برگزیده های پرشین تولز

نیازمند یک عدد پیپ نسبتا" خوب

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hossein137

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,758
سلام
از عنوان مشخصه.دنبال یه پیپ خوب چوبی میگردم که فیلتر دار باشه.قیمت هم به طبع یک جوری کنار میایم با هم اما بیشتر از 100 تا 150 نمیتونم خرج کنم.پس پیشنهادهای بیشرمانه تون رو مبنی بر شرکت هایی مثل ساهین یا بربیا و ... که قیمت بالایی دارند اکثر مدل هاشون خودداری کنید :snitch:
ترجیحا" میخوام زود به دستم برسه.و اگر همشهری باشیم و تحویل حظوری که بهتر.
خودم یکی دارم که بد نیست.اما میخوام یکی دیگه بهتر هم داشته باشم
منتظرم

sankar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام اگر تا 150 ميخواين هزينه كنيد همين مارك بربیا مدل هايي داره كه قيمتش 160 هست.
از همونجايي كه ميدونين نمايندشه خريد كنين ،پستي هم ميفرسته واستون.
كمك بيشتر خواستين بگين

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
همین که تصمیم دارید فیلتر دار بخرید نشون میده پیپ کشی و طعم فیلتر دار مزه کرده :D یک پیشناهد دیگه هم پیپی بخر که بلند باشه که حرارت رو کامل سرد کنه بعدش بازم میفهمی طعم چیه :D اگر کسی رو مشهد داری من آدرس مغازه ای که همیشه پیپ میخرم رو بدم بره یک بلند خوب داشت دو ماه پیش من یکی هدیه خریدم 110 داد واقعا عالی بود به یکی از دوستات تو مشهد باشه بگو آدرس بدم بره بپرسه اگر داشت بخره واست

hossein137

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,758
سلام اگر تا 150 ميخواين هزينه كنيد همين مارك بربیا مدل هايي داره كه قيمتش 160 هست.
از همونجايي كه ميدونين نمايندشه خريد كنين ،پستي هم ميفرسته واستون.
كمك بيشتر خواستين بگين

کافه آرتین رو میدونم.میخواستم یه جوری باشه که از نزدیک و یا از روی عکس از زاوایای بیشتری پیپ رو ببینم.یه کم قیمتش نسبت به قیمت های من بالاتره.
در هر حال ممنون.اگر جایی رو در اصفهان میشناسید ممنون میشم معرفی کنید

همین که تصمیم دارید فیلتر دار بخرید نشون میده پیپ کشی و طعم فیلتر دار مزه کرده :D یک پیشناهد دیگه هم پیپی بخر که بلند باشه که حرارت رو کامل سرد کنه بعدش بازم میفهمی طعم چیه :D اگر کسی رو مشهد داری من آدرس مغازه ای که همیشه پیپ میخرم رو بدم بره یک بلند خوب داشت دو ماه پیش من یکی هدیه خریدم 110 داد واقعا عالی بود به یکی از دوستات تو مشهد باشه بگو آدرس بدم بره بپرسه اگر داشت بخره واست

والا ما خیلی وقت نیست رفتیم تو کارش.لامصب خرجش کلا" زیاده پیپ.
والا مشهد که کل فامیل های مادرم اون جا هستند.ولی نمیخوام بهشون رو بزنم.
اون مدلی که میگید عکس ازش دارید؟ دسته اش صافه یا خم شده؟ چون من بیشتر علاقه ام به دسته صاف هاست.
حالا شما ادرس یا شماهر تلفن اگه ازش داری بگو.تا ببینیم میشه کاری کرد یا نه.
ممنون

hossein137

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,758
...................

Haj_Ehsan

Registered User
لایک‌ها
2,459
اون مدلی که میگید عکس ازش دارید؟ دسته اش صافه یا خم شده؟ چون من بیشتر علاقه ام به دسته صاف هاست.

ممنون

چُپُق ِ فیلتر دار اگه پیدا میشد خعلی خوب بود :D

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
دایی عیال بنده یه دونه داشت لوله ی خیلی بلندی هم داشت (فک کنم لولش آهنی بود) ... میگفت انگلیسی هست ... عجب چیزی بود ... 2 تا کام میگرفتی میرفتی جزو باقالی لیا ...

آپ ...

hossein137

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,758
چُپُق ِ فیلتر دار اگه پیدا میشد خعلی خوب بود :D

آره :lol:
فکر کنم باید از همین کافه آرتین یا اون رفیقم تو چهارباغ بگیرم بره

دایی عیال بنده یه دونه داشت لوله ی خیلی بلندی هم داشت (فک کنم لولش آهنی بود) ... میگفت انگلیسی هست ... عجب چیزی بود ... 2 تا کام میگرفتی میرفتی جزو باقالی لیا ...

آپ ...

