برگزیده های پرشین تولز

نیازمند یک عدد پیپ نسبتا" خوب

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Haj_Ehsan

Registered User
لایک‌ها
2,459
سیگار خیلی برای تنفس آقایون مضر هستا
ایشون که سیگار نمیخوان ... پیپ میخوان
905.gif

narenji.taban

Registered User
لایک‌ها
9
از کافه ارتین بگیر مارک بربیا بهترین هست البته ساهین رده خوب داره به طور مثال پیپ معروف کاپیتان بلک رو ساهین می زنه فقط سفارش دادی بگو خودش اب بندی کنه که موقع کشیدن پیپ داغ نشه

hossein137

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,758
از کافه ارتین بگیر مارک بربیا بهترین هست البته ساهین رده خوب داره به طور مثال پیپ معروف کاپیتان بلک رو ساهین می زنه فقط سفارش دادی بگو خودش اب بندی کنه که موقع کشیدن پیپ داغ نشه

شانس ما.زنگ زدم گفت اون دسته صاف های ارزون قیمت رو تموم کرده.برند گاسپارینی

antique_fossil22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پیپی که aghamostafaaدارن بااین نشونی هایی که داد احتمال زیاد ronsoneانگلیسیه وچوبش آبنوسه.قدیمی وباارزشه وآتشدان پیپ روی تنه فلزیش پیچ میشه فکرنکنم باارزش تر ازین پیپی وجودداشته باشه حتی پیپهای عاج هم جلوش هیچن

ramsingh

Registered User
لایک‌ها
25
سلام
از عنوان مشخصه.دنبال یه پیپ خوب چوبی میگردم که فیلتر دار باشه.قیمت هم به طبع یک جوری کنار میایم با هم اما بیشتر از 100 تا 150 نمیتونم خرج کنم.پس پیشنهادهای بیشرمانه تون رو مبنی بر شرکت هایی مثل ساهین یا بربیا و ... که قیمت بالایی دارند اکثر مدل هاشون خودداری کنید :snitch:
ترجیحا" میخوام زود به دستم برسه.و اگر همشهری باشیم و تحویل حظوری که بهتر.
خودم یکی دارم که بد نیست.اما میخوام یکی دیگه بهتر هم داشته باشم
منتظرم

ببینید اگر از این سایت که من زدم چیزی به کارتون میاد ، براتون سفارش بدم

Wholesale pipes for smoking - Buy Low Price pipes for smoking Lots on Aliexpress.com

ِِDonOmid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
امروز یدونه بیگ بن دسته صاف دیدم لوله اش هم نسبتا بلند بود. درکل چیز بدی نبود
قیمت زده بود 120

hossein137

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,758
ببینید اگر از این سایت که من زدم چیزی به کارتون میاد ، براتون سفارش بدم

Wholesale pipes for smoking - Buy Low Price pipes for smoking Lots on Aliexpress.com

سلام.والا مدل های خوبش گرون در میاد و مدل های ارزونش هم این جا به همین قیمت پیدا میشه

امروز یدونه بیگ بن دسته صاف دیدم لوله اش هم نسبتا بلند بود. درکل چیز بدی نبود
قیمت زده بود 120

بیگ بن خوبه اگر اصلی باشه

ظاهرا این دوستمان همشهری شما هم هستن پیپ مناسبی با بوجه شمت باید باشه
http://forum.persiantools.com/t377862.html

پیپ ایشون یک روز دست من بود.خیلی چیز خوبی بود.منتها مساله فیلترش بود که یه ذره کمیابه.
دهنی اش هم جنسش پلاستیکی هست

ِِDonOmid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مگه دهنی غیر از پلاستیک جنس دیگه هم داره؟!

hossein137

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,758

hossein137

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,758
پیترسون نمونه های مختلفش رو دارم از ۱۰۰ تومن به بالا هستن ...

اگر بتونید از نمونه های ارزون قیمتش عکس برام بگذارید و یا لینکی بدید ممنون میشم.ساخت کدام کشوره؟

phsadr

Registered User
لایک‌ها
2
یه پیپ لیمیتد مشکی مات آلمان Joly اورجینال دارم که زیر 200 اورجشو پیدا نمیکنی ! خودشو بخوای بدون لوازمی که باهاش گذاشتم 160 بهت می دم ‍! روش فکر کن پیشنهادم عالیه ‍!‌
http://forum.persiantools.com/t392449.html

hossein137

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,758
یه پیپ لیمیتد مشکی مات آلمان Joly اورجینال دارم که زیر 200 اورجشو پیدا نمیکنی ! خودشو بخوای بدون لوازمی که باهاش گذاشتم 160 بهت می دم ‍! روش فکر کن پیشنهادم عالیه ‍!‌
http://forum.persiantools.com/t392449.html
سلام
لینکی ازش داری؟
میتونی از قسمت ساخت آلمان و در کل برندها و همین طور جای فیلتر (قسمت چوبی و نه دهنی) عکس با کیفیت بگذاری؟
پ.ن: تو تاپیکت دیده بودم که نوشته بودی کاپیتن بلک اورجینال.در صورتی که این مدل اسموکینگ هست و تقلبیه.قیمتش هم 10 تومنه
فندک هم بیگ بن هست که 9 تومنه.
اگر لینکی ازش داشته باشی و تخفیف بدی خریداریم
پ.ن: در صورتی که حتی یک بار هم باهاش نکشیده باشی.

