برگزیده های پرشین تولز

نیازمند فیلمی در مورد "آمار و احتمال" بصورت زبان اصلی با زیرنویس یا دوبله...

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Bahram241

همکار بخش صوتی وتصویری - خودرو _ فروشنده معتبر
مدیر انجمن
همکار انجمن
لایک‌ها
948
اگر فیلمی در این مورد با زیر نویس یا دوبله دارین بنده خریدارم.

Last edited:

pharma

Registered User
لایک‌ها
459
یه نمونه از فیلم رو میشه قرار بدید؟
مبلغ مد نظرتون چقدر هست؟

Bahram241

مدیر انجمن
همکار انجمن
لایک‌ها
948

GOOD WRITER

Registered User
لایک‌ها
204
یه نمونه از فیلم هار وربذارید ببینیم لطفا
ممنون

Bahram241

مدیر انجمن
همکار انجمن
لایک‌ها
948
به روزرسانی...

Bahram241

مدیر انجمن
همکار انجمن
لایک‌ها
948
کسی نبود؟

Bahram241

مدیر انجمن
همکار انجمن
لایک‌ها
948
به روزرسانی

Reza2kn

Registered User
لایک‌ها
212
سلام دوست عزیز
بعید میدونم کسی رو پیدا کنی که اینکار رو واست انجام بده. کسی هم پیدا بشه شما حاضر نیستی اون مبلغ پول رو پرداخت کنی :دی
چون ببین الان نرخ ترجمه زیرنویس ( تازه اگه متن انگلیسیش هم در دسترس باشه ) طرفای دقیقه ای 8 هزار تومنه و فقط برای همین ویدئو 1 ساعته شما باید 500 و خورده ای هزار تومن پول بدی! حاضر هستی همچین هزینه ای بکنی؟!

موفق باشید:D

supermirrora

Registered User
لایک‌ها
447
من این ویدئو رو براتون زیر نویس می کنم، با توجه به این که متن زیرنویس انگلیسی اش موجود نیست من با تخفیف 210 تومن میگیرم
اگر خواستید بفرمایید من از پس فردا شروع می کنم، تا سه شنبه هفته بعد تحویلتون میدم

سلام دوست عزیز
بعید میدونم کسی رو پیدا کنی که اینکار رو واست انجام بده. کسی هم پیدا بشه شما حاضر نیستی اون مبلغ پول رو پرداخت کنی :دی
چون ببین الان نرخ ترجمه زیرنویس ( تازه اگه متن انگلیسیش هم در دسترس باشه ) طرفای دقیقه ای 8 هزار تومنه و فقط برای همین ویدئو 1 ساعته شما باید 500 و خورده ای هزار تومن پول بدی! حاضر هستی همچین هزینه ای بکنی؟!

همین شوماهایید که کار ماها رو کساد می کنید دیگه، آخه این چه قیمتیه شما دادی برادر من، زیر نویس می کنیم، دوبله که نمی کنیم:D

Reza2kn

Registered User
لایک‌ها
212
من این ویدئو رو براتون زیر نویس می کنم، با توجه به این که متن زیرنویس انگلیسی اش موجود نیست من با تخفیف 210 تومن میگیرم
اگر خواستید بفرمایید من از پس فردا شروع می کنم، تا سه شنبه هفته بعد تحویلتون میدم

همین شوماهایید که کار ماها رو کساد می کنید دیگه، آخه این چه قیمتیه شما دادی برادر من، زیر نویس می کنیم، دوبله که نمی کنیم:D

اتفاقا برعکس!
شوماهایید که کارماها رو کساد می کنید! :دی
شما خودت تو نت بگرد ببین قیمت همینقدر که من گفتم هست یا نه!
کار آسونی نیست که!

همین میشه من ای که تو چند زمینه مختلف فعالیت میکنم ، حتی رشته تحصیلی دانشگاهیم هم همین مترجمیه ، خیلی خیلی کم پیش میاد که واسه کار بیام سراغ ترجمه چون کسایی که تو این زمینه کار میکنن همیشه قیمت پایین میدن و همه فک میکنن ترجمه و نویسندگی خیلی کار راحتیه که اینقد قیمتش پایینه!

supermirrora

Registered User
لایک‌ها
447
اتفاقا برعکس!
شوماهایید که کارماها رو کساد می کنید! :دی
شما خودت تو نت بگرد ببین قیمت همینقدر که من گفتم هست یا نه!
کار آسونی نیست که!

