• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

نیاز به صراف طلا فروش

mkhr2max

Registered User
لایک‌ها
138
یکی از دوستان بنده طلا فروشی داره و سکه می خره ؛

بعضا هم ازدوستانی که میرن تو صف از نصفه شب می خوابن سکه تهیه می کنه ؛

اما ایشون می گن
10 درصد زیر قیمت بازار
بعید هستش

به هر حال باشه خرداریم

اصل و فرع بودنش رو هم خودمو در میاریم ؛ : دی

behnouod

Registered User
لایک‌ها
2
[دوست عزیزم من قیمتاو به طور قطعی نگفتم و مثال زدم

درصد برای هر مقدار خرید متفاوت هست

دلیلی‌ هم که اینکارو می‌کنیم اینه که وقت نداریم بریم دونه دونه هر روز تو صرافی بفروشیم

در مورد ضمانت هم فردا توضیح کاملشو میدم

با تشکر

yasertan

Registered User
لایک‌ها
61
[دوست عزیزم من قیمتاو به طور قطعی نگفتم و مثال زدم

درصد برای هر مقدار خرید متفاوت هست

دلیلی‌ هم که اینکارو می‌کنیم اینه که وقت نداریم بریم دونه دونه هر روز تو صرافی بفروشیم

در مورد ضمانت هم فردا توضیح کاملشو میدم

با تشکر
رفتار شما یکم بو داره. برا جواب که اینقدر معطل میکنی , مشخصه که تو کار هم همه رو سر کار میذاری. دیگه با این اوضاع شک کردم که راستشو بگی. احتمالا همه مون سر کاریم.

ircapital

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
8
بابا ماشالله اين دوستمون رو امون نميديد !
افراد هميشه وقت آزاد شايد نداشته باشن بيان تو دنياي مجازي . اين انجمن مباحث رو دنبال كنن .
البته ايشون كه گزينه انجمن رو به بازار ترجيح داده بايستي قطعا پيگيري بيشتري داشته باشه .
ولي كلا تا وقتي خطايي از كسي سر نزده ، تهمت بهش نزنيد بنده خدا ...

از قديم گفتن : مال خودتو سفت بگير ، همسايه رو دزد نگير .

بهرحال تو بازار طلا و اين مباحث هم دست رو دست زياده ، عاقلانه تصميم بگيريد و عمل كنيد .
نه كسي رو بسم الله انگ مشكل دار بودن بچسبونيد و نه سهوا در دام پيشنهادات بدون پايه و اساس بيفتيد .
موفق باشيد

yasertan

Registered User
لایک‌ها
61
بابا ماشالله اين دوستمون رو امون نميديد !
افراد هميشه وقت آزاد شايد نداشته باشن بيان تو دنياي مجازي . اين انجمن مباحث رو دنبال كنن .
البته ايشون كه گزينه انجمن رو به بازار ترجيح داده بايستي قطعا پيگيري بيشتري داشته باشه .
ولي كلا تا وقتي خطايي از كسي سر نزده ، تهمت بهش نزنيد بنده خدا ...

از قديم گفتن : مال خودتو سفت بگير ، همسايه رو دزد نگير .

بهرحال تو بازار طلا و اين مباحث هم دست رو دست زياده ، عاقلانه تصميم بگيريد و عمل كنيد .
نه كسي رو بسم الله انگ مشكل دار بودن بچسبونيد و نه سهوا در دام پيشنهادات بدون پايه و اساس بيفتيد .
موفق باشيد
خوب داداش ما اینجا بجز سنجش آماری رفتار یه نفر کلید دیگه ای دستمون نیست. تنها معیار سنجش تو مکان مجازی همین خوش قولی و بد قولیه . من از طریق پ . ام یه آدرس هم بهشون دادم. ولی یه تشکر هم نکرد. اصلا نگفت خوبه یا بده. همش میگه لیست تهیه میکنم بعدا میام. اینجاست که انسان دو به شک میشه.

ircapital

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
8
خوب شما هم درست ميفرماييد
اما قطعا همكاري و فعاليت هاي تجاري سنگين رو كه در مكان مجازي توافقاتي حاصل ميشه رو در دنياي واقعي بايد نهايي كرد .
براي مثال :
خريد و فروش دلارهاي اكترونيك در مبالغ پايين بصورت كاملا غير حضوري انجام ميگيره .
اما براي مبالغ بالا و سنگين بايد در يك نشست حضوري انجام بگيره .
ساير فعاليت ها هم در محيط انجمن و محيط هاي مجازي بحث و تبادل نظر ميشه ... اما تا به مرحله اقدام برسه چندين مرحله حضوري
و فيزيكي هم شايد نياز داشته باشه .

در انجمن ها بيشتر روي تبادل نظر و بحث و اخبار و اطلاع رساني حساب كنيد ... تا تصميمات تجاري بزرگ .

yasertan

Registered User
لایک‌ها
61
خوب شما هم درست ميفرماييد
اما قطعا همكاري و فعاليت هاي تجاري سنگين رو كه در مكان مجازي توافقاتي حاصل ميشه رو در دنياي واقعي بايد نهايي كرد .
براي مثال :
خريد و فروش دلارهاي اكترونيك در مبالغ پايين بصورت كاملا غير حضوري انجام ميگيره .
اما براي مبالغ بالا و سنگين بايد در يك نشست حضوري انجام بگيره .
ساير فعاليت ها هم در محيط انجمن و محيط هاي مجازي بحث و تبادل نظر ميشه ... اما تا به مرحله اقدام برسه چندين مرحله حضوري
و فيزيكي هم شايد نياز داشته باشه .

در انجمن ها بيشتر روي تبادل نظر و بحث و اخبار و اطلاع رساني حساب كنيد ... تا تصميمات تجاري بزرگ .
با شما موافقم دوست عزیز. البته به مرور زمان و با تعریف راهکار های مناسب برای اعتماد سازی شاید ما هم بتونیم مانند سایر ملل , این نوع تجارت رو هم عملیاتی کنیم. به نظر میرسه که با ادامه این روند و استقبال مردم بشه این طرح رو عملیش کرد. با تشکر از شما

managermd

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
232
دوستانی که صرافی دارند لطفا بخونند :
در گوگل "صرافی اینترنتی" رو سرچ کنید تا سایت ثروت 3rvat.com رو نتیجه اول صفحه اول گوگل ببینید !
حالا توی گوگل کلمه ازشمند "گردشگری" رو سرچ کنید تا سایت توریسم www.2rism.net رو صفحه اول گوگل ببینید !
بیش از 80 درصد بازدیدکننده ورودی هر دو سایت از موتورهای جستحوگر هستند !

به نظر شما آگهی صرافی در این سایت ها چقدر اثربخش خواهد بود ؟
چقدر ار مسافران و گردشگران به خدمات صرافی ها نیاز دارند ؟

چنانچه نیاز به اطلاعات کامل تر دارید لطفا لینک پائین رو ببینید »
آگهی و تبلیغات ارزان و اثربخش برای صرافی ها

yasertan

Registered User
لایک‌ها
61
دوستانی که صرافی دارند لطفا بخونند :
در گوگل "صرافی اینترنتی" رو سرچ کنید تا سایت ثروت 3rvat.com رو نتیجه اول صفحه اول گوگل ببینید !
حالا توی گوگل کلمه ازشمند "گردشگری" رو سرچ کنید تا سایت توریسم www.2rism.net رو صفحه اول گوگل ببینید !
بیش از 80 درصد بازدیدکننده ورودی هر دو سایت از موتورهای جستحوگر هستند !

