برگزیده های پرشین تولز

نیازمند سئو کار حرفه ای وچند سئوال مهم

axchat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام به دوستان عزیز پرشین تولز
من داری یک سایت چت روم هستم و با توجه به تعداد زیاد چت روم باید در صفحات اول باشی که بازدید خوبی داشته باشید.کسانی که در کار سئو حرفه ای هستند و میتوانند منو کمک کنند.
دوم من چطور میتونم بک لینک زیاد داشته باشم ایا نرم افزار یا سایت وجود داره که تعداد لینک ها یک سایت رو بالا ببره؟؟؟
سوم من سایتم در رتبه 14 هزار الکسا بود و یک دفعه از رتبه 14 هزار به 40000 هزار رفت ایا دلیل پسرفت ناگهانی راتبه الکسا چی میتونه باشه و راه های بهتر کردن رتبه الکسا با پول یا بدونه پول رو میتونیند بیان کنید
.
از استادن و عزیزان حرفه ای درخواست به همکاری و کمک میشه ممنونم میشم جواب بدید.
ای دی یاهو :amir.sarvari20

netnazar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
دوست عزیز
الکسا چون ورژن پولی داره، هر کی که بهش پول میده رتبه اش را می بره بالا و شما به طور طبیعی می تونید با بروزرسانی مطالب مفید و مرتبط به سایتتان کم کم تغییراتی در بهبود رتبه الکسا بیاورید.

axchat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوست عزیز
الکسا چون ورژن پولی داره، هر کی که بهش پول میده رتبه اش را می بره بالا و شما به طور طبیعی می تونید با بروزرسانی مطالب مفید و مرتبط به سایتتان کم کم تغییراتی در بهبود رتبه الکسا بیاورید.
دوست عزیزب سایت من چت روم هستش نمیتونم مطلب بذارم یا بروز رسانی بکنم.یعنی هیچ راه دیگه ای نداره برای رتبه الکسا؟؟:(http://www.axchat.ir/

Hamid 2013

Registered User
لایک‌ها
5
اگر انجمن ویبولتین باشه من میتوانم تضمینی سئو کنم.

mohsen.unlimited

Registered User
لایک‌ها
340
دوست عزیز نرم افزار که نمیتونه بک لینک تولید کنه.اونی که شما میگی اسمش ربات هست که اسپم هست و اگر لینکی توی کامنت ها و ... برات بذاره یا تایید نمیشه یا حذف میشه یا اثر منفی داره.سایت چت مثل سایت شارژ سئوش سخت هست.البته به سختی شارژ نیست.باید هزینه کنی بالای 500 تومن در ماه و به مدت یک سال ادامه بدی.پاپ آپ ماپ آپ هم به هیچ دردی نمیخوره و ربطی به گوگل نداره

mohsen.unlimited

Registered User
لایک‌ها
340
دوست عزیز
الکسا به هیچ وجه رتبه شما رو بالا یا پایین نمیاره با پول دادن یا قرار دادن بنر و widget.من نسخه Basic رو خریده بودم قبلا.پول میگیره که بهت آمار دقیق بده و چیزایی که الان بهت 5 تا یا 10 تا نشون نمیده رو نامحدود نشون بده.اما با قسمت دوم حرف شما موافقم.ملت ما برعکسن میخوان بزور رتبه الکاشونو بیارن پایین که بازدیدشون بره بالا! (بازدید زورکی با درصد Bounce Rate بالا!) هر کس فعالیت و سئوی خوب داشته باشه بازدیدش میره بالا بنابراین رتبه الکساش میاد پایین.

alipro7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
رتبه الکسا یعنی آمار بازدید کننده کاربر بیشتر الکسا کمتر می شه.

netnazar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
دوست عزیزب سایت من چت روم هستش نمیتونم مطلب بذارم یا بروز رسانی بکنم.یعنی هیچ راه دیگه ای نداره برای رتبه الکسا؟؟:(http://www.axchat.ir/
ولی تو صفحه اول سایتتون خیلی کارا می تونید انجام دهید که کمک کنه به این مساله.

axchat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوست عزیز مثلا چه کار های .شما بگید ببینم میشه یا نه اصلا نمیشه؟

بالا