همین میشه من ای که تو چند زمینه مختلف فعالیت میکنم ، حتی رشته تحصیلی دانشگاهیم هم همین مترجمیه ، خیلی خیلی کم پیش میاد که واسه کار بیام سراغ ترجمه چون کسایی که تو این زمینه کار میکنن همیشه قیمت پایین میدن و همه فک میکنن ترجمه و نویسندگی خیلی کار راحتیه که اینقد قیمتش پایینه!
من تحصیلات دانشگاهی تو رشته ترجمه نداشتم ولی خب تحصیلات آکادمیک داشتم و به نظر خودم و کسایی که براشون کار ترجمه کردم به انگلیسی و فرانسه و مخصوصا در برگردونشون به فارسی خیلی ماهر ام
من بابت آجر کردن نون شوما معذرت میخوام:D

Bahram241

مدیر انجمن
همکار انجمن
لایک‌ها
948
بچه ها دعوا نکنید:دی
اگر زیرنویس انگلیسی داشته باشه چقدر میشه هزینه؟

Reza2kn

Registered User
لایک‌ها
212
من تحصیلات دانشگاهی تو رشته ترجمه نداشتم ولی خب تحصیلات آکادمیک داشتم و به نظر خودم و کسایی که براشون کار ترجمه کردم به انگلیسی و فرانسه و مخصوصا در برگردونشون به فارسی خیلی ماهر ام
من بابت آجر کردن نون شوما معذرت میخوام:D

من که نگفتم شما ماهر نیستی عزیزم :دی
میگی این قیمت ها چیه دادی ، میگم تو نت بگرد ببین نرخ چقدر هست و این رو هم در نظر بگیر که کار آسونی نیست باتوجه به این که خودت اینکاره ای :دی

بچه ها دعوا نکنید:دی
اگر زیرنویس انگلیسی داشته باشه چقدر میشه هزینه؟

آخه میدونی عزیز ، یه بخش بزرگ تهیه زیرنویس اینه که زمان نمایش و مخفی شدنش رو تنظیم کنی. و یه بخش بزرگتر این که دقیق متوجه بشی اون فرد چی میگه. چون بعضی اوقات به دلیل صحبت کردن های سریع و لهجه های خاص مردم و نبود امکانات صدابرداری خوب و ... یکم سخت میشه که دقیقا بفهمی چی میگن.
اگه اون فایل شما خودش زیرنویس داشته باشه ، شما فقط میخوای متن ها رو ترجمه کنی ، چون هم زمانش مشخصه ، هم متنش.
راجع به قیمت هم فکر میکنم اگه این دوستمون با همین قیمت میتونه واست انجام بده جای دیگه نرو :دی

موفق باشید :D

Bahram241

مدیر انجمن
همکار انجمن
لایک‌ها
948
من که نگفتم شما ماهر نیستی عزیزم :دی
میگی این قیمت ها چیه دادی ، میگم تو نت بگرد ببین نرخ چقدر هست و این رو هم در نظر بگیر که کار آسونی نیست باتوجه به این که خودت اینکاره ای :دی

آخه میدونی عزیز ، یه بخش بزرگ تهیه زیرنویس اینه که زمان نمایش و مخفی شدنش رو تنظیم کنی. و یه بخش بزرگتر این که دقیق متوجه بشی اون فرد چی میگه. چون بعضی اوقات به دلیل صحبت کردن های سریع و لهجه های خاص مردم و نبود امکانات صدابرداری خوب و ... یکم سخت میشه که دقیقا بفهمی چی میگن.
اگه اون فایل شما خودش زیرنویس داشته باشه ، شما فقط میخوای متن ها رو ترجمه کنی ، چون هم زمانش مشخصه ، هم متنش.
راجع به قیمت هم فکر میکنم اگه این دوستمون با همین قیمت میتونه واست انجام بده جای دیگه نرو :دی

موفق باشید :D

اره حق با شماست اینطوری قیمت بالا میشه....

