برگزیده های پرشین تولز

نیازمند معرفی نرم افزار ارسال پیامک از طریق کامپیوتر (لطفا بخونید)

Schillaci

Registered User
لایک‌ها
48
سلام دوستان
نرم افزاری میخوام که از طریق اون پیامک ارسال کنم (رایگان بودن نبودنش مهم نیست ، یعنی اگر از شارژم کم بشه اشکالی نداره)
چون مدام پشت سیستم هستم میخوام از رو سیستم جواب بدم پیام هام رو
همین
چند تا نرم افزار تو نت دیدم که مشگفتن طرف مقابل هم باید نصب کرده باشه که اینطوری نمیخوام
پیشاپیش ممنون از راهنمایی های شما

Schillaci

Registered User
لایک‌ها
48
یکی از اینها واسه سال 89 بود
یکی دیگه هم باید دو طرف اون نرم افزار رو میداشتن
منتظر راهنمایی دیگر دوستان هستم

tose

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
دوست عزیز خب بجای اینکه از نرم افزار نصبی روی سیستم استفاده کنی می تونی از سامانه های مختلفی استفاده کنید که مرتبط هستند، مثلا توی اینترنت سرچ بزنید پنل اس ام اس، به سامانه های زیادی می رسید که خدمات خیلی جالب و کاملی رو در زمینه ارسال اس ام اس بهتون میدن و می تونید فعالیت کنید. من به شخصه سرویس ملی پیامک رو پیشنهاد میدم، که امکانات بسیار بالایی داره چون استفاده کردم و راضی بودم و به اکثر دوستان و آشنایان معرفی کردم. سرویس های زیادی رو امتحان کردم، این سرویس رو به پیشنهاد یکی از دوستام تست زدم، حس کردم این هم مثل بقیه است، اما همه چیزش متفاوت بود حالا شما تست کنید ضرر نمی کنید.

اما در زمینه ارسال اس ام اس بر روی ویندوز من چیزی رو نمیشناسم اگر دوستان کسی نرم افزاری رو میشناسه، معرفی کنه چون حس میکنم دیگه الان اکثرا تحت وب فعالیت می کنند تا بجای اینکه بخوان تحت دسکتاپ فعالیت داشته باشند. بالاخره اونطوری براشون هزینه هاش هم مناسب تره.

یکی از بهترین آپشن هایی که این سیستم داشت برای من این بود که پشتیبانی خیلی خوبی داشتن و راهنمایی میدادن بهم که چیکار باید بکنم و دیگری اینکه خیلی خوب مقالات مرتبط در سایتشون قرار می دادن و من روزانه به سایتشون سر میزدم تا محتواهای جدیدشون رو ببینم.

پیشنهادم اینه که تحت وب کار کنی دوست عزیز.

بالا