• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

نیاز به دریافت یک اس ام اس با یک شماره خارج از ایران - نیاز به کمک فوری دوستان دارم

Mohammadrezagol

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من چند سال با سایت 99designs کار می کنم - یک سایت برای طراحی و گرافیک هست
از چند روز پیش اعلام کرده که پرداخت های مالی برای افراد ساکن در ایران رو انجام نمیده
نحوه تعیین هویت افراد هم بر اساس شماره موبایل اعلامی اونهاس که با ارسال یک اس ام اس و ثبت کد انجام میشه

الان من نیاز دارم تا یک نفر که خارج از ایران هست و شماره موبایل خارج ایران داره، اجازه بده تا من شمارشو به این سایت بدم و اونها یک اس ام اس براش ارسال کنن، بعد کدی که براش ارسال شده رو به من بده تا در سایت وارد کنم و آدرسم از ایران در بیاد.

سایت برای طراحی و گرافیک هست، یکی از معروفترین سایتهای دنیا تو این زمینه، و هیچ تماس دیگه ای هم با فرد گرفته نمیشه، و فقط یک اس ام اس ارسال میشه همین

ممنون میشم اگه کسی از دوستان ساکن امارات، آذربایجان، ترکیه ، مالزی ؛ کانادا آمریکا و .... کلا خارج ایران هست به من کمک کنه تا این مشکل رو حل کنم.

اگه می تونید کمک کنید یک پیام خصوصی بدید تا آیدی یاهو رو بدم و هردو آنلاین بشیم و اگه اطلاعات دیگه ای هم لازم دارید بهتون بگم
اگه لازم باشه کارمزدشم میدم

nioton

Registered User
لایک‌ها
97
دوست عزيز
اپ زير رو نصب كن روى گوشى يك شماره اختصاصى بگير از امريكا براى خودت
بعد اون شماره رو به سايت بده برات اس ام اس ارسال كنه.

pinger
١٠ دقيقه هم اعتبار ميده كه ميتونى با هر شماره اى تو امريكا حرف بزنى.

Mohammadrezagol

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون
ولی گرفتن شماره اختصاصی و مواردی که گفتی فکر کنم زمانبره
من فقط به یکبار دریافت اس ام اس نیاز دارم

همچنان منتظر کمک دوستان هستم

nioton

Registered User
لایک‌ها
97