برگزیده های پرشین تولز

نیاز برای طراحی یک قالب وبلاگی وورد پرس

مهرداد11

Registered User
لایک‌ها
158
سلام دوستان ، من یک هاست خریدم ، که یه وبلاگ اختصاصی مال خودمو داشته باشم ، و بنا به امکانات و سلیقه تصمیم گرفتم که وورد پرس نصب کنم اما اینجا چنتا سوال واسم پیش اومده که ممنون میشم اگه بتونید کمکم کنید ، یکی اینکه چه نسخه ای از وورد پرس رو نصب کنم ؟ برای طراحی قالبش چقدر باید هزینه کنم ؟ (مثلا برای یه هیدر بالا ، و یه پس زمینه وب و یه اسکریپت اسلاید شو پایین هیدر ) و اینکه چه کسی میتونه تو طراحیش کمکم کنه و قیمتشو هم بده ، با تشکر

Mahdi-MA

Registered User
لایک‌ها
424
سلام ،
آخرین نسخه رو متونید از منابع رسمی دانلود و نصب کنید ،
برای طراحی قالب هم میتونم براتون با قیمت خوبی انجام بدم.
پیام بدید...

Garsi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان ، من یک هاست خریدم ، که یه وبلاگ اختصاصی مال خودمو داشته باشم ، و بنا به امکانات و سلیقه تصمیم گرفتم که وورد پرس نصب کنم اما اینجا چنتا سوال واسم پیش اومده که ممنون میشم اگه بتونید کمکم کنید ، یکی اینکه چه نسخه ای از وورد پرس رو نصب کنم ؟ برای طراحی قالبش چقدر باید هزینه کنم ؟ (مثلا برای یه هیدر بالا ، و یه پس زمینه وب و یه اسکریپت اسلاید شو پایین هیدر ) و اینکه چه کسی میتونه تو طراحیش کمکم کنه و قیمتشو هم بده ، با تشکر

سلام ... اينجا را ببين netsit.ir من هيچي براش خرج نكردم و همش توي نت بود برداشتم و كمي دست كاريش كردم! كه از دست همه بر مي باد موفق باشي netsit.ir

بالا