برگزیده های پرشین تولز

نیاز به راهنمایی برای معرفی سایت ساز

tose

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام دوستان، کسی در مورد سرویس های سایت ساز اطلاعی داره ؟ می تونه بگه که کدوم سایت ساز بهتر هستش ؟

tose

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
دوستان کسی نمیخواد نظری درباره ی این موضوع بده ؟ بیاید همکاری کنیم این به یک تاپیک خوب تبدیل بشه و برای کاربران مفید باشه.

tose

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
دوستان اگر امکان داره در این بحث شرکت کنید.

aqua2teh

Registered User
لایک‌ها
5
باسلام یه فروشگاه خوب مییخواستم و قیمت مناسب کسی اطلاع داره ممنون میشم راهنمایی کنید

abbas_habibi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
باسلام یه فروشگاه خوب مییخواستم و قیمت مناسب کسی اطلاع داره ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام، یک سایت ساز خوب یا فروشگاه ساز مناسب که می شناسم پورتال هستش. من باهاشون کار کردم پشتیبانی خوبی دارن.
قیمت هاشونم بدک نیست، اخیرا هم دارن برای سایت های مشتریان تغییرات خوبی رو اعمال می کنن به صورت رایگان.
اگر تازه کاری و دنبال یه جای مطمئن هستی فروشگاه ساز پورتال رو انتخاب کن چون بهت 1 هفته مهلت تست می دن اگر خوشت نیومد میتونی کنسل کنی هیچ هزینه ای هم نیاز نیست پرداخت کنی. بعد از این 7 روز اگر اکی بودی کارشناسشون بهت میگه چطوری کاراتو رسمی استارت بزنی . پیش ببری.
آدرس سایتشونم اینه: https://www.portal.ir/

bestirani2

Registered User
لایک‌ها
82
سلام
این مدل تاپیک ها معمولا هر کسی میاد از سایت ساز خودش یا سایت سازی که استفاده کرده تعریف میکنه.
اکثر سایت سازها بهتون مهلت تست می دند. بهتون پیشنهاد میکنم خودتون وقت بگذارید و هر کدوم را تست کنید و بعد انتخاب کنید.

mostafadam

Registered User
لایک‌ها
5
برای سایت ساز و ساخت سایت آنلاین من اخیرا یه مقاله نوشتم توی سایت دکتر وردپرس که میتونه بهتون تا حدی کمک کنه و پیشنهاد خودمم سایت ساز پرتال هست.
حتما ازین مقاله استفاده کنید و خوشحال میشم نظرتون رو هم داخل سایت بنویسید
https://doctorwp.com/best-cms-to-build-site/

بالا