برگزیده های پرشین تولز

نیاز به مشاوره تخصصی در خرید 4 قطعه

mohsen_sjd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام.میخوام یه مقدار سیستم رو ارتقا بدم
کارت گرافیکم gt 730 2gig هست نمیخوام دیگه کارت جدید بخرم
میخوام یه مادربرد جدید+پاور+سی پی یو+ رم بخرم
میخوام قطعاتی باشه که با هم همخونی مناسبی داشته باشه.بودجمم واسه این قطعات تا 1.500 هستش
ترجیحا قطعاتی باشه که واسه گیم سازگاری بیشتری داشته باشه .بیشتر از این مبلغ هم نمیتونم هزینه کنم.
ممنون میشم راهنمایی کنید که چه قطعاتی بخرم که همه جا مثل سایت دیجی کالا یا هر جای دیگه بشه اون قطعه رو پیدا کرد چون شهر رشت هستم و به بازار تهران دسترسی ندارم و اینجا هم هرچی که موجود دارن رو میخوان تحمیل کنن به ادم.
لطفا دلیلتون واسه معرفی هر قطعه هم بگین ممنون میشم

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
با سلام.میخوام یه مقدار سیستم رو ارتقا بدم
کارت گرافیکم gt 730 2gig هست نمیخوام دیگه کارت جدید بخرم
میخوام یه مادربرد جدید+پاور+سی پی یو+ رم بخرم
میخوام قطعاتی باشه که با هم همخونی مناسبی داشته باشه.بودجمم واسه این قطعات تا 1.500 هستش
ترجیحا قطعاتی باشه که واسه گیم سازگاری بیشتری داشته باشه .بیشتر از این مبلغ هم نمیتونم هزینه کنم.
ممنون میشم راهنمایی کنید که چه قطعاتی بخرم که همه جا مثل سایت دیجی کالا یا هر جای دیگه بشه اون قطعه رو پیدا کرد چون شهر رشت هستم و به بازار تهران دسترسی ندارم و اینجا هم هرچی که موجود دارن رو میخوان تحمیل کنن به ادم.
لطفا دلیلتون واسه معرفی هر قطعه هم بگین ممنون میشم
سلام . قبلا دوستان هم یادآور شدن . گرافیک 730 چندان کارایی خاصی برای بازی نداره که شما بخواین براش سیستم بخرید . بیشتر اگر توضیح بدید که مانیتورتون چند اینچه و چه بازیهایی مد نظرتونه که بازی کنید . شاید کنسول برای بودجه شما مناسب تر باشه.

بالا