دهد:‌ بر این اساس کاربر نام صحیح و انگلیسی دارو به همراه برخی مشخصات لازم از جمله شکل دارو را ارسال می‌کند و سامانه نیز بلافاصله برای کاربر نام داروخانه‌هایی که این دارو را دارند، ارسال می‌کند که در آن نشانی و شماره تماس داروخانه‌ هم قید شده است.

برخی داروها در تمام داروخانه‌های سطح شهر توزیع نمی‌شوند و مردم از این موضوع اطلاع ندارند. به همین دلیل سامانه 201490 (سامانه پاسخگوی کمبودهای دارویی) به آنها کمک خواهد کرد تا بتوانند از این موضوع آگاهی یافته و بیهوده در داروخانه‌های شهر سرگردان نشوند.

البته افراد باید دقت کنند تا نام دارو را اشتباه ارسال نکنند زیرا به گفته رئیس مرکز اطلاع‌رسانی داروها و سموم سازمان غذا و دارو مشکلات زیادی در خصوص ارسال اشتباه نام دارو وجود دارد در حالیکه سامانه برای هر دارویی یک پاسخ مشخص ارسال می کند و علت ارسال عنوان «هیچ داروخانه‌ای اعلام موجودی نکرده است» هم این است که نام دارو به صورت اشتباه نوشته می‌شود ولی به زودی پوسترهایی در تمام داروخانه‌ها در خصوص نحوه کار با سامانه 201490 (سامانه پاسخگوی کمبودهای دارویی) نصب خواهد شد.

شماره گویای 1490 به صورت تلفنی پاسخگوی افراد در زمینه‌های متعدد سلامت است و سامانه پیامکی 201490 نیز برای پاسخگوی کمبودهای دارویی راه‌اندازی شده است.

newmj2

Registered User
لایک‌ها
62
چرا به من نگفتی؟

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
سلام
خبر خوب دارم برادر واستون
:)
یکی از دوستانم میگه داروخانه دارم و میگه اینو دارم به احتمال خیلی قوی شما عزیز شماره موبایلتون رو برای ما پیغام کنید حتما ایشالا که جور بشه
;)
و اینکه یکی از دوستان دیگرم به ما میگه
به این سایت سربزنید
RTC - Riahi Trading Company

و اینم شماره تلفن و آدرسش:

آدرسش:

تهران، خیابان میرداماد، شماره 155، واحد 7

تلفن:

22229098 و 22228208

ازشون بپرس ببین چجوری بهت میدن...

بالا