برگزیده های پرشین تولز

نیازمند شریک با حداقل هزینه و سود بیش از 100 میلیون در کمتر از 3 ماه (بخونید کامل ضرر نداره)

rodix.ir

Registered User
لایک‌ها
5
خوب دوستان بنده این پیشنهاد رو برای مدتی محدودی فقط قرار می دهم اونم اگه هر زمان شخصا وامم درست بشه و شریک پیدا نکنم برای همکاری تاپیک بسته میشه. نهایتا 10 دقیقه مطالعه این مطلب زمان میبره بخونید همه چیز دستتون میاد و هر سوالی باشه هم لطفا عمومی هستش تو تاپیک خصوصی رو پیام خصوصی کنید. بگم فقط این مشخص اگه قبل قرارداد وامم درست بشه همونطور که گفتم بسته میشه هیچ کسی نیست بتونه از هیچ بخشی از اعتماد سازی گرفته تا ... ایراد بگیره چون بعد قرار داد سورس ها هم به مشارکت کننده داده میشه که اگه همینطوری حساب کنید پیش خودتون کاربر حتی برای سرمایه گذاری یک دهم پول سورس رو هم نمیده.

زمینه کاری : طراحی وب

توضیحات : بنده حدود بیش از 3 سال با کمترین درآمد تنها برای راه اندازی 15 پروژه فوق العاده گسترده زمان گذاشتم و 15 پروژه رو شخصی از هسته اختصاصی آماده کردم در زمینه های مختلف و به علت اینکه تو این بازه زمانی تنها برای گذران شخصی کار می کردم و تنها تمرکز بنده طراحی این 15 سیستم بوده الان تصمیم گرفتم تا الان که سیستم هام اکثرا تکمیل شدند اقدام به تبلیغ گسترده و فروش کنم که بودجه برای تبلیغ گسترده و انجام یکسری کارها رو ندارم در این بازه زمانی و نیاز به شخصی دارم تا بتونه در دو زمینه مبلغی رو آماده کنه.

سیستم های اختصاصی که برای فروش قرار گرفته میشه (فعلا و بعد بیشتر میشه) ( صد درصد اختصاصی و بدون استفاده از هسته های آماده و ....)

لیست سیستم هایی که بیش از 75 درصد از اونها صد درصد تکمیل و ما بقی در حال کار بر روی قالب دیفالت و رفع خطا هستم :
قیمت های سیستم با نظر مشارکت کننده مشخص میشه اما هدف شخصی نصف قیمت روز هر سیستم هستش برای بازاریابی و تمام سیستم ها کد شده بر روی آی پی و دامنه واگذار می کنیم.

اسکریپت سایت فیلم ( یک سیستم مدیریت محتوی مخصوص سایت فیلم که هم پست گذاری اتوماتیم و نیمه اتوماتیک رو داره و هم بخش محدودیت دانلود ویژه رو داره و دو زبانه هستش و هم قصد داریم در صورت رضایت مشارکت کننده در سایت فارسی هم خارجی به فروش برسونیم ) فکر کنید چند درصد کاربرا حاضرن از وردپرسشون کوچ کنند البته قابلیت انتقال مطالب از وردپرس و ... به صورت دستی توسط خود ما فراهم هستش به صورت کامل پس اهمیتی نداره و خیلی سایت های مهم میان سمت ما.

اسکریپت دانلود ویژه :( یقینا سیستم های سایت های فیلم فقط بخش دانلود رو دیدید اما از اونها حرفه ای تر که البته خیلی از امکانات به صورت پلاگین قابل خرید جداگانه هستش مثلا مشخص کردن تعداد دانلود هر پکیج در روز و هفته و ماه و طول بسته و یا مشخص کردن پهنای باند در بازه زمانی و اعمال محدودیت و امکاناتی که هیچ سیستم فارسی نداره)

اسکریپت دانلود بدون سرور (اینو چون شخصا کشف کردم اسمشم خودم گذاشتم این قابلیت اصلیش هستش که چند تا آپلودسنتر فایل رو روش آپلود می کنید البته با اکانت مشخص یعنی اکانت تو سایت باید داشته باشید مثلا آپلود بوی و اکسپرس لیچ و ... خوب حالا این سیستم به هر سایتی که نیاز به فایل داره متصل میشه مثلا به اسکریپت فیلم خودمون یا حتی وردپرس و ... که وصل به اونها و کانفیگ رو خودمون انجام میدیم حالا کاربر رو لینک دانلود کلیک میکنه فایل رو می تونه مستقیم دانلود کنه و برای پاک نشدن فایل ها هم یک بازه ای به صورت اتوماتیک سیستم از قابلیت لینک چکر استفاده می کنه و میبینه فایل تو هر سایت هستش یا حذف شده اگه حذف شده باشه از اکانتی که فایل توش موجود خودش تو اون سایت آپلود می کنه) فکر کنید با اکانت از 3 یا 5 سایت هر چند ترابایت فایل دائمی با هزینه هر اکانت حداکثر 40 هزار تومان بدون محدودیت . این سیستم از قابلیت لیچر مشابه سایت mul.ir استفاده می کنه دقت کنید قابلیتش مثل اونه نه از اون اکانت بگیرید.

