برگزیده های پرشین تولز

نیازمند سرمایه گذاری که مشکل مالی نداشته باشد جهت تاسیس یک فروشگاه بزرگ

erfanmax

Registered User
لایک‌ها
153
سلام.
من یکسری برسی هایی انجام دادم و از متخصاصان در زمنیه های مختلف سوال هایی پرسیده ام که در نهایت من رو به سوی راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی متمایل کرده است و فقط نیاز مند یک سرمایه گذار غنی که مشکل مالی نداشته باشد هستم .

من با شبکه تبلیغاتی صحبتی کردم و راه و چاه را تا حدودی به بنده نشان داده اند. فقط به یک نفر نیاز دارم تا نیاز های مالی سایت را بر طرف کند. تمام تلاش خودم رو می کنم که سایت به نتیجه ای مطلوب برسه . فقط توجه داشته باشید که کار های اینترنتی پر از ریسکه و ممکنه که جواب نده و باید به صورت پیوسته انجام بشه و نهایتا به نتیجه برسه پس اگه مایل به همکاری با بنده هستید این را باید بپذیرید که این کار ممکن است پر از ریسک باشد و پول از دست برود و ما هیچ مسئولیتی در قبال اون نداریم. خب حالا ما برای اینکه این مشکل به وجود نیاد ، با برنامه و قدم به قدم پیش می رویم و یکسری راهکار هایی رو انجام میدیم که به نتیجه خوبی برسیم و برای اینکار هم از افراد مختلف مشاوره گرفته ایم و باز هم خواهیم گرفتم.
فروشگاه ، فروشگاه کالای دیجی تال خواهد بود و فعلا در آن محصولاتی مانند موبایل و تبلت می فروشیم و بعدا گسترش می دهیم.
سود هم به صورت 50 50 بین طرفین تقسیم میشه.
همچنین اگه کسی مایل به همکاری باشه با هاش قراداد می بندیم.

اگر مایل به همکاری هستید لطفا شماره تون رو برام توی خصوصی بفرستید تا تماس بگیرم

بالا