برگزیده های پرشین تولز

نیازمند 10 میلیون تومن تا فردا برای مسئله ای حیاتی ، با ضمانت و اعتمادسازی به صورت حضوری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

-mey3am-

Registered User
لایک‌ها
2,939
سلام دوستان. بنده به دلیل یه مشکل شخصی به صورت فوری تا فردا به 10 میلیون تومن نیاز دارم. برای ضمانت و اعتمادسازی هم به صورت حضوری با مدارک شناسایی و سفته معتبر خدمت میرسم.
تاریخ برگشت پول: 25 اسفند 92 ، یعنی دوماه دیگه این مبلغ رو به همراه سود شرعی برگشت میدم
سال گذشته پولمو تو صندوق سرمایه گذاری گذاشتم و اواخر اسفند این مبلغ قابل برداشته، پس از بابت برگشت پول مشکلی وجود نداره. سابقه ی بنده هم که در بازارچه مشخص هست
یکی دونفر از دوستان نزدیکم در انجمن از مشکل بنده آگاه هستن ولی اگه کسی لازم داره که قبل از دادن این مبلغ به بنده مشکل رو بدونه بهم اطلاع بده تا خدمتش عرض کنم

Last edited:

miladdn

Registered User
لایک‌ها
1,629
دوستان من کامل هم میثم رو و هم برگشت پولتونو تضمین میکنم
عاجزانه ازتون تقاضا میکنم اگر میتونید کمک کنید خواهشا دریغ نکنید

miladdn

Registered User
لایک‌ها
1,629
با اجازه میثم
دوستان من وظیفه خودم دونستم ک قضیه رو برای دوستان بگم تا همه بدونن
عزیزان قضیه از این قراره ک یکی از نزدیکان میثم عزیز متاسفانه دچار بیماری صعب العلاج سرطان خون شدن :(
با تلاش پدر و مادر بیمار و میثم و البته لطف خدا حال مریض رو به بهبودیه اما
خرج درمانش واقعا کمر شکنه و دیگه این بنده خدا میثم هم دستش خالی شده سر این قضیه :(
حالا اگر هر کس میتونه کمک کنه لطفا تعجیل کنه ک هم به رفیق خودش کمک کرده و هم جون ی بیمار رو نجات داده
ممنونم

Sent from my HTC Desire X using Tapatalk 4 Beta

-mey3am-

Registered User
لایک‌ها
2,939
با اجازه میثم
دوستان من وظیفه خودم دونستم ک قضیه رو برای دوستان بگم تا همه بدونن
عزیزان قضیه از این قراره ک یکی از نزدیکان میثم عزیز متاسفانه دچار بیماری صعب العلاج سرطان خون شدن :(
با تلاش پدر و مادر بیمار و میثم و البته لطف خدا حال مریض رو به بهبودیه اما
خرج درمانش واقعا کمر شکنه و دیگه این بنده خدا میثم هم دستش خالی شده سر این قضیه :(
حالا اگر هر کس میتونه کمک کنه لطفا تعجیل کنه ک هم به رفیق خودش کمک کرده و هم جون ی بیمار رو نجات داده
ممنونم

Sent from my HTC Desire X using Tapatalk 4 Beta

ممنون رضاجان، دلم نمیخواست که مشکلمو کسی بدونه ولی حالا که فرصتی نیس نمیشه ظاهرسازی کرد. ممنون که توضیح دادی چون در توان خودم نبود که به زبونش بیارم :((((((((((

-mey3am-

Registered User
لایک‌ها
2,939
تاریخ برگشت پول: 25 اسفند 92 ، یعنی دوماه دیگه این مبلغ رو به همراه سودش برگشت میدم
سال گذشته پولمو تو صندوق سرمایه گذاری گذاشتم و اواخر اسفند این مبلغ قابل برداشته، پس از بابت برگشت پول مشکلی وجود نداره. سابقه ی بنده هم که در بازارچه مشخص هست

taralius

Registered User
لایک‌ها
2,393
خیلی دوستم داشتم کمکتون کنم اما الام قفلم. شاید فرجی شد برای ماه بعد.
معمولا در اینجور مواقع گفتن شرمندم دردی رو دوا نمیکنه. امیدوارم مشکلتون بزودی حل شه.

saedpanah

Registered User
لایک‌ها
10
سلام خدا بزرگه ایشالله حل میشه.دوست عزیز شماره تماستونو واسم بفرستید

miim

Registered User
لایک‌ها
451
دوست داشتم داشتم و خدمتتون تقدیم میکردم ولی متاسفانه ندارم

امیدوارم به زودی مشکلتون حل بشه و ارزوی شفای عاجل دارم

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
آقا بعنوان تاپیک شما ارتباطی نداره ، منتها من 1 پیشنهاد دارم اگه بحث درمان ایشون هست بیمه تکمیلیش کنید بهترین کاره اگه سئوالی بوذ بپرسید جواب میدم کامل، اگه اینجا نیومدم سر بزنم پ خ بدید حتما جواب میدم.
یاحق