اسکریپت سایت فروش کارت ارزی ( سیستمی جهت فروش کارهای ارزی ویزا و مستر یک سیستم کامل مخصوص این کار با امکانات تایید هویت اتوماتیک و ...)
اسکریپت سایت تبدیل ارز اتوماتیک ( سیستمی جهت تبدیل واحد های ارزی از ریال به دیگر ارز ها که فعلا وبمانی,بیت کوین,پرفکت مانی,اگوپی و اوکی پی رو قرار دادم و میشه هر چیز دیگه اضافه کرد از تایید هویت اتوماتیک گرفته که شامل ارسال اس ام اس به موبایل و ارسال کد از طریق خط تلفن ثابت و ... یعنی هیچ نیازی به تایید هویت دستی نیست و همه چیز اتوماتیک )

اسکریپت سایت مقاله و کتاب ( اگه سایت سیویلیکا رو دیدید یقینا می دونید چی می گم یک سایت با امکاناتی کامل مخصوص این زمینه با سئو فوق العاده سایتی که 2 هفته از راه اندازیش و ثبت در گوگل بگذره مطلبش کمتر از 1 الی 3 دقیقه ایندکس میشه )

اسکریپت مدرسه (سیستمی برای سایت مدرسه بخش نمرات و اولیا و دانش آموز و مدیر و شهریه آنلاین و .... به عبارتی پورتال دانشگاهی رو دید چیزی مشابه اون برای مدرسه با نیاز های مدرسه )

اسکریپت کمپین ( یک سیستم هستش که مختص راه اندازی سایتی برای ایجاد کمپین جمع آوری امضا و در کنارش خبر هستش یه چیز فوق العاده که نمونه نداره)

اسکریپت موزیک ( جهت راه اندازی سایت موزیک از محتوی و لینک دانلود با قابلیت دانلود با عضویت ویژه و ...)

اسکریپت اکانتینگ ( مخصوص فروش سرویس های خاص و مجاز که سیستمی کامل هستش دقیقا مثل یک cms با تمام امکانات اما امکانات لازم نه امکاناتی که لازم نیست)
و چند سیستم دیگه مثل لیچر مانند رپیدباز و هم مانند mul که جفتشون یکی اند اما یکی با نیاز به سرور یکی بدون نیاز به سرور برای نگهداری فایل و و ...
بازم بگم بعضی سیستم ها دو زبان از بیس طراحی شده و می تونیم بقیه رو هم براحتی دو زبانه و در سایت های خارجی هم بفروش برسونیم.
تمام کارها با رضایت طرفین صورت میگیره از چه سایتی بذاریم برای فروش تا قیمت و همه چیز.
و اما در ادامه کاربری که همه موارد مبلغ و ... رو قبول کنه و قبل از قرار داد دمو از سیستم ها به صورت آنلاین هم ارائه میشه

اول = هزینه بابت تبلیغات با شیوه ای که بنده در نظر دارم که این هزینه از یک بازه ای شروع و تا بازه ای اتمام میرسه که بسته به مشارکت کننده داره که کدوم طرح با مبلغ رو قبول زحمت کنه

دوم = و یک مبلغی هم شخصا نیاز شخصی دارم
که مجموعا بابت این دو گزینه درصدی از فروش کلی که بین 25 الی 50 درصد هستش رو تقدیم می کنم.

نکته : تقسیم کار بین بنده و مشارکت کننده به این صورت هستش پشتیبانی فنی با بنده پشتیبانی فروش و مالی و دیگر کار با مشارکت کننده
نکته : حداقل سود 100 میلیون تومان کمترین رو گفتم

اعتماد سازی : دامنه مشخصی برای فروش در نظر گرفته میشه + سایت هایی که مانند نمونه خارجی برای قرار دادن محصولات برنامه نویسی هستند اکانت هایی ساخته میشه و همگی در اختیار دو طرف قرار می گیره
قراردادی نوشته میشه مبنا بر شراکت در دامنه و فروش و مشخص سازی درآمد طرفین و .... و به صورت محضری از طرف بنده امضا و سپس ارسال برای مشارکت کننده و امضا مجدد و سپس در اختیار طرفین قرار می گیره.
سورس تمام سیستم ها در اختیار مشارکت کننده قرار میگیره و در قرار داد ذکر میشه که حق فروش و انتقال و ... وجود نداره توسط هیچ کدوم از طرفین جز با اجازه و در سایت های مشخص شده.
خیالتون راحت که مشابه سیستم ها وجود نداره و اگه شخصی واقعا بدونه که قرار چیکار انجام بدیم متوجه میشه که بنده کمتر از یک دهم سود رو اعلام کردم و حداقل حداقل رو گفتم.

شخصا حرف برای گفتن زیاد دارم اما می دونم جاش نیست چون خسته می شید و صحبت های کلی فقط با کاربرایی که قصد همکاری دارند نه فقط قصد کسب اطلاعات ( پس لطفا اگه هدفتون همکاری هستش وقت بذارید اگه نه که هیچ)

alinonor

Registered User
لایک‌ها
389
چقدر سرمایه لازم دارید؟
نمونه کارهاتون رو میتونم ببینم؟

rodix.ir

Registered User
لایک‌ها
5
دوست عزیز پاسخ براتون پخ شد

doctums

Registered User
لایک‌ها
34
سلام...سرمایه چقد میخواد؟؟

rodix.ir

Registered User
لایک‌ها
5
سرمایه بر اساس درصد شراکت متغیر هستش شراکت حداقل 25 به 75 هستش و مشارکت کننده برای حداقل شراکت هزینه ای باید پرداخت کنه که این حداقل بر اساس زمان خاص متغیر هستش بازم. که براتون ارسال شد در پیام خصوصی

rodix.ir

Registered User
لایک‌ها
5
پخ شد براتون

rodix.ir

Registered User
لایک‌ها
5
پخ شد دوست عزیز

si-ma

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
لطفا هزینه حدودی را بفرستید

rodix.ir

Registered User
لایک‌ها
5
دوستان پخ شد براتون
------------------------------------------

m.mirfazeli

Registered User
لایک‌ها
1,237
شرایط ، جزئیات ، ضمانت

rodix.ir

Registered User
لایک‌ها
5
پخ شد دوست عزیز

S L R

Registered User
لایک‌ها
222
حدود هزینه رو ارسال میکنید دوست عزیز؟

rodix.ir

Registered User
لایک‌ها
5
پخ شد دوست عزیز

sniperr

Registered User
لایک‌ها
44
هزینه را برای منم بفرستید ؟ ممننون

Bitel2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
با سلام
این فرد با نام کاربری RODIX.IR یا گاها REZA1987 با نام واقعی رضا فتحی ساکن استان مازندران، قائم شهر، یک کلاهبردار اینترنتی هستش و گول این فرد را نخورید
تا کنون سر افراد بسیاری را کلاه گذاشته است و بنده نیز هم اکنون در حال پیگیری از طریق پلیس فتا هستم تا گیرش بیارم
ایمیلهایی که با آنها در خیلی از سایتها ثبت نام کرده است به شرح زیر میباشد:
[email protected]
[email protected]
شماره هایی نیز که بعضا در اختیار افراد قرار میدهد به صورت زیر میباشد که البته همیشه خاموش است و در دسترس نیست:
09117413986
09198852687
---
گول این فرد را نخورید
کلاهبردار است
---
البته این حرف را در زیر پستهای خودش زده ام تا اگر واقعا فکر میکند اینگونه نیست بیاید توضیح دهد ولی مطمئن باشید نخواهد آمد و توضیح نخواهد داد

kourosh-ma

Registered User
لایک‌ها
117
خوب دوستان بنده این پیشنهاد رو برای مدتی محدودی فقط قرار می دهم اونم اگه هر زمان شخصا وامم درست بشه و شریک پیدا نکنم برای همکاری تاپیک بسته میشه. )
بعد 5 ماه این تاپیک بسته نشده یعنی 5 ماه وام جور نشده؟!!!!!

Bitel2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
بعد 5 ماه این تاپیک بسته نشده یعنی 5 ماه وام جور نشده؟!!!!!
بسته که نشده هیچ
طبق توضیحاتی که در بالا دادم این فرد کلاهبردار ماهری است و بنده در حال پیگیری از طریق پلیس فتا هستم و به زودی گیرش میارم و از همین طریق به همه ی دوستان اطلاع خواهم داد

بالا