برگزیده های پرشین تولز

نیازمند وبلاگ نویس حرفه ای فوری فوری

T-Roy

Registered User
لایک‌ها
533
برای شرکت تو مسابقه وبلاگ نویسی ترنم ضیافت نیازمند یک نفر وبلاگ نویس حرفه ای هستم
به نفر اول یک ربع سکه میدن که اگر وبلاگ برنده شد من تقدیمش میکنم به نویسنده ی وبلاگ
همونطور برای جوایز دومی و سومی
وجود این وبلاگ رو برای برنده شدن نمی خوام برای نمره ای که شرکت توی طرح داره میخوام
اینو رو هم بگم تعداد شرکت کننده ها اینقدر کم هستش که اگه یه وبلاگ خوب بنویسه حتما برنده میشه
فقط فوری لازم دارم تا فردا شب باید نوشته شده
مطالبش رو هم از نت کپی پیست کنید
باهام تماس بگیرید
09122561050
داود ساعد

لینک سایت مربوطه
http://taranomeziafat.mihanblog.com

قوانینش:
1-کلیه وبلاگر نویسان می توانند با درج نوشته های با " طرح ضیافت اندیشه نهاد ***** "در دانشگاه در موضوعات مطرح شده ، در وبلاگ شخصی خود در این مسابقه شرکت نمایند.

2-وبلاگ نویسان می توانند از تمامی قالب های رایج نوشته های وبلاگی مانند: دل نوشته ها ، خاطرات ، داستان کوتاه، طنز ، کاریکاتور و عکس در چهارچوب طرح ضیافت اندیشه استفاده نمایند.

3-همچنین علاقه مندان شرکت کننده می توانند حداقل 2 یادداشت مرتبط با موضوعات مطرح شده مسابقه در وبلاگ خود قرار دهند.

4-زمان مسابقه از 89/5/30 الی 89/6/11 می باشد.

5-معیار در این مسابقه اتکاء به منابع غنی و بهره گیری از ادبیات وبلاگ نویسی با تأثیر گذاری و ارتباط با مخاطب و خلاقیت در ارائه محتوا توسط وبلاگ نویسان و همچنین برگزیده ترین تصاویر با مضامین طرح یاد شده و برداشت آزاد از کلیپ یک دقیقه ای تهیه شده بهترین امتیازات تعلق می گیرد.

6-نکته مهم دوستان بلاگر توجه داشته باشند که تمامی منابع و پی نوشته ها باید در هر پیست وبلاگ درج شود. ( در صورت استناد به آیات و احادیث و روایات و همچنین متن سخنرانی در مطالب ارسالی در پیست وبلاگ ذکر منبع الزامی می باشد.)

7-در حد امکان مطالب درج شده در وبلاگ ها به دور از کپی مطالب دیگر وب سایت ها باشد. بدیهی است تکرار این امر در پیستهای متوالی موجب کاهش امتیازات وبلاگ شما خواهد شد.

8-توصیه اکید می شود شرکت کنندگان محترم در یک پیست کوتاه در وبلاگ خود به معرفی مسابقه بپردازند.

9-حتی الامکان در موضوع مورد نظر وبلاگ از شیوه های تحلیلی و پژوهشی استفاده گردد.

10-رعایت تمامی نکات ارائه شده موجب کسب امتیاز بیشتر می گردد.

توجه مهم :
شرکت در مسابقه " ترنم ضیافت " به منزله شرکت در کلاسهای فوق برنامه طرح محسوب می گردد.

بالا