برگزیده های پرشین تولز

نیاز به چند تا کد مسدود سازی برای اچ تی اکسس

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,021
یه کد میخوام که سایت مقابل نتونه وارد سایت من بشه و دیتا را استخراج کنه - کلا نتونه وارد بشه
فکر کنم کد زیر فقط رفر و بازدید کننده از سایت مقابل را مینده - یه چیزی میخوام که خود سایت مقابل نتونه وارد بشه - بجز کد مسدود کردن آیپی چون ممکنه آیپی تغیر کنه
کد:
RewriteEngine on

RewriteCond %{HTTP_REFERER} example\.com [NC,OR]
RewriteRule .* - [F]
فرق مورد بالایی با کد پایین چیه؟
کد:
RewriteEngine on
# Options +FollowSymlinks
RewriteCond %{HTTP_REFERER} otherdomain\.com [NC]
RewriteRule .* - [F]
اگر در کد زیر دامنه طرف مقابل را بجای آیپی بزارم اینطور کدی صحیح و استاندارده و میتونه کار کنه؟ برای hidemyass.com تست کردم نشد (بستن رفر مهم نیست، خود سایت نتونه بیاد)
کد:
order allow,deny
deny from 1.2.3.4
deny from 1.2.3.4
deny from 1.2.3.4
allow from all

وب پ*ر*ا*ک*س*ی این عوضی hidemyass.com چی کار میکنه که حتی شناسایی هم نمیشه - فایروال وردفنس حتی شناسایش هم نمیکنه چه برسه به بستنش! کد های اچ تی اکسس بستن رفر که تست کردم و کار کردن برای hidemyass.com هیچ چیز کار نمیکنه!!! این سایت چطوری همه چیز را به راحتی دور میزنه؟

Last edited:

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,021

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
بجای دامین باید IP سرورش را بگذارید

MOHAMMAD026_1

مدیر بخش ویژه وب مستر
مدیر انجمن
لایک‌ها
8,688
یه کد میخوام که سایت مقابل نتونه وارد سایت من بشه و دیتا را استخراج کنه - کلا نتونه وارد بشه
فکر کنم کد زیر فقط رفر و بازدید کننده از سایت مقابل را مینده - یه چیزی میخوام که خود سایت مقابل نتونه وارد بشه - بجز کد مسدود کردن آیپی چون ممکنه آیپی تغیر کنه
کد:
RewriteEngine on

RewriteCond %{HTTP_REFERER} example\.com [NC,OR]
RewriteRule .* - [F]
فرق مورد بالایی با کد پایین چیه؟
کد:
RewriteEngine on
# Options +FollowSymlinks
RewriteCond %{HTTP_REFERER} otherdomain\.com [NC]
RewriteRule .* - [F]
اگر در کد زیر دامنه طرف مقابل را بجای آیپی بزارم اینطور کدی صحیح و استاندارده و میتونه کار کنه؟ برای hidemyass.com تست کردم نشد (بستن رفر مهم نیست، خود سایت نتونه بیاد)
کد:
order allow,deny
deny from 1.2.3.4
deny from 1.2.3.4
deny from 1.2.3.4
allow from all

وب پ*ر*ا*ک*س*ی این عوضی hidemyass.com چی کار میکنه که حتی شناسایی هم نمیشه - فایروال وردفنس حتی شناسایش هم نمیکنه چه برسه به بستنش! کد های اچ تی اکسس بستن رفر که تست کردم و کار کردن برای hidemyass.com هیچ چیز کار نمیکنه!!! این سایت چطوری همه چیز را به راحتی دور میزنه؟
همچین چیزی که مد نظرته، اصلا امکان پذیر نیست
اون کد referrer هم فقط باعث میشه که کاربرانی که از سایت فوق به سایت تو ارجاع داده میشن، جلوشون گرفته بشه که اون با یه ریفریش ساده صفحه، از بین میره و میتونن دسترسی پیدا کنن
مگر اینکه crawler اون سایت، referrer خودشو ست کنه که معمولا خیلی کم این اتفاق رخ میده

اگر سایت فوق از user agent خاصی استفاده کنه، میتونی از اون طریق هم مسدودش کنی

و آخرین راه همون ip هست. معمولا آیپی ها ثابت هست. مگر اینکه از پروک*سی استفاده کنه.
اگر آیپی ثابت داشته باشه، میتونی رنج آیپی هم مسدود کنی که خیالت راحت بشه

با SSL میشه آیپی/بات/ورود سایت مقابل را مسدود کرد؟
اصلا ssl ربطی به این قضایا نداره

بالا