واسه همین تاپیک رو ویرایش کردم .فیلم خاصی مدنظرم نیست فقط اینکه در مورد امار باشه....

babalak

Registered User
لایک‌ها
122
درود
بله بنده خودم هم زیرنویس ترجمه کردم ولی این چون بحثش در مورد یکی از مفهومی ترین بحث های ریاضیات هست واقعا هر کسی (حتی بهترین مترجم ها) نمی تونن انجام بدن بدرستی البته...
بنده خودم 6 واحد احتمال پاس کردم اصلا 2% هم متوجه نمیشم این بنده خدا داره چی میگه :دی
ولی آقا بهرام شما و دوستان همه میگید این زیرنویس نداره، پس اینا چیه؟
t68_Capture.png

Bahram241

مدیر انجمن
همکار انجمن
لایک‌ها
948
درود
بله بنده خودم هم زیرنویس ترجمه کردم ولی این چون بحثش در مورد یکی از مفهومی ترین بحث های ریاضیات هست واقعا هر کسی (حتی بهترین مترجم ها) نمی تونن انجام بدن بدرستی البته...
بنده خودم 6 واحد احتمال پاس کردم اصلا 2% هم متوجه نمیشم این بنده خدا داره چی میگه :دی
ولی آقا بهرام شما و دوستان همه میگید این زیرنویس نداره، پس اینا چیه؟
مشاهده پیوست 352949

ممنون
چقدر میشه به صحت زیرنویس اعتماد کرد؟

babalak

Registered User
لایک‌ها
122
ممنون
چقدر میشه به صحت زیرنویس اعتماد کرد؟
خواهش می کنم
والا تا اونجایی که من دقت کردم 50-60% درسته تقریبا
در کل این فیلم چنتا مشکل داره که کار رو خیلی سخت میکنه :
اول اینکه بحث فوق العاده تخصصیه(درسته که تو مثال هاش سعی می کنه از احتمالاتی که روزمره باهاشون سر و کار داریم استفاده کنه، ولی مفهومش پیچیده هست...)
دوم اینکه خیلی سریع صحبت می کنه و از اون بدتر صداش خیلی واضح نیست، که البته ماهیت این کلاس ها معمولا به این شکل هست...

جسارتا یک سوال، چرا میخواین از تدریس این استاد استفاده کنید؟ در مورد منابع دیگه هم جستجو کردید؟
به هرحال امیدوارم منبعی که لازم دارید هرچه زودتر پیدا بشه

Bahram241

مدیر انجمن
همکار انجمن
لایک‌ها
948
خواهش می کنم
والا تا اونجایی که من دقت کردم 50-60% درسته تقریبا
در کل این فیلم چنتا مشکل داره که کار رو خیلی سخت میکنه :
اول اینکه بحث فوق العاده تخصصیه(درسته که تو مثال هاش سعی می کنه از احتمالاتی که روزمره باهاشون سر و کار داریم استفاده کنه، ولی مفهومش پیچیده هست...)
دوم اینکه خیلی سریع صحبت می کنه و از اون بدتر صداش خیلی واضح نیست، که البته ماهیت این کلاس ها معمولا به این شکل هست...

جسارتا یک سوال، چرا میخواین از تدریس این استاد استفاده کنید؟ در مورد منابع دیگه هم جستجو کردید؟
به هرحال امیدوارم منبعی که لازم دارید هرچه زودتر پیدا بشه

به نظرم مناسب و با کیفیت بود.اگه هر فیلمی در مورد آمار باشه میشه شما مورد آسون تری سراغ دارین؟

babalak

Registered User
لایک‌ها
122
به نظرم مناسب و با کیفیت بود.اگه هر فیلمی در مورد آمار باشه میشه شما مورد آسون تری سراغ دارین؟
که اینطور...
بگذارید یه جستجویی بکنم اگر موردی بود بهتون اطلاع میدم:)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا