برگزیده های پرشین تولز

نیازمند طراحی حرفه ای که بتونه سایتی مثل دیجی کالا یا ال دیجیتال طراحی کنه

mohamadreza10

Registered User
لایک‌ها
1
ماشالا میبینم بعضیا خوب دارن از ناآگاهی یوزرا سوء استفاده میکنن و به قول معروف دارن میندازن با قیمتای فضاییشون
خنده داره به خدا!
قیمتای بعضیا و لحن کلاس گذاشتنشون خیلی باحاله

داداش خیلی حواست باشه ها
تجربه خودمو بهت میگم:ببین من خیلی وقته دنبال برنامه نویسم الانم ددو مورد رو فقط تونستم تو مخم بگنجونم که آدمای ردیفی بودن
به نظر من اینایی که خیلی ادعاشون میشه اصلا خوب نیستن چرا؟چون واسه اندک کاری بعدا پیادت میکنن بدجور
به نظر من با یه آدم با اخلاق که واقعا کلاس نمیذاره کارکن مطمنم باش کارتو خوب راه میندازه و باهاتم خوب راه میاد
اما اونی که بنای کارشو گذاشته رو تملق و بزرگ جلوه دادن کار مطمئن باش تا آخر کار دوبرابرش پیادت میکنه و تاازه کلی هم کلاس و منت میذاره سرت
من رفیقم تو جومینا یه افزونه سفارش داد اینقدر منت گذاشتن سرش که حالش بهم خورد از هر چی کاره چون طرفش خیلی ادعا داشت
این تجربه من بود
ایشالا مورد خوبی پیدا کنی

مرسی ممنون

XEYEX

Registered User
لایک‌ها
0
در صورتی که هنوز پیمانکار معین نشده، می تونم باتون همکاری کنم ...

Last edited:

hivait

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
اگه هنوز کار خودتون رو به کسی سفارش ندادید در خدمتتون هستیم
جهت کسب اطلاعات بیشتر و قیمت مبتونید ایمیل بنده رو اد کنید
[email protected]

miladatashin2

Registered User
لایک‌ها
5
ماشالا میبینم بعضیا خوب دارن از ناآگاهی یوزرا سوء استفاده میکنن و به قول معروف دارن میندازن با قیمتای فضاییشون
خنده داره به خدا!
قیمتای بعضیا و لحن کلاس گذاشتنشون خیلی باحاله

داداش خیلی حواست باشه ها
تجربه خودمو بهت میگم:ببین من خیلی وقته دنبال برنامه نویسم الانم ددو مورد رو فقط تونستم تو مخم بگنجونم که آدمای ردیفی بودن
به نظر من اینایی که خیلی ادعاشون میشه اصلا خوب نیستن چرا؟چون واسه اندک کاری بعدا پیادت میکنن بدجور
به نظر من با یه آدم با اخلاق که واقعا کلاس نمیذاره کارکن مطمنم باش کارتو خوب راه میندازه و باهاتم خوب راه میاد
اما اونی که بنای کارشو گذاشته رو تملق و بزرگ جلوه دادن کار مطمئن باش تا آخر کار دوبرابرش پیادت میکنه و تاازه کلی هم کلاس و منت میذاره سرت
من رفیقم تو جومینا یه افزونه سفارش داد اینقدر منت گذاشتن سرش که حالش بهم خورد از هر چی کاره چون طرفش خیلی ادعا داشت
این تجربه من بود
ایشالا مورد خوبی پیدا کنی

دوست عزیز اول اینکه من توی این فروم حتی به کسی قیمت هم نمیدم چون میدونم 99% فکرشون مثل شماست پس فکر نکنید میخوام واسه خودم بازارگرمی کنم
ولی میشه بفرمایید کدوم قیمت فضایی هست؟ شما برنامه نویس هستید؟ میدونید پیاده سازی یک همچین سایتی چه قدر زمان میبره؟ فکر میکنید یک برنامه نویس خوب (نه حرفه ای) حقوقش چه قدر هست؟ تو همین انجمن یوزر بوده که با 25 تومن کار انجام میداده. به نظر شما کسی که 25 تومن میگیره ادم خاکی هست و یک شرکت با سابقه بالا و n نمونه کار که قیمت 4و5 تومن میده داره کلاس میگذاره !!!
اگه فکر میکنید که صاحب سایت های مثل دیجی کالا و ... اومدن تو پرشین تولز و طراحی سایتشون رو به عهده یوزرهای که 100 تومن قیمت میدن گذاشتن سخت در اشتباه هستید. پیشنهاد میکنم یک ایمیل به صاحب این جور سایت ها بزنید و ازشون بپرسید چه قدر هزینه کردن
با عرض پوزش از استارتر عزیز اپ حساب کنید

XEYEX

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزیز اول اینکه من توی این فروم حتی به کسی قیمت هم نمیدم چون میدونم 99% فکرشون مثل شماست پس فکر نکنید میخوام واسه خودم بازارگرمی کنم
ولی میشه بفرمایید کدوم قیمت فضایی هست؟ شما برنامه نویس هستید؟ میدونید پیاده سازی یک همچین سایتی چه قدر زمان میبره؟ فکر میکنید یک برنامه نویس خوب (نه حرفه ای) حقوقش چه قدر هست؟ تو همین انجمن یوزر بوده که با 25 تومن کار انجام میداده. به نظر شما کسی که 25 تومن میگیره ادم خاکی هست و یک شرکت با سابقه بالا و n نمونه کار که قیمت 4و5 تومن میده داره کلاس میگذاره !!!
اگه فکر میکنید که صاحب سایت های مثل دیجی کالا و ... اومدن تو پرشین تولز و طراحی سایتشون رو به عهده یوزرهای که 100 تومن قیمت میدن گذاشتن سخت در اشتباه هستید. پیشنهاد میکنم یک ایمیل به صاحب این جور سایت ها بزنید و ازشون بپرسید چه قدر هزینه کردن
با عرض پوزش از استارتر عزیز اپ حساب کنید

شدیدن از حرفتون استقبال میشه!

کسی که تو این وادی نیس، نمیتونه راجع به این عرصه نظر بده،
خیلیا واسه تخمین هزینه، میزان نفر-ساعت مورد نیاز رو پیشبینی میکنن و بعد از اون طریق هزینه میدن...

قبول دارم بعضیا پول اسمشونو می خورن، ولی قیمت متعادل، منطقیه واقعن!

ارزونی، کیفیت پایین و عدم وجود پشتیبانی رو به همراه داره،

مث گوشی چینی های بی گارانتی ...

واقعن از طرف خودتون پیش قاضی نرید،
من خودم دعوت میکنم بیاین ببینید یه برنامه نویس برای انجام یک پروژه، چه قدر وقت و هزینه می ذاره...

moh-23

Registered User
لایک‌ها
78
کسی نمونه کار تو این زمینه داره؟
داستان پروپوزال چیه؟؟؟

P-khakestari

همکار بازنشسته
لایک‌ها
290
نمیدونم چقدر در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب آشنا هستید اما مطمئن باشید اگر با 2-3 تومن میشد یه همچین وب سایتی رو راه انداخت و به این شکل کسب درآمد کرد الان همه ملت میلیاردر شده بودن.
دیجی کالا یک تیم طراحی و برنامه نویسی مختص خود داره که هنوز هم داره جذب نیرو میکنه.
شما با 20 میلیون هم نمیتونید یه همچین وب سایتی رو راه بندازید و به این شکل کسب درآمد کنید -میتونید با 200 هزار تومن هم فروشگاه اینترنتی راه بندازید اما شماگفتید مشابه دیجی کالا-
اون عزیزانی که در بالا قیمت دادن و فلان دو حالت دارند :
1- یا اینکه قصد سواستفاده دارند.
2- یا دید بسیار سطحی دارند.
موفق باشید.

بالا