-mey3am-

Registered User
لایک‌ها
2,939
از همدردی دوستان ممنونم، ایشالا همه سلامت باشید

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
آقا بعنوان تاپیک شما ارتباطی نداره ، منتها من 1 پیشنهاد دارم اگه بحث درمان ایشون هست بیمه تکمیلیش کنید بهترین کاره اگه سئوالی بوذ بپرسید جواب میدم کامل، اگه اینجا نیومدم سر بزنم پ خ بدید حتما جواب میدم.
یاحق
بیمه تکمیلی شرایط داره ، نمیشه الان بیمه کرد فردا بری 10 میلیونی هزینه درمان بگیری که ! ایشون کارشون فوریه

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
متاسفم واسه دوستت :(
به کاربر max_3d پیام بده

-mey3am-

Registered User
لایک‌ها
2,939
مشکلمو برای یکی از دوستانم که فروشگاه موبایل داره مطرح کردم، ایشون گفت که به والله هر چی داشتم دادم جنس خریدم ولی یه تعداد از گوشی هامو بهت میدم یه جا گرو بذار پول بگیر، واقعا ازش ممنونم.
دوستان تعداد 7تا گوشی اس 4 کاملا نو و آک ایشون به بنده دادن
، اگر کسی از دوستان یه تضمین محکم برای برگشت پولش میخواد میتونم این گوشی ها رو پیششون گرو بذارم. فقط و فقط امروز یا نهایتش تا فردا صبح چون فورا به مبلغش نیاز دارم
اگه لازم باشه میتونم از گوشی ها عکس بذارم یا کسی که میخواد این مبلغ رو بده بیاد ببینتشون، فقط خواهش میکنم فوری:(

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
امیدوارم مشکلت حل بشه اگه از فامیل عمو خاله دایی و... بگیری بهتره

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
بیمه تکمیلی شرایط داره ، نمیشه الان بیمه کرد فردا بری 10 میلیونی هزینه درمان بگیری که ! ایشون کارشون فوریه
درسته ، ولي دوست عزيز اگه بيمه داشته باشه خيلي راحت ميشه كاراشو انجام داد كه بيمه تكميلي بشه من برا 1 بنده خدا ديگه هم ماه پيش اكي كردم ، راه هاي رسيدن بخدا زياده
موفق باشيد

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
درسته ، ولي دوست عزيز اگه بيمه داشته باشه خيلي راحت ميشه كاراشو انجام داد كه بيمه تكميلي بشه من برا 1 بنده خدا ديگه هم ماه پيش اكي كردم ، راه هاي رسيدن بخدا زياده
موفق باشيد
حرف شما درسته ولی قطعا می دونید بیمه تکمیلی نمیاد امروز بیمه کنه فردا 10 میلیون مثلا هزینه درمان بده ! میده؟

چقدر هزینه ماهانه داره بیمه تکمیلی؟

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
مشکلمو برای یکی از دوستانم که فروشگاه موبایل داره مطرح کردم، ایشون گفت که به والله هر چی داشتم دادم جنس خریدم ولی یه تعداد از گوشی هامو بهت میدم یه جا گرو بذار پول بگیر، واقعا ازش ممنونم.
دوستان تعداد 7تا گوشی اس 4 کاملا نو و آک ایشون به بنده دادن
، اگر کسی از دوستان یه تضمین محکم برای برگشت پولش میخواد میتونم این گوشی ها رو پیششون گرو بذارم. فقط و فقط امروز یا نهایتش تا فردا صبح چون فورا به مبلغش نیاز دارم
اگه لازم باشه میتونم از گوشی ها عکس بذارم یا کسی که میخواد این مبلغ رو بده بیاد ببینتشون، فقط خواهش میکنم فوری:(
اس 4 رو چند میده؟
شما بیا مثلا اس 4 ها رو تو بازارچه 1500 بدخ ، 7 تا بفروشی پول جوره که احتمالا یه مشتریش خودمم ، با رفیقت بعدا این مابه التفاوت رو حساب کن به جای سود به بقیه.فقط پیشنهاده چون تقریبا مطمئنم کسی اینجا پول بده نیست در 99 درصد مواقع.

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
حرف شما درسته ولی قطعا می دونید بیمه تکمیلی نمیاد امروز بیمه کنه فردا 10 میلیون مثلا هزینه درمان بده ! میده؟

چقدر هزینه ماهانه داره بیمه تکمیلی؟
بله از زماني كه بيمه بشيد بيمه تكميلي پرداخت ميكنه ، ماهي 20 هزار تومان ،البته بيمه ايران ، البته بند و تبرصه هاش يكم بالا پايين داره ولي همين حدوده.
به اينن بستگي داره كارفرما چقدرشو يا چند درصدشو تقبل كنه ، ايني كه من گفتم خدمتون بدون پرداخت كارفرماست.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا