برگزیده های پرشین تولز

b eddea

Registered User
لایک‌ها
110
سلام به همگی
دوستان تصمیمم برای فروش عوض شد و دنبال همکار و درواقع شریک میگردم.سایت و کمک در تبلیغات از من و گذاشتن آموزشهای جدید اندروید از شما.کسی که بتونه آموزشهای جدید اندروید بزاره و با کمک هم سایت رو بیاریم بالا چون واقعا پتانسیل خوبی داره.لطفا کسانیکه تمایل به همکاری دارند اعلام کنند.میزان سود هم توافقی و عادلانه تقسیم میشه.صحبت میکنیم و به توافق میرسیم.تشکر

آدرس سایت :

آموزشهای اندروید

Last edited:

m09135300031

Registered User
لایک‌ها
51
ورودی گوگل روزانه چه تعداد هست؟
قیمت مد نظرتون رو هم بفرمایید

b eddea

Registered User
لایک‌ها
110
سلام.خدمت هردو عزیز از طریق پیام خصوصی ارسال شد.

b eddea

Registered User
لایک‌ها
110
الکسای سایت در کمتر از 4 روز ، حدود 6 هزار تا بهتر شد! فقط با قرار دادن یک لینک در یک شبکه اجتماعی.
فروش همچنان ادامه داره...

b eddea

Registered User
لایک‌ها
110
سلام به همگی کاربران عزیز
ببخشید که این حرف رو میزنم ، از همه عذرخواهی میکنم اما تو این شرایطی که هستم بقدر کافی دغدغه فکری دارم که از جواب دادن به گاو هایی مثل نمونه زیر ناراحت و عصبانی بشم.خواهشا اگر بیکار هستید ، خوشتون میاد دیگران رو دست بندازید ، قصد تهمت زدن و خراب کردن دارید و ... جای دیگه خودتون رو تخلیه کنید.
طرف اومده با نام کاربری Akbar Bh در تلگرام همین امروز پیام داده ( با شماره مجازی به تلگرام بنده) میگه هنوز هم قصد فروش سایتتون رو دارید؟.جواب دادم بله و براش بازدید و اثبات درآمد رو فرستادم جواب داده نه میگن دست نگه دار! میگه همه واریزی ها به یک حساب بوده! منظور کلی ش اینه بنده قصد فریب دادن در رابطه با اثبات درآمد سایت رو دارم!
خب شما اینقدر گاو تشریف داری که هنوز نمیفهمی وقتی درگاه بانکی میگیرن برای سایت ، یک حساب وارد میکنن نه هزارتا! بعد که درخواست تسویه حساب بدی قطعا پول به همون حساب یا کارتی میره که موقع گرفتن درگاه ثبت کردی.در نتیجه همه تسویه حسابها به یک حساب که حساب صاحب سایت هستش واریز شده از طرف ارائه دهنده درگاه.این الان فهمیدنش سخته؟
cowr.jpg

خواهشا اگر سوالی ، ابهامی چیزی هست بپرسید.اگر از جواب قانع نشدید بعدش تهمت بزنید.

بازم عذرخواهی میکنم از همگی.

masoud137189

Registered User
لایک‌ها
87
سلام چرا اطلاعات تکمیلی رو توی همین پست اصلی نمیزارید مثل بازدید قیمتت درامد؟
همین جا بزارید بهتر به نتیجه می رسید

بالا