برگزیده های پرشین تولز

نیاز به کمک در انتخاب رشته

a-33

Registered User
لایک‌ها
9
دوستان سلام چند تا شوال داشتم ممنون میشم پاسخم را بدهید
من انتخاب رشته دانشگاه ازاد دارم و رشته ریاضی میخام تو انسانی شرکت کنم
حالا سوالی که دارم اینه که بین انتخاب اول مدیریت بازگانی یا علوم سیاسی یا خقوق موندم
در صورت اتخاب مدیرییت بازرگانی تا کجا پیشه پیش رفت(مدرک- بورسیه) و وصیعت شغلی اون چطوره
2- در صورت انتخاب علوم سیاسی چطور - و ایا میشه لیسانس گرفت و با ان دیپلمات شد و شرایط اون چیه؟
3- حقوق چی // // //
ممنون

hsmid123

Registered User
لایک‌ها
3
دوستان سلام چند تا شوال داشتم ممنون میشم پاسخم را بدهید
من انتخاب رشته دانشگاه ازاد دارم و رشته ریاضی میخام تو انسانی شرکت کنم
حالا سوالی که دارم اینه که بین انتخاب اول مدیریت بازگانی یا علوم سیاسی یا خقوق موندم
در صورت اتخاب مدیرییت بازرگانی تا کجا پیشه پیش رفت(مدرک- بورسیه) و وصیعت شغلی اون چطوره
2- در صورت انتخاب علوم سیاسی چطور - و ایا میشه لیسانس گرفت و با ان دیپلمات شد و شرایط اون چیه؟
3- حقوق چی // // //
ممنون

داداش از من می شنوی نکن منم پارسال می خواستم مثل خودت ریاضی بودم ولی انسانی بدم که مثلاً مدیریت بازرگانی قبول شم ولی بعد دیدم وای چه بچه بازی و دیوانگی دارم می کنم. علوم سیاسی رو که قیدش رو بزن اصلاً معلوم نیست تهش چی هست حقوق هم که به این سادگیا نیست آدم صاف می شه خوداییش نمی ارزه. مدیریت بازرگانی هم که تو ریاضی بدی به نفعته که بنده خدا چون تو انسانی جزو رشته های تاپ محسوب می شه ولی تو ریاضی جزو رشته های دربه داغونه با 20 30 هزار هم می تونی یه جای توپ قبول شی . ولی در کل بیخیال این همه رشته های خوب مهندسی نشو و برو دنبال چهارتا رشته درپیت و بی آینده انسانی.

بالا