برگزیده های پرشین تولز

نیازمند 10 میلیون تومن تا فردا برای مسئله ای حیاتی ، با ضمانت و اعتمادسازی به صورت حضوری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

miladdn

Registered User
لایک‌ها
1,629
بله از زماني كه بيمه بشيد بيمه تكميلي پرداخت ميكنه ، ماهي 20 هزار تومان ،البته بيمه ايران ، البته بند و تبرصه هاش يكم بالا پايين داره ولي همين حدوده.
به اينن بستگي داره كارفرما چقدرشو يا چند درصدشو تقبل كنه ، ايني كه من گفتم خدمتون بدون پرداخت كارفرماست.
دوستان عزیز تاپیک بحث در مورد بیمه نیست!
لطفا رعایت کنید

-mey3am-

Registered User
لایک‌ها
2,939
اس 4 رو چند میده؟
شما بیا مثلا اس 4 ها رو تو بازارچه 1500 بدخ ، 7 تا بفروشی پول جوره که احتمالا یه مشتریش خودمم ، با رفیقت بعدا این مابه التفاوت رو حساب کن به جای سود به بقیه.فقط پیشنهاده چون تقریبا مطمئنم کسی اینجا پول بده نیست در 99 درصد مواقع.
یعنی کسی در ازای گرفتن 7تا اس4 هم پول نمیده؟؟؟ اگه کسی با گرو هم پول نده مجبورم همینکارو کنم یعنی بفروشمشون، البته همه به صورت یکجا، مثلا همه رو یه جا بدم 10 تومن
ولی اولویتم با گرو گذاشتنه، اینجوری خیال طرف مقابل هم که پولو میده راحته

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
یعنی کسی در ازای گرفتن 7تا اس4 هم پول نمیده؟؟؟ اگه کسی با گرو هم پول نده مجبورم همینکارو کنم یعنی بفروشمشون، البته همه به صورت یکجا، مثلا همه رو یه جا بدم 10 تومن
ولی اولویتم با گرو گذاشتنه، اینجوری خیال طرف مقابل هم که پولو میده راحته
عزیز دل عرض کردم اگه نشد .
به نظرم همین الان یه تاپیک بزنم برای فروش
در ضمن 7 تا رو تکی 1500 بفروشی 10.500 دستت میاد

miladdn

Registered User
لایک‌ها
1,629
میثم جان به نظر منم اس4 ها رو بفروش

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
نمیدونم درسته بگم یا نه ولی هویجوری اینو دیدم و فکر کنم بهتر باشه که بگم،

متعلّق به سایت vleech.biz(شاید نباید اسم ادمینشو بگم)
با عرض سلام خدمت کاربران محترم وی لیچ (سرویس مستقیم کننده و لیچ ویدئو)

مردی نبود فتاده را پای زدن ... گر دست فتاده ای بگیری، مردی

از امروز (سه شنبه 17 دی ماه 1392) به مدت 2 ماه، تمامی درآمدهای کسب شده وی لیچ به خانواده میثم عزیز برای درمان این کودک نیازمند اهدا خواهد شد.

اطلاعات تکمیلی را میتوانید از صفحه فیس بوک پیگیری نمایید.
مشاهده صفحه فیس بوک

به همین منظور، کلیه پکیج های وی لیچ تا 2 ماه آینده با 50% تخفیف ارائه خواهند شد.
کد تخفیف قابل استفاده: MEYSAM

دادا دعا کن دامنه هام فروش بره تا بتونم کمک کنم

-mey3am-

Registered User
لایک‌ها
2,939
نمیدونم درسته بگم یا نه ولی هویجوری اینو دیدم و فکر کنم بهتر باشه که بگم،

متعلّق به سایت vleech.biz(شاید نباید اسم ادمینشو بگم)

دادا دعا کن دامنه هام فروش بره تا بتونم کمک کنم
مخلصتم داداش. خیلی آقایی

-mey3am-

Registered User
لایک‌ها
2,939
تاریخ برگشت پول: 25 اسفند 92 ، یعنی دوماه دیگه این مبلغ رو به همراه سودش برگشت میدم
سال گذشته پولمو تو صندوق سرمایه گذاری گذاشتم و اواخر اسفند این مبلغ قابل برداشته، پس از بابت برگشت پول مشکلی وجود نداره. سابقه ی بنده هم که در بازارچه مشخص هست

مشکلمو برای یکی از دوستانم که فروشگاه موبایل داره مطرح کردم، ایشون گفت که به والله هر چی داشتم دادم جنس خریدم ولی یه تعداد از گوشی هامو بهت میدم یه جا گرو بذار پول بگیر، واقعا ازش ممنونم.
دوستان تعداد 7تا گوشی اس 4 کاملا نو و آک ایشون به بنده دادن
، اگر کسی از دوستان یه تضمین محکم برای برگشت پولش میخواد میتونم این گوشی ها رو پیششون گرو بذارم. فقط و فقط امشب یا نهایتش تا فردا صبح چون فورا به مبلغش نیاز دارم
اگه لازم باشه میتونم از گوشی ها عکس بذارم یا کسی که میخواد این مبلغ رو بده بیاد ببینتشون، فقط خواهش میکنم فوری:(

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
شما تاپیک میزدی تک تک فروش میرفت
ولی نمی دونم شما که پول لازمی چرا دنبال ایده آلی

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
اس 4 ها رو بفروش یکیش رو هم 1200 خریدارم!

-mey3am-

Registered User
لایک‌ها
2,939
اس 4 ها رو بفروش یکیش رو هم 1200 خریدارم!
عزیز قصد دارم همینکارو کنم و همشو یکجا بفروشم.
الان شما برای یه گوشی آک قیمت رو یک و دویست حساب کردی؟؟؟ یعنی حدود 300 تومن زیر قیمت بازار؟؟؟ چرا؟!!!
من میخوام همشو یکجا 9800 بفروشم و اگه کسی برای خرید کل تخفیف خواست میدم. اونجوری لااقل خیالم جمعه که بیشتره مبلغ جور شده چون فرصتم خیلی کمه

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
عزیز قصد دارم همینکارو کنم و همشو یکجا بفروشم.
الان شما برای یه گوشی آک قیمت رو یک و دویست حساب کردی؟؟؟ یعنی حدود 300 تومن زیر قیمت بازار؟؟؟ چرا؟!!!
من میخوام همشو یکجا 9800 بفروشم و اگه کسی برای خرید کل تخفیف خواست میدم. اونجوری لااقل خیالم جمعه که بیشتره مبلغ جور شده چون فرصتم خیلی کمه

منظوری نداشتم دادا...گفتم اگه خواستی زیر قیمت بدی من حاضرم علی رغم اینکه از سامسونگ بدم میاد به خاطر خیر بودن کار بگیرم ازت....اگه نه که خب مسلما اگه به قیمت بالاتر و نزدیک به بازار بفروشی خب بهتر هست

Mr.sh3ll

Registered User
لایک‌ها
884
میثم جان امیدوارم مشکلت حل بشه

ebramim

Registered User
لایک‌ها
57
منظوری نداشتم دادا...گفتم اگه خواستی زیر قیمت بدی من حاضرم علی رغم اینکه از سامسونگ بدم میاد به خاطر خیر بودن کار بگیرم ازت....اگه نه که خب مسلما اگه به قیمت بالاتر و نزدیک به بازار بفروشی خب بهتر هست
داداش خودتو مسخره کن. خودت هر وقت خوردی زمین من میام بالا سرت بهت میخندم. هموطنای مارو...

-mey3am-

Registered User
لایک‌ها
2,939
خواهشن یه نفر از دوستان این لطف رو درحقم انجام بده. اینا رو گرو میذارم و در ازاش 10 تومن میگیرم و تا 25 اسفند هم مبلغشو با سود برمیگردونم
همین امروز تا عصر

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا