برگزیده های پرشین تولز

نیاز سنجی قیمت adsl

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
سلام بچه ها تعرفه زیر بنظرتون مناسبه
و حاضرید از ما سرویس بگیرید ( شروع سرویس دهی از 30 تیر ماه)
سرعت 512
حجم ماهی 1 گیگ
قیمت 14.000 تومان شب ها از2تا 7 صبح رایگان ( 10 گیگ جمعه ها رایگان)
-----
سرعت یک مگ
حجم ماهی 1 گیگ
قیمت ماهی 15.800 تومان ( 10 گیگ جمعه ها رایگان)شب ها از2تا 7 صبح رایگان
-----
سرعت یک مگ
حجم ماهی 3 گیگ سه ماهه
قیمت 36.000تومان ( اگر 10 گیگ خریده شود جمعه ها رایگان است )شب ها از2تا 7 صبح رایگان

خوبه ؟
اینم لیست برخی از تعرفه ها
بصورت وب http://pixbaz.co.cc/index.php?optio...-04-13-13-14-00&catid=1:latest-news&Itemid=50
بصورت عکس
http://www.5m5.ir/images/853847332.jpg

Last edited:

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
از کدوم شرکت نمایندگی دارین ؟

1 مگ قیمتش خوبه، به نظرم ارزش داره :D اگه سرعتش نرمال باشه تو شبانش میشه 2.25 گیگ دانلود داشت :p

فقط تهران هستین دیگه ؟

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
بله یک مگ البته فقط چند مرکز در تهران فعلا قبول کردن
سرعت دانلود شب ها شناور از 110 تا 117 هست در مدت رایگانی میتونید هر 100 مگ در 20 دقیقه بگیرید حدودا و شبی 2 گیگ دانلود داشته باشید
حتما جدول قیمت ها و سرویس ها که در پست اول هست ببینید
ضمنا تمام مشترکین میتونند از بانک لینک مستقیم های ما هم هر فایلی که قرار میدیم مثل فیلم دانلود کنند بدون دردسر و با حداکثر سرعت)

Last edited:

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
بله یک مگ البته فقط چند مرکز در تهران فعلا قبول کردن البته ما قرارداد با 10 مرکز داشتیم اما کار انجام نمیدن برای یک مگ
سرعت دانلود شب ها شناور از 110 تا 117 هست در مدت رایگانی میتونید هر 100 مگ در 20 دقیقه بگیرید حدودا و شبی 2 گیگ دانلود داشته باشید
فقط تهران فعلا اما برودی در اهواز هم خواهیم آمد
حتما جدول قیمت ها و سرویس ها که در پست اول هست ببینید
التهت تنوع بیشتری داریم که بزودی اعلام میکنیم
ضمنا تمام مشترکین میتونند از بانک لینک مستقیم های ما هم هر فایلی که قرار میدیم مثل فیلم دانلود کنند بدون دردسر و با حداکثر سرعت)
درو بر اصفهان نمیاین نه ؟ :D

Mr.4

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
526
نمایندگی شاتل هستن

دضمن قیمت هاتون بالاست فقط 1 مگ شما که احتمالا پورت صبا باشه نسبت به خود صبا گرونه

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
فقط وسطی معقوله.
بقیه خوب نیست .
اگه ترافیک اولی رو بکنی 3-4 خوب می شه
الان مال شاتل از مال شما ارزون تره !

choughour

Registered User
لایک‌ها
338
دوستان درست میگویند .. اگر ترافیک مورد شماره 2 رو به 4 گیگ برسونید با همین قیمت .. بنده باسر میام سراغتون .. همین الآن میرم آسیاتک میگم پورتم رو خالی کنه ..

بهر حال من هستم .. شدید ..

در ضمن .. آدرس شرکتی .. مایندگی چیزی . هم بدید .. بد نیست ..

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
دوستان درست میگویند .. اگر ترافیک مورد شماره 2 رو به 4 گیگ برسونید با همین قیمت .. بنده باسر میام سراغتون .. همین الآن میرم آسیاتک میگم پورتم رو خالی کنه ..
دوستانیکه با سرویس دهنده های دیگر دارند قبل از تخلیه برای خرید به ما بگن اگر امکانش باشه دیگه هزینه رانژه مجدد و معطلی نپردازند چون خط که تخلیه بشه باید دوباره برای رانژه اقدام کرد
الان مال شاتل از مال شما ارزون تره
دوستان مطمئنید از شاتل ما گرونتر میدیم ؟
سه ماهه- سه گیگ - کلا 36000 یعنی ماهی = 12000 تومان تازه شب ها رایگانه که از 2تا 7 صبح میتونید راحت 2 گیگ و حتی بیشتر دانلود کنید.ضمنا اگر بار اول هر سرویسی میخرید 10 گیگشو بخرید جمعه ها هم کلا رایگانه یعنی از 2 شب پنجشنبه تا 7 صبح شنبه حدود 30 ساعت رایگانی
کجا ماهی با این قیمت گیرتون میاد ؟ منصفانه بگید ما همه تعرفه هارو بررسی کردیم
هزینه هر گیگ اضافه هم که میتونید تهیه کنید5500 هست
ضمنا از سایت ما با لینک مستقیم میتونید دانلود کنید چیزی که الان free-offline بابتش ماهی 1000تومن میگیره عملا ماهی 11000 پرداخت میکنید با این حساب
بازم گرونه ؟ پس چی می خواهید فکر مارو هم بکنید

Last edited:

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
از کدوم شرکت نمایندگی دارین ؟

1 مگ قیمتش خوبه، به نظرم ارزش داره :D اگه سرعتش نرمال باشه تو شبانش میشه 2.25 گیگ دانلود داشت :p

فقط تهران هستین دیگه ؟

اگه خیلی سکرت نیست بگید نمایندگی کدومPAPهستید

دوست عزیز اول به این سوال جواب ندادید! که بسیار مسئله مهمی هست! چه توی مشخص شدن قیمت یا کارکرد شما.

