برگزیده های پرشین تولز

نیاز به همفکری دوستان (مغازه یا پرورش قارچ

Shahram_p

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام به دوستان،

با وام و اینوجور چیزا تو فکر باز کردن مغازه (تهران) هستم. نظرم هم فروش موی مصنوعی و گل سر و روسری و از اینجور چیز هاست.
8 تومان سرمایه اولیه ام هست...

با یکی صحبت کردم گفت بیا شریک بشیم قارچ تولید کنیم اما نمی دونم قارچ هنوز جواب میده یا نه ؟

اصلا انجام این کار ها با وام به ریسکش می ارزه ؟
کدوم یکی رو انجام بدم بهتره ؟

مخصوصا اگه دوستان در این موارد تجربه داشته باشن و نظر بدن خیلی ممنون می شم.

مرسی منتظر هستم

Last edited:

Shahram_p

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یک مقدار توضیح اضافی بدم...

که عموی من خودش مغازه داره و همین محصولات رو می فروشه... حتی به من گفته که من می تونم باهاش برای خرید برم به ترکیه که بگه از کی بخرم و چطوری وارد کنم.

نمی دونم حالا این ریسک اجاره کردن مغازه با وام و ... می ارزه ؟ یا یه همین حقوق کارمندی بسنده کنم ؟

__mahdi__

Registered User
لایک‌ها
243
با سلام به دوستان،

با وام و اینوجور چیزا تو فکر باز کردن مغازه (تهران) هستم. نظرم هم فروش موی مصنوعی و گل سر و روسری و از اینجور چیز هاست.
8 تومان سرمایه اولیه ام هست...

با یکی صحبت کردم گفت بیا شریک بشیم قارچ تولید کنیم اما نمی دونم قارچ هنوز جواب میده یا نه ؟

اصلا انجام این کار ها با وام به ریسکش می ارزه ؟
کدوم یکی رو انجام بدم بهتره ؟

مخصوصا اگه دوستان در این موارد تجربه داشته باشن و نظر بدن خیلی ممنون می شم.

مرسی منتظر هستم

کار تولیدی با سرمایه کم بخصوص پرورش قارچ مناسب نیست . چون تولید کننده زیاد است و بازار اشباع شده . حتی در مورد قارچ هم { که تاریخ انقضاء کمی داره }کشور چین عقب نمونده و قسمت زیادی از بازار رو تو دستش داره .
من نظرم همون مغازه { فروش موی مصنوعی و گل سر و روسری و } هستش ولی سعی کن جنسای بیشتری رو تو لیست فروشت بزاری . در ضمن من فکر می کردم این جنسا بیشتر از چین وارد میشه نه ترکیه درسته ؟موفق باشی .

Shahram_p

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون دوست من راجع به اطلاعات مربوط به قارچ...

بله تایلند و چین ارزون تر هست، اما هزینه سفر بیشتر هست و برای من که سرمایه اولیه کم دارم مناسب نیست.
این نظر عموم بود حتی خودش فقط سالی یک بار میره تایلند ... همیشه از ترکیه میاره

soroush_shz

Registered User
لایک‌ها
40
صحبت دوستمون در مورد قارچ کاملا تایید میشه . یکی از اشنا ها رفت تو کار قارچ البته با 3 نفر دیگه هر کدوم تقریبا هم اندازه شما سرمایه گذاشتن تازه برقشونم رایگان بود ولی اخرش تعطیلش کردن چون هم بدبختیش زیاده و هم دست زیاد شده .

Shahram_p

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون دوستان

تصمیم خودم رو گرفتم ...

مرسی از همفکری و راهنمایی

بالا