به نظر شما آگهی صرافی در این سایت ها چقدر اثربخش خواهد بود ؟
چقدر ار مسافران و گردشگران به خدمات صرافی ها نیاز دارند ؟

چنانچه نیاز به اطلاعات کامل تر دارید لطفا لینک پائین رو ببینید »
آگهی و تبلیغات ارزان و اثربخش برای صرافی ها
در حال حاضر نمیتونه مثمر ثمر باشه. اکثر مسافران و گردشگران نیاز های ارزی خودشونو از داخل شهر و از خود صرافی ها و یا دلالان ساکن تو هتل ها تامین میکنند. حتی راننده های اتوبوس هم تو کار ارز هستند. فعلا جواب نمیده.

ali_nioton

Registered User
لایک‌ها
156
در حال حاضر نمیتونه مثمر ثمر باشه. اکثر مسافران و گردشگران نیاز های ارزی خودشونو از داخل شهر و از خود صرافی ها و یا دلالان ساکن تو هتل ها تامین میکنند. حتی راننده های اتوبوس هم تو کار ارز هستند. فعلا جواب نمیده.

کاملا مخالفم
حدوده یه سال تو کار تبلیغات بودم
تبلیغاته موثر میتونه اثر چن صد در صدی در کار داشته باشه

همین لوازم خونگیه ال جی تو ایران فقط با تبلیغات پیش رفت در حالی که تو جهان اصلا جزء دره بندی ها نیست

این قضیه رو باید از کسایی که برای کارشون تبلیغات داشتن پرسید

من به شخصه 3 4 تا تجربه برا نزدیکان داشتم و از پیشرفتشون شنیدم

مثلا همین تبلیغات تلوزیونی تو کار خودما لا اقل 10 15 درصد رشد رو به همراه داشت

تبلیغات محلی با لا ایستگاه اتوبوسهای شهری داریم که بر خلاف تصور اونا هم خیلی تاثیر تو کارمون داشته

ولی باید موثر باشه یعنی از متون و تصاویر مناسب استفاده بشه

تو گوگل هم خیلی تاثیر داره
بیش از چیزی که تصور میکنی
ولی احتمالا بیش از اون براتون دردسر ساز بشه چون تبدیل به یه مرکز اطلاع رسانی میشید

اونقدر تماس تلفنی و ... تون زیاد میشه که به غلط کردن می ...

yasertan

Registered User
لایک‌ها
61
کاملا مخالفم
حدوده یه سال تو کار تبلیغات بودم
تبلیغاته موثر میتونه اثر چن صد در صدی در کار داشته باشه

همین لوازم خونگیه ال جی تو ایران فقط با تبلیغات پیش رفت در حالی که تو جهان اصلا جزء دره بندی ها نیست

این قضیه رو باید از کسایی که برای کارشون تبلیغات داشتن پرسید

من به شخصه 3 4 تا تجربه برا نزدیکان داشتم و از پیشرفتشون شنیدم

مثلا همین تبلیغات تلوزیونی تو کار خودما لا اقل 10 15 درصد رشد رو به همراه داشت

تبلیغات محلی با لا ایستگاه اتوبوسهای شهری داریم که بر خلاف تصور اونا هم خیلی تاثیر تو کارمون داشته

ولی باید موثر باشه یعنی از متون و تصاویر مناسب استفاده بشه

تو گوگل هم خیلی تاثیر داره
بیش از چیزی که تصور میکنی
ولی احتمالا بیش از اون براتون دردسر ساز بشه چون تبدیل به یه مرکز اطلاع رسانی میشید

اونقدر تماس تلفنی و ... تون زیاد میشه که به غلط کردن می ...
قضیه ارز مثه ال جی و این جور برند ها نیست داداش.
البته من با اصل نظر شما در مورد قدرت تبلیغات هدف موافقم.اما مسئله اینه که این فرمول شما هنوز فرهنگ سازی نشده و جا نیفتاده. ( در مورد ارز)
کدوم گردشگر یا توریست میاد برا تهیه ارز از اینترنت آدرس بگیره؟ اونم اینترنت ایران و این سرعت و این امکانات؟ تو ترکیه باشه حق با شماست. تو اروپا هم که این روش بهترین روش هست. من حرفم سر ایران و کار بصورت اینترنتی تو این فضاست که هنوز خیلی کار داره تا جا بیفته. ولی با اندیشه شما موافقم.

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
کلا اینا مثنکه سره کار بودیم

بالا