برگزیده های پرشین تولز

نیازمند نویسنده ای که مترجم باشه

PER$IA

Registered User
لایک‌ها
812
درود
برای سایت آموزش زبان انگلیسی نیاز به یک نویسنده مسلط به زبان انگلیسی دارم
کار به این صورت هست که یک سایت انگلیسی زبان معرفی میشه ، پست های انتخابی که مشخص میکنم رو ترجمه می کنه

- سئو لازم نیست چون دقیقا همون مطلب رو به همون شکل می خوام
- نیاز به انتشار پست تو سایت نیست ، تنها در قالب ورد تحویل بده کافیه
- پست ها بطور متوسط 350 کلمه ای هستن ، همشون راجع به آموزش زبان انگلیسی هستن پس متون تخصصی و سنگین ندارن کار مترجم خیلی راحته
- چون یک مطلب آموزشی هست و بعد از ترجمه در سایت قرار میگیره بخاطر همین اعتبار آموزش هامون به اعتبار ترجمه درست مترجم وابسته هستش ، پس باید مترجم مسلط به این کار باشه
- تو اکثر پست ها لزومی نیست که مثال ها و بعضی از کلمات کلیدی ترجمه بشن اما برای راحتی کار نویسنده ، بنده اونو جزو تعداد کلمات ترجمه شده حساب میارم
- زمان هم بصورت هفتگی هستش ، مثلا تو یه هفته این 20 تا پست رو تحویل بده نیاز به ضرب العجل روزانه نیست

قیمت ترجمه کلمه ای حساب می کنم اما قبلش پست رو نشونتون میدم خودتون بررسی کنید و با توجه انصاف خودتون قیمت گذاری کنید (فقط قیمت های عجیب و غریب ندین چون پست ها خیلی ساده هستن و نمی تونم با قیمتی که مثلا برای یه مقاله تخصصی داده میشه مقایسه کنم)

armstyle

Registered User
لایک‌ها
35
سلام . بنده تسلط کامل بر ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی با حفظ اصول ترجمه و گرامر و ... رو در سریعترین زمان دارم . لطفا شرایط و متن ترجمه برای نمونه کار رو برام ارسال کنید . اگر لطف کنید میانگین دستمزد برای هر هفته یا هر مقاله رو هم بگید ممنون میشم .

hamid53214

Registered User
لایک‌ها
40
سلام . بنده تسلط کامل بر ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی با حفظ اصول ترجمه و گرامر و ... رو در سریعترین زمان دارم . لطفا شرایط و متن ترجمه برای نمونه کار رو برام ارسال کنید . اگر لطف کنید میانگین دستمزد برای هر هفته یا هر مقاله رو هم بگید ممنون میشم .

alireza421

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سلام
هنوز به نویسنده نیاز دارید
با تجربه بالا در نویسندگی و مترجمی به 2 زبان انگلیسی و عربی
بنده در خدمتم

امير امير امير

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
دوستان سر كاريم همگي اين آقا جاهاي ديگه هم اين مطلب رو آورده ولي دست دوستاني كه درخواست همكاري داشتن اونجا هم تو پوست گردوئه. ظاهرا برخي از دوستان فقط براي اينكه نرخي بياد دستشون اين تايپك ها رو مي نويسند. حالا لابد چند روز ديگه براي اينكه وجهه اش خراب نشه مياد مي نويسه "اين پست سركاري نيست دوست عزيز، داريم با يكي از دوستان كار مي كنيم اگر نياز شد اطلاع ميدم خدمتتون"

armstyle

Registered User
لایک‌ها
35
لطفا تهمت نزنید .
بنده دارم با ایشون کار میکنم و به گفته خودشون یک نفر دیگ هم هست . تا جایی هم که یادمه اولین نفری بودم که درخواست و نمونه کار دادم و قبول شدم . تا الان هم 14 تا مقاله بهم دادن و در حال ترجمس . هزینه رو هم همون اول واریز کردن

امير امير امير

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
تهمت نيست دوست عزيز در مورد من و يكي از كسايي كه من مي شناسم واقعيته
من همه حرفا رو با ايشون زدم ولي خبري ازش نيست
مردم الاف نيستن. بنا بر اظهارات ايشون بله تسويه رو همون اول انجام مي دن. ولي نه كاري براي من ارسال شده و نه پرداختي انجام شده. بله خب اگه منم همون روز اول كه قول دادن مطالب رو مي گرفتم بهش به چشم يك دوست نگاه مي كردم و غيرتي هم مي شدم.
من تنها خودم نيستم با يه نفر ديگه صحبت كردم گفتش كه خبري ازش نيست.
حالا كه دوست و همكارش هستي بهش برسون كه اونايي كه منتظرن بيكار نيستن....

armstyle

Registered User
لایک‌ها
35
خب عزیز شاید دیگ نیازی ندارن . فعلا من و یکنفر دیگ که اول بهشون نمونه کار و .. دادیم الان داریم براشون کار میکنیم . لابد نیازی ندارند به مترجم بیشتر . درسته شما نمونه کار و ... هم فرستاده باشید دلیل به همکاری نیست . ولی اگر همکار بخوان 100 درصد به نوبت به شما واگذار میشه

dibawebhost

Registered User
لایک‌ها
137
دوستان سر كاريم همگي اين آقا جاهاي ديگه هم اين مطلب رو آورده ولي دست دوستاني كه درخواست همكاري داشتن اونجا هم تو پوست گردوئه. ظاهرا برخي از دوستان فقط براي اينكه نرخي بياد دستشون اين تايپك ها رو مي نويسند. حالا لابد چند روز ديگه براي اينكه وجهه اش خراب نشه مياد مي نويسه "اين پست سركاري نيست دوست عزيز، داريم با يكي از دوستان كار مي كنيم اگر نياز شد اطلاع ميدم خدمتتون"
"اين پست سركاري نيست دوست گرامی و بنده براشون کار کردم، خواهشمندیم بد دل نباشید"
بامهر

بالا