برگزیده های پرشین تولز

نیازمند وبلاگ نویس (مسلط به سئو و کلمات کلیدی)

Gharibeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان عزیز ...جهت قرار دادن یک سری محصولات وبمستری در وبلاگ و فروش آنها نیازمند چند نفر وبلاگ نویس با شرایط مشخص هستم...ضمنا تسلط کافی بر سئو و کلمات کلیدی شرط اصلی می باشد.
شرایط وبلاگ نویس:
داشتن زمان مناسب جهت درج مطالب مشخص شده
داشتن توانایی ویرایش و طراحی قالب وبلاگ
مسلط به سیستم وبلاگ نویسی لوکس بلاگ
تسلط کامل و کافی به درج کلمات کلیدی
داشتن سابقه و رزومه در وبلاگ نویسی و ارسال وبلاگ های تحت مدیریت
تسلط به آپلود تصاویر و قرار دادن لینک
تعامل و هماهنگی کامل با مدیر وبلاگ
عدم درج محصولات تکراری
قرار دادن روزانه حداقل 15 محصول در وبلاگ
نحوه تسویه حساب و میزان درآمد:
با توجه به اینکه وبلاگ جهت فروش محصولات وبمستری از چند شرکت معتبر می باشد و باید محصولات به فروش گذاشته شود ،بنده دو پیشنهاد دارم ...
1- عزیزانی که تمایل به دریافت دستمزد به صورت هر مطلب می باشند...
2- دوستانی که تمایل به دریافت پورسانت می باشند...

در هر دو روش پس از سه روز اول و مشخص شدن میزان تاثیر نویسندگی و میزان فروش از محصولات قرار داده شده توسط هر نویسنده میزان پورسانت و یا حق تحریر هر مطلب را مشخص و به اطلاع نویسنده میرسد تا در صورت تایید طرفین به عنوان نویسنده با سطح دسترسی کامل قرار داده شوند و نحوه تسویه حساب به صورت هفتگی و یا ماهیانه به انتخاب خود شخص نویسنده می باشد...
حداقل میزان پرداخت باری هر مطلب مبلغ150 تومان و حداکثر 500 تومان می باشد...
حداقل میزان برای پرداخت پورسانت 10 درصد سود حاصله(صرفا میزان فروش ملاک نیست و میزان سود ملاک پرداخت هست) و حداکثر 30 درصد سود حاصله می باشد...
.
امکان افزایش میزان مبلغ توافق شده بین طرفین در طول ماه به دلیل افزایش فروش می باشد.در صورتی که از محصولات درج شده توسط نویسندگان فروش به تعداد بالا باشد میزان پورسانت و دریافت حق مطلب نیز افزایش می یابد...

با توجه به اینکه باید شخص مورد نظر امین و درستکار باشد پس از 3 روز و توافق باید ،متن توافق نامه را که بعدا در اختیار ایشان قرار داده می شود .امضا نموده و به مدیریت وبلاگ ارسال نمایند تا در صورت تخطی از قانون جرائم رایانه ای با شخص نویسنده برخورد قانونی شود نه مدیریت وبلاگ.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید مشخصات و رزومه خود را به 09210913798 ارسال نمایید...
تماس تلفنی اکیدا ممنوع
میزان پرداختی برای طراحی و ویرایش قالب وبلاگ فروشگاهی با توافق طرفین و پس از تایید قالب می باشد.

در صورت توافق طرفین و ادامه تمایل و همکاری با مدیریت در آینده و با توجه به سود حاصله تمامی نویسندگان مورد تایید از طرف سازمان مشاغل خانگی بیمه خواهند شد....

شاید در ابتدا با توجه به اینکه وبلاگ تازه ایجاد شده میزان فروش پایین باشه ولی بنده می توانم قول دهم بعد از حدود دوماه هر کدام از شما می توانید حداقل 1 میلیون تومان در آمد کسب نمایید ،ضمن اینکه می توانید تحت بیمه نیز قرار بگیرید...

Ebi.Web.Master

Registered User
لایک‌ها
10
:
سلام حدود پنج سال سابقه نویسندگی سایتهای تفریحی خبری فروشگاهی استخدام دانشگاهی موسیقی و ویدیویی و عکس فعالیت دارم و تسلط به سیستم محتوای نیوک جوملاوردپرس و ... دارم و با سایت های رتبه ۲ تا ۵ گوگل فعالیت داشته ام .
نمونه کار موجود است ....
تلگرام ۰۹۳۸۶۸۰۸۰۱۳

Gharibeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خب شما با شرایط کاری... موافق هستید؟
و در دریافت حقوق کدامیک از موارد رو میپسندید؟

بالا