phsadr

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
لینکی ازش داری؟
میتونی از قسمت ساخت آلمان و در کل برندها و همین طور جای فیلتر (قسمت چوبی و نه دهنی) عکس با کیفیت بگذاری؟
پ.ن: تو تاپیکت دیده بودم که نوشته بودی کاپیتن بلک اورجینال.در صورتی که این مدل اسموکینگ هست و تقلبیه.قیمتش هم 10 تومنه
فندک هم بیگ بن هست که 9 تومنه.
اگر لینکی ازش داشته باشی و تخفیف بدی خریداریم
پ.ن: در صورتی که حتی یک بار هم باهاش نکشیده باشی.

داداش تو عکس ها فک کنم همه چی واضح باشه ! از ظاهرش هم معلومه که استفاده نشده ‍‍!‌ از نظر اورجینال بودن هم بگم Joly سری 600 روش هک شده ! نمیدونم می شناسی یا نه ولی این پیپ از کافی شاپ امیرشکلات که کار اصلیش فروش پیپ های خاص هست و تو ایران هم 56 تا شعبه داره خریداری شده ! ( تو رشت ) اصلا غیر اورجینال کار نمی کنه ! من پیپ نمیکشم ! خریدم برای دوستم که بخاطر مشکلات شخصی بهش ندادمش ! از توتون کاپتان بلکش معلومه که تاحالا استفاده نشده ! از احاظ کیفیتی هم برند Joly رو تحقیق کنی دستت میاد چقد عالیه ! تخفیف هم تا جایی که بتونم میدم ! درباره توتونش هم اینکه از همونجا خریدم 15 تومان ! اگه با قیمت اون ها مشکل داری من خود پیپ رو بهت میدم 160 بقیش رو میتونم پس بدم ! هستم در خدمتت !

bigbang0

Registered User
لایک‌ها
12
با اجازه استارتر کسی پیپ خوب نو و استفاده نشده داشت بنده هم میخوام. ضمن اینکه توتون اصل از کجا میشه خرید جناب استارتر؟ کافه آرتین توتوناش اصل هستن؟

hossein137

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,758
داداش تو عکس ها فک کنم همه چی واضح باشه ! از ظاهرش هم معلومه که استفاده نشده ‍‍!‌ از نظر اورجینال بودن هم بگم Joly سری 600 روش هک شده ! نمیدونم می شناسی یا نه ولی این پیپ از کافی شاپ امیرشکلات که کار اصلیش فروش پیپ های خاص هست و تو ایران هم 56 تا شعبه داره خریداری شده ! ( تو رشت ) اصلا غیر اورجینال کار نمی کنه ! من پیپ نمیکشم ! خریدم برای دوستم که بخاطر مشکلات شخصی بهش ندادمش ! از توتون کاپتان بلکش معلومه که تاحالا استفاده نشده ! از احاظ کیفیتی هم برند Joly رو تحقیق کنی دستت میاد چقد عالیه ! تخفیف هم تا جایی که بتونم میدم ! درباره توتونش هم اینکه از همونجا خریدم 15 تومان ! اگه با قیمت اون ها مشکل داری من خود پیپ رو بهت میدم 160 بقیش رو میتونم پس بدم ! هستم در خدمتت !

والا من که عکس زیاد واضحی از اون قسمت های گفته شده ندیدم..
در مورد فروشگاه هم نمیشه 56 شعبه داشتن رو دلیل بر اصل بودن بکنید.وقتی لینکی از یک برند پیپ نیست.من به شخصه ترجیح میدم نخرم.شما هم به نظرم وقتی میخواید چنین پولی بدید قبلش اطلاعات کسب کنید.مثلا" همین پیپ های پلو.که خیلی هم تو ایران خریدار داره.در اصل کارخانه ی معتبری نیست و قیمت های واقعی اش کمتر از فروشش هست.یا دیدم نمونه ایی رو که با کارتن برند های معتبر مثل ساوینلی پیپ ارزون قیمت تری رو به خریدار دادند.که خودش هم نمیدونسته.
در مورد برند جولی هم تحقیق کردم و هیچ کسی این برند رو نمیشناخت.
دوست ندارم این طور صحبت کنم اما این توتون نهایت 11 می ارزه و به نظر من هیچ وقت نکشید.چون برای طعمش از مواد شیمیایی استفاده شده.

با اجازه استارتر کسی پیپ خوب نو و استفاده نشده داشت بنده هم میخوام. ضمن اینکه توتون اصل از کجا میشه خرید جناب استارتر؟ کافه آرتین توتوناش اصل هستن؟

کافه آرتین خوبه.معمولا" توتون های خوبی هم داره.من خودم معمولا" به دلیل کمیاب بودن و قیمت بالا از همین تقلبی ها و ترجیحا" جنس مرغوب تر استفاده میکنم.از تنباکوهای شرکت مک برون بخرید.یا بروکوم ریف. منتها حواستون به جعبه اش باشه.
و این که توتون هایی که عطر زیادی دارند همیشه بهترین ها نیستند.

hossein137

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,758
...................

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا