برگزیده های پرشین تولز

نیازمند طراح برای جامعه مجازی

axchat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
برای نمونه
Www.lahzehha.com
www.dezclub.ir
- 40تومن پای قالب
- 70تومن سئو و شخصی سازی اسکریپت ( شمسی سازی / بهینه سازی عکسها و جاوا اسکریپت / بهینه سازی فایلهای js / فارسی کردن تمامی متون به همراه راستچین کردن و 100کار دیگه... )

اگه خواستی بگو واست تخفیف هم میدیم
خبرتون میکنم داداش عزیز

axchat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سیستم مشابه فیس نما ...
قیمت 2 ملیون تومن
پشتیبانی یک ساله - سئو بالا - بهینه سازی شده - قالب شیک[/quo
داداش گل 2 میلیون به نظرت زیاد نیست من اگه این هزینه رو بکنم میرم شبرانکس سفارش میدم دیگه؟

axchat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
داداش گل 2 میلیون به نظرت زیاد نیست من اگه این هزینه رو بکنم میرم شبرانکس سفارش میدم دیگه

axchat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
کار که صد در صد انجام داده هر سایتی مفتکی بالا نمیاد
- اول اینکه سیستم اختصاصی بالای 4 ملیون تومن انجام میشه - میتونی توی پونیشا مطرح بکنید
- دوم اینکه شما فکر میکنی فیسنما کاری نکرده . اگه کاری نکرده بود الان همچین رتبه ای نداشت .

axchat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
والا ایران شده همه ش کپی الان من هر سایت رو بگم یه دوستمون میتوه کپی کنه هزینه ش هم 20 تومن میگره ولی من برای چت روممم یه ایده جدید میخوام میخوام چیزی باشه که کابر جذب بکنه و یه جور کاربر رو نگه داره؟
کسایی که میان هزینه های بالا میگن به جایی نمیرسن بخاطر وجود تازه کاراییه که با پنجاه هزار تومن میگن سی ام اس اختصاصی برای شما مینویسیم. وگرنه از نظر من برای کوچکترین کار ممکن زیر پانصد هزار تومان گرفتن ظلم کردن به خود برنامه نویسه. الان من یه پروژه معمولی بخوام استارت بزنم باید بالای دو هزار خط کد سی اس اس بزنم ... اگر بخوام صادقانه بگم پول کل پروژه رو به اندازه کاری که کردم حساب کنم اندازه یه تایپیست پول گرفتم با وجود اینکه کلی زحمت کشیدم برای پروژه

من الان بیام بگم توی این تایپک جامعه مجاری برای شما میسازم با سیستم،قالب و یک سبک اختصاصی به همرا بازاریابی های اولیه تضمین اومدن به پله برترین وب سایت های ایران رو میدم ولی 200 میل میخوام تنت به لرزه میفته میگی دویست میلیون مگه دیوانم ولی دویست ملیون شما فقط نزدیک ۶۵ هزار دلار میشه که شاید من برای پروژه شما یک اکیپ به همراه کلی تبلیغات که قول دادم به همراه چند ماه کار انجام بدم
عقلانی فکر کنید دویست میلیون هم کم گفتم

axchat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان عزیز ممنونم از همتون
من این جامعه مجازی رو برای یک چت روم میخوام و میخوام یک سایت در کنار سایت چت روم باشه و یاعث بشه افراد انلاین چت روم بالا بره.
به نظر همه دوستان عزیزم بهترین سایت که میشه برای ک چت روم قرار داد چه ساتی هست و چه کسانی میتونن منو کمک کننن در این راه.
تا اونجای که خبر دارید سایت چت روم نمیشه مطلب بذارم
بهترین سایت مکمل برای یک چت روم چیه ؟ به نظر دوستان عزیز

www.axchat.ir

miladdn2

Registered User
لایک‌ها
802
همون شبکه اجتماعی خوبه .
من با تمام امکانات فیسبوک واستون طراحی میکنم و توی خود شبکه اجتماعیتون باز یه اتاق گفتگو و یه شهر بازی راه میندازم عالی میشه . خود دانی دوست عزیز

