برگزیده های پرشین تولز

نیاز به آموزشگاه زبان خوب در اصفهان

ali.kolahdoozan

Registered User
لایک‌ها
70

ali.kolahdoozan

Registered User
لایک‌ها
70
نه از این کلاسهای این ریختی نمیخوام یه چیزی میخوام خصوصی و بدون درد و خونریزی

apadanapayment

Registered User
لایک‌ها
0
نه از این کلاسهای این ریختی نمیخوام یه چیزی میخوام خصوصی و بدون درد و خونریزی

برای زبان کلاس خصوصی بسی اشتباه بزرگیه.چون کلاس چند نفره توی آموزشگاه آدمو مجبور به حرف زدن میکنه که این خیلی مفیده.
ضمن تایید آموزشگاه هایی که اون دوستومون گفتن آموزشگاه گویش رو بیشتر توصیه میکنم.چون فوق العاده روی listeningو speaking کار میکنن

Profession@l

همکار بازنشسته
لایک‌ها
317
من خودم زیاد کلاس خصوصی رو توصیه نمی کنم.

ممنون GraphX;)

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,724
يه نكته : اگه كلاس زبان هم رفتي بهش بسنده نكن سعي كن خودت با زبان در گير بشي تا بتوني پيشرفت كني اينو به تجربه مي گم

من خودم زیاد کلاس خصوصی رو توصیه نمی کنم.

ممنون GraphX;)

خواهش ميكنم

Hamed731

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,329
یکی از دوستان صدر میرفت خیلی راضی بود :)

vahidscs

Registered User
لایک‌ها
0
کوثر نرو که به شدت آشغاله
من برای کلاس فشردش نوشتم
سه ماهه توی تابستون
بعد یه جلسه گذاشت برای تعدادی که ثبت نام کرده بودند (( که سطح مون هم یکی نبود موندم چه شکلی می خواست اینا رو توی یه کلاس تدریس کنه ))
بعدش گفت کلاس 6 ماهه تشکیل میشه سه ماهه فعلا تکمیل نشده
خلاصه یکی دو ماهه علافم کرد و بعد هم پولم رو پس داد
راستی اگه کلاس زبان نمیه خصوصی خوب پیدا کردی که مسیرش از سینما قدس که میخوام بیام تاکسی خور باشه به منم معرفی کن
ممنون

vahidscs

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان کسی اموزشگاه برای آیلتز سراغ داره ؟
یا احیانا کسی از دوستان معلمی برای تدریس خصوصی زبان برای آیلتز میشناسه که خوب باشه ؟
ممنون

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
دوستان کسی اموزشگاه برای آیلتز سراغ داره ؟
یا احیانا کسی از دوستان معلمی برای تدریس خصوصی زبان برای آیلتز میشناسه که خوب باشه ؟
ممنون

آموزشگاه صدر. شماره يکي از استادهاى تافلشو دارم. اگه به دردت ميخوره بگو. کارش هم خوبه.

cybamin

Registered User
لایک‌ها
138
يه آموزشگاه هم روبروي بيمارستان عيسي بن مريم هست. اونم خوبه البته كلاساش سفارشي و خصوصيه (ترميك نيست انگار) و بيشتر براي تافل و آيلتس و دوره هاي مربوط به رشته تحصيلي (تخصصي؟!) داره. دوتا از دوستام 6ماهه خصوصي گرفتن بعد هم رفتن از ايران. اسمش موسسه مايره. اطلاعات بيشتر خواستي ميپرسم.

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
اموزشگاه صدر جاش کجاست؟شعبه مختلف داره؟صدر بهتره یا کانون زبان؟کانون و که دیدم انگار مال بچه هاس!!چجوریه قضیش؟یه موسسه معرفی کنین بی زحمت که ما پیر پاتالام بتونیم بریم!!!

ali.kolahdoozan

Registered User
لایک‌ها
70
يه آموزشگاه هم روبروي بيمارستان عيسي بن مريم هست. اونم خوبه البته كلاساش سفارشي و خصوصيه (ترميك نيست انگار) و بيشتر براي تافل و آيلتس و دوره هاي مربوط به رشته تحصيلي (تخصصي؟!) داره. دوتا از دوستام 6ماهه خصوصي گرفتن بعد هم رفتن از ايران. اسمش موسسه مايره. اطلاعات بيشتر خواستي ميپرسم.