ممنون به خاطر آپ.منتها در اصل این که بری جزو باقالی ها یا نه.مربوط به توتون هست.و جدا از این پیپی که با دو تا کام سنگین شما رو به فضا ببره.تو تنباکو گذاشتن و یا چاق کردنش یه مشکلی هست.یه پیپ خوب نباید زیاد دود بده.و نباید راحت کشیده بشه.
فکر کنم پیپ دایی شما قدیمی بوده و با ارزش.پیپ های الان دهنه اش و قسمت فیلترش اکرلیک هست معمولا".به جز بعضی از مرشام ها که آتشدانش سنگیه.و لوله اش چوبی

samanni

Registered User
لایک‌ها
725
عزیزم من ساکن نیشابور هستم وللا حدود 8 سال هست پیپ میکشم و اشنا دارم که ازش پیپ خیلی خریدم واسه دوست و اشنا همه هم راضی بودن و پیپ ترک هست قیمت هم فکر کنم الان دور و بر 35 باشه اگه میخوای میرم واست یدونه میخرم و میفرستم البته هزینه پست هم بهش اضافه میشه نهایت 40 با هزینه پست اگه واقعا قصد خرید داری بگو چه طرح یا مدلی مد نظرت هست تا بنده طبق سلیقه شما بخرم واستون
موفق باشی

hossein137

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,758
عزیزم من ساکن نیشابور هستم وللا حدود 8 سال هست پیپ میکشم و اشنا دارم که ازش پیپ خیلی خریدم واسه دوست و اشنا همه هم راضی بودن و پیپ ترک هست قیمت هم فکر کنم الان دور و بر 35 باشه اگه میخوای میرم واست یدونه میخرم و میفرستم البته هزینه پست هم بهش اضافه میشه نهایت 40 با هزینه پست اگه واقعا قصد خرید داری بگو چه طرح یا مدلی مد نظرت هست تا بنده طبق سلیقه شما بخرم واستون
موفق باشی

سلام رفیق.
برند پیپ ها چیه؟
میتونی چند تا عکس از مدل های دسته صافش بگیری؟
اگه یه چیزی تو مایه های این گاسپارینی و بربیاهای ارزون باشه و یه کم دسته اش بلند تر باشه خریدارم

IMG_1514.JPG

P1015358.JPG

IMG_1488.JPG

samanni

Registered User
لایک‌ها
725
این مدلها که فکر نکنم گیر بیارم ولی حقیقت پیشنهاد من اینه پیپ که میخرید از این قوس دارها بخرید که خیلی تاثیر داره هم تو سرد کردن و هم تو نگهداشتن پیپ و هم شیره توتون اذیتت نمیکنه من یه عکس از پیپ خودم میگیرم ببینی مدل SANSEN هستش بیشتر از 5 سال هست واسم کار میده البته داخلش یخورده نازکتر از قبل شده ولی هیچ ترک خوردگی و مشکلی نداره به نظرم از نویش هم بهتر شده عکس رو تا 10 دقیقه دیگه واست پیوست میکنم

فایل های ضمیمه

• 14042013211_small.jpg
    14042013211_small.jpg
    96.3 KB · نمایش ها: 294
  • 14042013212_small.jpg
    14042013212_small.jpg
    62.6 KB · نمایش ها: 287
  • 14042013213_small.jpg
    14042013213_small.jpg
    99.2 KB · نمایش ها: 285
  • 14042013214_small.jpg
    14042013214_small.jpg
    66.7 KB · نمایش ها: 287

Miladicaa

Registered User
لایک‌ها
501
سلام
من یدونه بیگ بن هلندی دارم.منتها 2 تا ترک جزیی داره اونم تقصیر خودم بودم
مفت گذاشتم انصافا
تو امضام میتونی ببینی

hossein137

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,758
این مدلها که فکر نکنم گیر بیارم ولی حقیقت پیشنهاد من اینه پیپ که میخرید از این قوس دارها بخرید که خیلی تاثیر داره هم تو سرد کردن و هم تو نگهداشتن پیپ و هم شیره توتون اذیتت نمیکنه من یه عکس از پیپ خودم میگیرم ببینی مدل SANSEN هستش بیشتر از 5 سال هست واسم کار میده البته داخلش یخورده نازکتر از قبل شده ولی هیچ ترک خوردگی و مشکلی نداره به نظرم از نویش هم بهتر شده عکس رو تا 10 دقیقه دیگه واست پیوست میکنم

والا من کلا" با دسته صاف ها حال میکنم.همون ها هم اگر لوله اش بلند باشه زیاد حرارت به دهن نمیرسه.و اگه فیلترت فیت باشه و جنسش خوب باشه اصلا" شیره هم به دهن نمیرسه.مگر در مدل هایی که فیلتر سوزنی دارند که اصلا" حرفش رو نمیزنم
اگه داخلش نازک شده شاید به خاطر اینه که شما اون لایه ی کربن رو با بیلچه میتراشید.البته ممکنه به خاطر مرور زمان هم باشه
با این حساب فکر کنم برم به آرتین سفارش بدم بهتر باشه.

سلام
من یدونه بیگ بن هلندی دارم.منتها 2 تا ترک جزیی داره اونم تقصیر خودم بودم
مفت گذاشتم انصافا
تو امضام میتونی ببینی

دادا قیمتت خوبه اما راستش ترک دار نمیخوام.میخوام نو بخرم

burt

Registered User
لایک‌ها
112
سلام.
اگه تمایل به پیپ دستساز دارید طرح مورد نظرتون رو ارسال کنید و نوع چوب رو بفرمایید تا بهتون قیمت بدم.

samanni

Registered User
لایک‌ها
725
والا من کلا" با دسته صاف ها حال میکنم.همون ها هم اگر لوله اش بلند باشه زیاد حرارت به دهن نمیرسه.و اگه فیلترت فیت باشه و جنسش خوب باشه اصلا" شیره هم به دهن نمیرسه.مگر در مدل هایی که فیلتر سوزنی دارند که اصلا" حرفش رو نمیزنم
اگه داخلش نازک شده شاید به خاطر اینه که شما اون لایه ی کربن رو با بیلچه میتراشید.البته ممکنه به خاطر مرور زمان هم باشه
با این حساب فکر کنم برم به آرتین سفارش بدم بهتر باشه.

دادا قیمتت خوبه اما راستش ترک دار نمیخوام.میخوام نو بخرم
خب حقیقت درسته پیپ رو نباید تراشید و نباید شست ولی بعد از یمدت کلا خیلی کثیف میشه و دیگه طعم توتون رو حس نمیکنی بیشتر طعم شیره توتون میشه واسه همین من خودم تابحال شاید 7 یا 8 بار پیپ رو کاملا شستم با اب و مایع ظرفشویی البته قبلش با نمک داخلش رو تمیز کردم
در مورد صاف بودن خب اینکه سلیقه شما اینه نمیشه چیزی گفت ولی پیپ صاف رو نمیشه با دهان و بدون دست استفاده کرد منظور بنده اینه یجا یکاری داری یلحظه میخوای دستت به پیپ نباشه دیگه با پیپ صاف نمیتونی پیپ رو تنها به لب بگیری و دستت بکار دیگه باشه باید پیپ رو بزاری کنار
امیدوارم پیپ خوبی گیرت بیاد اگه خریدی خوشحال میشم ببینم
موفق باشی

rommatti

Registered User
لایک‌ها
1,065
حسین جان از من میشنوی کلا بی خیال پیپ شو
خیلی بد توتون بدرد بخور گیر میاد و بعضا هم قیمتشون مقرون به صرفه نیست

hossein137

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,758
سلام.
اگه تمایل به پیپ دستساز دارید طرح مورد نظرتون رو ارسال کنید و نوع چوب رو بفرمایید تا بهتون قیمت بدم.

سلام
والا طرح خاصی که مد نظرم نیست.چیزی تو مایه های همین ها که گذاشتم.حالا اگر براق هم بود مشکلی نیست و منبت نداشت
چوب هم من بگم رز خوبه؟:D دادا یه چوبایی مثل گلابی یا گردو فقط از قسمت پایین تنه

خب حقیقت درسته پیپ رو نباید تراشید و نباید شست ولی بعد از یمدت کلا خیلی کثیف میشه و دیگه طعم توتون رو حس نمیکنی بیشتر طعم شیره توتون میشه واسه همین من خودم تابحال شاید 7 یا 8 بار پیپ رو کاملا شستم با اب و مایع ظرفشویی البته قبلش با نمک داخلش رو تمیز کردم
در مورد صاف بودن خب اینکه سلیقه شما اینه نمیشه چیزی گفت ولی پیپ صاف رو نمیشه با دهان و بدون دست استفاده کرد منظور بنده اینه یجا یکاری داری یلحظه میخوای دستت به پیپ نباشه دیگه با پیپ صاف نمیتونی پیپ رو تنها به لب بگیری و دستت بکار دیگه باشه باید پیپ رو بزاری کنار
امیدوارم پیپ خوبی گیرت بیاد اگه خریدی خوشحال میشم ببینم
موفق باشی
آهر خوب حرف شما درسته خدایی اش
میدونم.من هم معمولا" وقتی بی کار باشم میکشم و معمولا" کاری نمیکنم موقع پیپ کشیدن.
چشم.اگه گرفتم عکسش رو میذارم

سیگار خیلی برای تنفس آقایون مضر هستا

تنفس چیز زیاد مهمی نیست.هر کی باید یه جوری "بی خیال" باشه چند لحظه

حسین جان از من میشنوی کلا بی خیال پیپ شو
خیلی بد توتون بدرد بخور گیر میاد و بعضا هم قیمتشون مقرون به صرفه نیست
دادا تنباکو خوب هم گیر میاد.ولی خوب به هر حال کمیاب تر.ولی حتی همین کاپیتان بلک تقلبی ها هم بد نیست.اونهایی که دونه ای 11 هست و به جای اصلی میفروشند

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا