برگزیده های پرشین تولز

نیازمند کسی که... بخون

وضعیت
موضوع بسته شده است.

فرشید رضایی

Registered User
لایک‌ها
37
سلام.کسی هست که بتونه واسه سایتم www.khodemooni.net که نرم افزارهاش یا به اصطلاح فایل هایی که دانلودی بودن همه پریدن و من دنبال کسی میگردم که بتونه از گوگل سرچ بزنه و بذارشون تو سایتم.سرور مجازی میدیم واسه اینکار.نردیک 2500 تا 3000 تا نرم افزار هستن.شما عنوان مطلبی رو که تو سایت من هست تو گوگل سرچ میزنید و لینکشو تو سرور مجازی میدید و دانلودش میکنید دیگه تمام.پائین ترین قیمت رو استخدام میکنم واسه اینکار. فقط سریع
با تشکر

فرشید رضایی

Registered User
لایک‌ها
37
سلام.دوست عزیز 150تومن بابت پست زدنش میشه چطور شما 200تومن میگیری!.واسه هر فایل 50تومن میدیم هر کی خواست بگه.چون واقعا چیزی نیست که بگی کار داره.اسمشو تو گوگل سرچ میزنید و لینکشو که گیر آوردی تو سرور مجازی در عرض 2 ثانیه دانلودش میکنید و تمام.خواهشا قیمت فضایی ندید

ehsan329

Registered User
لایک‌ها
222
!!! چه جالب پست نرم افزار 150!!! خب اگه اينقدر راحته خودتون انجام بديد صرفه جويي ميشه...
من قيمت دادم شما قبول نكردي تمام شد...موفق باشيد...

فرشید رضایی

Registered User
لایک‌ها
37
!!! چه جالب پست نرم افزار 150!!! خب اگه اينقدر راحته خودتون انجام بديد صرفه جويي ميشه...
من قيمت دادم شما قبول نكردي تمام شد...موفق باشيد...

دوست عزیز مگه کپی پیست چقد پولشه که بالای 200 بدن بهت.بابا یه لینک رو به دانلود منیجر وی پی اس میدید خودش دانلود میکنه تموم

هر کسی که هم کار رو انجام داد یک اینترنت نامحدود ایرانسل بهش میدم آخر کار

Last edited:

just_dance

Registered User
لایک‌ها
4
هر پست مد نظرت چقدر هست ؟
تسویه هم روزانه هست ؟

فرشید رضایی

Registered User
لایک‌ها
37
داداش مگه کسی مغز خر خورده باشه
برا پستی 70 بیاد چشماش و وقتش رو به ... بده!!

دوست عزیز شما چرا تاپیک رو خراب میکنید.من کی گفتم واسه پست 70میدم.کجا دیدی که من گفتم واسه پست 70تومن؟ اصن شما میدونی سرور مجازی چیه؟چقد زمان میبره واسه هر گیگ فایل؟ به نظرتون کار سختیه که یه فایل رو تو گوگل سرچ کنید و به سرور مجازی بدید و تموم شه بره؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا