برگزیده های پرشین تولز

نیاز به برنامه نویس مسلط به وردپرس

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
سلام و درود

یک سایت با وردپرس داریم که یه سری مشکلات مربوط به قالب ، پلاگین و تنظیمات داره، هر کسی که واقعا میتونه فیکس کنه به من پیغام خصوصی بده.

فقط این مورد رو مد نظر داشته باشید که بنده به قولی که داده میشه خیلی حساس هستم و همون چیزی که قرار است انجام بشه باید انجام بشه و از اون طرف هم از لحاظ پرداخت هزینه ( طبق توافق ) خوش قول و خوش حساب هستم..

شرایط:

اگر اعتبار شما از من بیشتر بود، حدود 30% هزینه به عنوان پیش پرداخت به حسابتان واریز میشه ، ما بقی بعد از تکمیل موارد و اگر هم کمتر بود تمام هزینه ها بعد از تکمیل سایت...

موفق باشید

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
سلام و درود

در حال تکمیل موارد هستیم ، ممنون از دوستانی که پیام دادند... تا چند روز آینده فایل را براتون ارسال میکنم که بررسی کنید... ممنون

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
سلام ، به دوستانی که پیام داده بودند لیست رو ارسال کردم ، اگر شخص دیگری هست که میتونه انجام بده پ.خ ارسال کنه ...

بیشتر موارد مربوط به قالب هست و کار سختی نیست /.

Speeedd

Registered User
لایک‌ها
102
سلام دوست عزیز برای من هم ارسال کنید
ممنون

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
لطفا کسانی که امتیاز منفی دارند، همین امروز عضو شدند و یا فردا شب قرار دارن با فرد مورد علاقشون به من پیام ندن.. !!

از افراد قدیمی ، با فیدبک بالا اگر کسی بود لطفا به من پیام بده . مرسی

Speeedd

Registered User
لایک‌ها
102
لطفا کسانی که امتیاز منفی دارند، همین امروز عضو شدند و یا فردا شب قرار دارن با فرد مورد علاقشون به من پیام ندن.. !!

از افراد قدیمی ، با فیدبک بالا اگر کسی بود لطفا به من پیام بده . مرسی

دوست عزیز
از لحاظ تخصص نیازی نیست که شما یا کس دیگه ثابت کنیم و دوستانی که با ما کار کردن متوجه این هستند.
این امتیاز منفی هم متاسفانه یارو سر ما و یکی دیگه از افراد همین انجمن را کلاه گذاشت و امتیاز منفی داده و هر چی پیام هم به مدیریت میدیم انگار نه انگار
به هر حال من اگر ۱۰۰ میلیون هم بهم بدید بنا نیست برای شما با این طرز تفکر و تعقل و ندیده و نشناخته قضاوت کنه کار کنم.
واقعا جای تاسف برای وب ایران که همچین افرادی میخوان واردش بشن

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
دوست عزیز
از لحاظ تخصص نیازی نیست که شما یا کس دیگه ثابت کنیم و دوستانی که با ما کار کردن متوجه این هستند.
این امتیاز منفی هم متاسفانه یارو سر ما و یکی دیگه از افراد همین انجمن را کلاه گذاشت و امتیاز منفی داده و هر چی پیام هم به مدیریت میدیم انگار نه انگار
به هر حال من اگر ۱۰۰ میلیون هم بهم بدید بنا نیست برای شما با این طرز تفکر و تعقل و ندیده و نشناخته قضاوت کنه کار کنم.

من اصلا پست شما رو نقل قول نکردم ، من به طور کلی گفتم هر کسی امتیاز منفی داره پیام نده .. حالا شما اگر به نا حق این امتیاز رو دریافت کردید از طریق مدیریت سایت پیگیری کنید حتما رسیدگی میکنن..

واقعا جای تاسف برای وب ایران که همچین افرادی میخوان واردش بشن

خیلی دیر متاسف شدید چون حداقل 12 سال هست که واردش شدم..

موفق باشید

بالا