دکتر معتمدی رو میگی . آره فقط اشکالش اینه که باید روزی 5 ساعت به بالا روی تمرینهاش کار کنی . عملا بقیه زندگی رو مختل میکنه .

گازر هم مثل همینه . توی سعادت آباد . وقت کار دیگه باقی نمیزاره

cybamin

Registered User
لایک‌ها
138
دکتر معتمدی رو میگی . آره فقط اشکالش اینه که باید روزی 5 ساعت به بالا روی تمرینهاش کار کنی . عملا بقیه زندگی رو مختل میکنه .

گازر هم مثل همینه . توی سعادت آباد . وقت کار دیگه باقی نمیزاره

نكويي هست انگار

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
اموزشگاه صدر جاش کجاست؟شعبه مختلف داره؟صدر بهتره یا کانون زبان؟کانون و که دیدم انگار مال بچه هاس!!چجوریه قضیش؟یه موسسه معرفی کنین بی زحمت که ما پیر پاتالام بتونیم بریم!!!
من کانون هم یه زمانی میرفتم ولی صدر خیلی بهتره به نظر من. بچه مچه هم نیستن! تو خیابون شریعتیه. از سمت چهارباغ که وارد بشی بعد از بیمارستان و اون اورژانسه اون طرف خیابون یه کوچه هست که سرش یه مجتمع سنگ کاری شده ساختن که یه گل فروشی هم توشه. توی اون کوچه است. متاسفانه اسم کوچه یادم نیست.

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
من کانون هم یه زمانی میرفتم ولی صدر خیلی بهتره به نظر من. بچه مچه هم نیستن! تو خیابون شریعتیه. از سمت چهارباغ که وارد بشی بعد از بیمارستان و اون اورژانسه اون طرف خیابون یه کوچه هست که سرش یه مجتمع سنگ کاری شده ساختن که یه گل فروشی هم توشه. توی اون کوچه است. متاسفانه اسم کوچه یادم نیست.
ممنون.پس میشه اول شریعتی.من تبلیغاشو که مینداختن در خونمون انگار همین طرفا مرداویج و اینام بود!حالا یادم نیس دقیقا ولی فکر کنم صدر بود!شعبه مختلف داره یا فقط یه جاس؟بعد دوره هاش چجوریه؟چند روز تو هفتس و چند ماهه؟
ممنون از راهنماییت:)

ali.kolahdoozan

Registered User
لایک‌ها
70
سفیر خوبی خوبه . اما فقط دخترانه است فعلا . سفیر نزدیک برج است

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
ممنون.پس میشه اول شریعتی.من تبلیغاشو که مینداختن در خونمون انگار همین طرفا مرداویج و اینام بود!حالا یادم نیس دقیقا ولی فکر کنم صدر بود!شعبه مختلف داره یا فقط یه جاس؟بعد دوره هاش چجوریه؟چند روز تو هفتس و چند ماهه؟
ممنون از راهنماییت:)
خواهش می کنم. نه شعبه دیگه ایی نداره. دروه هاش هم تا همین چند وقت پیش عمومی بود و کلاس برگزار میشد ولی جدیدا گفتن نیمه خصوصی شده. حالا این دقیقا یعنی چی نمی دونم! آیلتسم مثله تافله تقریبا. حدود 5 ماهی طول میکشه. هر اسکیلی 1 ماه و چند روز. سه روز تو هفته. چون دچار تغییرات شده اطلاعات بیشتر را زنگ بزن از خودشون بپرس: 6271799

بالا