ارسال شده توسط تیپاکس :اس

axchat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان عزیز پشنهاد دیگه ای نبود ؟

miladatashin2

Registered User
لایک‌ها
5
یک کم فکر کنید. کسی که کار بلد باشه و تجربه داشته باشه میاد با 100 تومن کار کنه؟ تاره تخفیفم بده !!!
مطمئن باشید نمیشه پول موتور گازی داد و سوار بنز شد. اگه میتونید بالای 2.5 هزینه کنید پیغام بدین نمونه کار مشابه چیزی که میخواهید رو معرفی کنم

profMan

Registered User
لایک‌ها
61
شاید یه کار به اندازه ی 100 تومان میخوان . بعضا پیش میاد که قیمتی میدیم و مشتری قبول نمیکنه , میره با کسی دیگه قرار داد میبنده مثلا با نصف مبلغی که ما پیشنهاد دادیم . بعد از اتمام کارشون به طور تصادفی میریم کار طرف رو میبینیم که چی زد , اون لحظه واقعا میگم که خوب بله نصف پول داد و همان قدر هم آش خورد وحتی کمتر . خروجی کارها قطعا با هم فرق خواهد کرد

homayo0on

Registered User
لایک‌ها
620
شاید یه کار به اندازه ی 100 تومان میخوان . بعضا پیش میاد که قیمتی میدیم و مشتری قبول نمیکنه , میره با کسی دیگه قرار داد میبنده مثلا با نصف مبلغی که ما پیشنهاد دادیم . بعد از اتمام کارشون به طور تصادفی میریم کار طرف رو میبینیم که چی زد , اون لحظه واقعا میگم که خوب بله نصف پول داد و همان قدر هم آش خورد وحتی کمتر . خروجی کارها قطعا با هم فرق خواهد کرد
یکی از مشکلای برنامه نویسا قیمت دادنه
قصد بی احترامی به دوستان رو ندارم اما برنامه نویسی که با 100 تومان بخواد کار کنه ارزش کار خودشو در حد کارگر افغانی هایی که تو میادین برای پیدا کردن کار رو سر کله هم میزنن پایین اورده
برنامه نویسی که با صد تومن پروژه تحویل بده حتی قرارداد هم نمیدونه چیه !!!
خیلی میرن دانشگاه درس میخونن شاید برنامه نویس شن چه نت چه کامپیوتر
خیلیام میرن آموزشگاه ها به این امید که برنامه نویس بشن
اما عده کمی توانایی اینو پیدا میکنن که خودشون پروژه ای رو مدیریت کنن
من کاری ندارم که برنامه نویس چه قیمتی مختاره و میزان احترامیه که برای شغل خودش قائله اما فل المثال اگر بخوام بگم تجربه ای که توی کار شرکتی داشتم برای تغییر فونت یک سایت خبری از Nazanin به Nasim شرکت 1 میل قیمت داد و مشتری هم با آغوش باز پذیرفت ! (شاید شرکتای دیگه گرون تر هم گفته بودن) اگر همون درخواست رو توی انجمن پی تی مطرح می کردن شاید کسایی حاضر میشدن در قبال 10 هزار تومن اون رو انجام بدن...
این یعنی ارزش کار خودتون رو پایین میارید
اگر به پی اچ پی فاکس و شیرترانکیس ران کردن بگید برنامه نویسی من برای همونم زیر 5 میل نمیگیریم ! با وجود اینکه سه ربع بیشتر از وقتمو نمیگیره شاید از هر صد نفر یک نفر قبول کنه ولی استرس کمتر با درآمد بهتر نصیبم میشه...
درثانی کار خوب تحویل طرف میدم میرم نسخه های اصل رو تهیه میکنم نه نال شده که هزار باگ دارن تغییری هم مشتری بخواد با جونو دل انجام میدم نه اینکه بگم صد تومن داده توقع فیس بوک هم از من داره

profMan

Registered User
لایک‌ها
61
برای سیستم های آماده که این مقداری که فرمودین زیاده , ولی برای نوشتن جامعه ی مجازی از بیس خود بنده زیر 10-5 تومن نمیگیرم . چون ارزش نداره . یه کار خوب قطعا وقت زیادی از آدم میگیره

axchat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان حرفه ای من یک سئوال پرسیدم لطف کنید جواب بدید.
من داری یک چت روم هستم و میخوام این چت روم رو بزرگ تر کنم و به جای برسه الان میخوام یک سایت در کنار این چت روم قراربدم که باعث پیشرفت این سایت بشه و منحصر به فرد باشه هر کس پیشنهاد یا ایده ه ای داره میتونه تو پ خ مطرح کنه ممنون میشم.
جامعه مجازی /سایت /فرئشگاه/ سایت گیم/ سایت تبادل لینک ............چی بذارم ممنونم میشم اگه ایده ای دارید مطرح کنید.

axchat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوست عزیز اگه ایده تازه باشه اره خرج بکنی مشکل نداره اما طراح بیاد یه کپی بزنه برات خیلی نا حقی میشه به نظر بنده
یک کم فکر کنید. کسی که کار بلد باشه و تجربه داشته باشه میاد با 100 تومن کار کنه؟ تاره تخفیفم بده !!!
مطمئن باشید نمیشه پول موتور گازی داد و سوار بنز شد. اگه میتونید بالای 2.5 هزینه کنید پیغام بدین نمونه کار مشابه چیزی که میخواهید رو معرفی کنم

homayo0on

Registered User
لایک‌ها
620
برای سیستم های آماده که این مقداری که فرمودین زیاده , ولی برای نوشتن جامعه ی مجازی از بیس خود بنده زیر 10-5 تومن نمیگیرم . چون ارزش نداره . یه کار خوب قطعا وقت زیادی از آدم میگیره
دوستان حرفه ای من یک سئوال پرسیدم لطف کنید جواب بدید.
من داری یک چت روم هستم و میخوام این چت روم رو بزرگ تر کنم و به جای برسه الان میخوام یک سایت در کنار این چت روم قراربدم که باعث پیشرفت این سایت بشه و منحصر به فرد باشه هر کس پیشنهاد یا ایده ه ای داره میتونه تو پ خ مطرح کنه ممنون میشم.
جامعه مجازی /سایت /فرئشگاه/ سایت گیم/ سایت تبادل لینک ............چی بذارم ممنونم میشم اگه ایده ای دارید مطرح کنید.
الان برنامه های آندرویدی محبوبیت بیشتری دارن پیدا میکنن بهتره برید سمت اونا
این مواردی که گفتی انقدر زیادن که تا نتونی تبلیغات درست حسابی کنی نمیتونی جایگاه بالایی پیدا کنی

axchat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
یعنی هیچ ایده ای نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
الان برنامه های آندرویدی محبوبیت بیشتری دارن پیدا میکنن بهتره برید سمت اونا
این مواردی که گفتی انقدر زیادن که تا نتونی تبلیغات درست حسابی کنی نمیتونی جایگاه بالایی پیدا کنی

iranipic

Registered User
لایک‌ها
75
دوستان عزیز ممنونم از همتون
من این جامعه مجازی رو برای یک چت روم میخوام و میخوام یک سایت در کنار سایت چت روم باشه و یاعث بشه افراد انلاین چت روم بالا بره.
به نظر همه دوستان عزیزم بهترین سایت که میشه برای ک چت روم قرار داد چه ساتی هست و چه کسانی میتونن منو کمک کننن در این راه.
تا اونجای که خبر دارید سایت چت روم نمیشه مطلب بذارم
بهترین سایت مکمل برای یک چت روم چیه ؟ به نظر دوستان عزیز

www.axchat.ir
سلام تایپیکت رو الان دیدم ، بنده در خدمتم یک جامعه مجازی بصورت شمسی و راستچین و فارسی صد در صد بهت میدم قیمت هم 30 تومن !
سایت خودم : takface.com
نمونه کارها :
sedebook.ir جامعه مجازی ***** شهری ها
goftegou.com جامعه مجازی گفتگو
ekhrajiface.ir اخراجی فیس
parseye.ir چشم پارسی
و ...

اگر نیاز داشتی باهات راه میام داداش ، فکر نمیکنم از این کمتر کسی برات درست کنه ، سفارش آنلاین هم میتونی اینجا رو چک کنی :
http://fox.takface.com
شماره تماس : 09395229099
خواستی در خدمتم.

hoosh abi

Registered User
لایک‌ها
86
سلام! به نظر من برای اینکه چت رومت بره بالا و خیلی تر و تمیز بشه باید واسش یه مسنجر درست کنی (مثل WE-chat و yahoo messenger و...) که البته مخارجت خیلی خیلی بالا میره!
جدا از اینکه باید پول برنامه نویسی مسنجرو بدی باید یه سرور خیلی قوی واسش تهیه کنی که خرجت خییییییلی بالا میره...!
من و یکی دوتا از دوستام تو فکر طراحی مسنجر برای چت روم هایی که با اسکریپت ET-CHAT طراحی شدن هستیم البته مدیر پروژه خودمم ولی داریم از صفر شروع میکنیم آماده شد انشالله تو همین P.T خبر میدیم!
هم واسه ویندوز هم واسه اندروید و اگه بشه واسه ios و سیمبین!
البته اولویت با اندروید و ویندوزه!
واسمون دعا کنید!!!!
ممنون!

بالا