این سوال هم برای این نیست که مثلا کشف بشه که شما از چه شرکتی نمایندگی دارید! این برای اینه که کسی که از شما سرویس میگیره یا داره سرویس شما رو مقایسه میکنه بدونه چه کیفیتی داره .

امیدوارم بهتون برنخوره و جسارتی نباشه ولی شما به عنوان یک شرکت غیر مستقل یا نمایندگی حتی اگر رایگان سرویستون رو بدید . ولی کیفیت رو به هیچ وجه نمیتونید تضمین کنید . حتی اگر هم خود یکی از این شرکت های pap باشید که دارند سرویس میدن حتی این رو هم نمیتونید بگید که توی همه مناطق یه جور هست!

در مورد سرویس شما ، حدس من اینه با توجه به زمان 2 تا 7 صبح ، باید از فن آوا یا عصر انتقال باشید .

در مورد 1 مگ ! دوستان باید بدونن که هرچقدر که سرعتشون افزایش پیدا میکنه به همون نسبت زودتر مقدار ترافیک ماهیانه تموم میشه! البته اتوماتیک نیست!!! یعنی ربطی به سرعت نداره! ولی به کارکرد شما و وقتی که برای اون اینترنت برای مرور صفحات و لود شدن میگذارید کمتر میشه و مصرف گیگ شما بالا میره.

برای همین معمولا این 1 گیگ خیلی زود تموم میشه.

در مورد سرویس شبانه ، خوب اینم بستگی داره که بگید از کدوم شرکت هست! چون هرکدوم از شرکت های برای کم مصرف کردن خواسته یا ناخواسته تغییری توی کیفیت پیش میاد! یعنی دوستی گفته بود که یک شب 2.5 گیگ میتونیم دانلود کنیم!! ولی نه وقتی که مدام شما رو قطع میکنن !! مگر اینکه شب تا صبح بیدار باشید و هر بار که شما رو قطع کردن دوباره کانکت کنید ! یا نه وقتی که سرعت شبانه شما ، از ساعت 2شب ! به سرعت 256 یا 128 میرسه!! اون موقع همون 100 مگ رو هم به سختی میتونید دانلود کنید.

ضمن اینکه فرمودید شما باید 10000 تومان به مخابرات پرداخت کنید!! تصحیح میکنم مخابرات نه! شرکتی که شما ازش سرویس گرفتید! و خوب این طبیعه ! ADSL هیچ وقت برای نماینده یا کسی که هزینه کم بخواد بیاد تو اینکار سود نداشته .

به عنوان یه دوست که چندین ساله توی اینکار و این بخش ها مستقیم و غیر مستقیم هستم ، جدا توصیه میکنم اگر تازه دارید کار فروش adsl رو میخواید انجام بدید بعنوان نمایندگی ! قبل از قرارداد و این همه هزینه برای تاسیس شرکت و ...! اول سرویس رو بررسی کنید اما نه با قیمت! بلکه با کیفیت و پشتیبانی! دوم پیشنهاد من اینه که اصلا وارد اینکار نشید! چون بر فرض شما هم خیلی فروش دارید! اما وقتی سرویستون کیفیت لازم رو نداشته باشه هم کاربر دچار مشکل میشه هم شما!

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
دوست عزیز اول به این سوال جواب ندادید! که بسیار مسئله مهمی هست! چه توی مشخص شدن قیمت یا کارکرد شما
شرکت از 30 راه می افته و تازه مجوزهاشو گرفته هنوز دفتر و تلفن و سیستم ریزمصرف و... نگرفتیم
ضمنا نکته خوبی فرمودید که خاطرم نبود ما نماینده فن اوا هستیم
در مورد سرویس شما ، حدس من اینه با توجه به زمان 2 تا 7 صبح ، باید از فن آوا یا عصر انتقال باشید .
چون بر فرض شما هم خیلی فروش دارید! اما وقتی سرویستون کیفیت لازم رو نداشته باشه هم کاربر دچار مشکل میشه هم شما!
دوست من من خودم سه سال هست از فن اوا سرویس دارم اونم در منطقه حافظ تهران و منطقه ستارخان
تا به حال افت کیفیت و کاهش سرعت نداشتم ( چه شبانه و چه روزانه)در سطح وب هم بررسی کنید.دو ماه هم هست تعرفه و کیفیت دوستان رو بررسی میکنیم واحد پشتیبانی فن اوا 24 ساعته هست من و چندین تن از دوستان که کار شروع کردیم تجربه خوب و بهتر بگم عالی با فن اوا داریم ( از روی تعصب نمیگم من یک سال پیش هم در تایپیک همین وب موضع خودمو نسبت به فن اوا گفتم)میبینید کمترین نارضایتی متعلق به فن اوا هست و ما منکر این نیستیم که نماینده فن اوا هستیم بنابراین دوستان با تحقیق از این سرویس دهنده میتونن پلن های ما یا خود فن اوا یا هرجایی که دوست دارند داشته باشند.ببینید موضع من در 12/4/2009 یعنی 4ماه قبل در مورد فن اوا http://forum.persiantools.com/t121508-post2109334.html
ضمنا اگر شما جدا تجربه دارید در این امر رسما از شما دعوت بکار میکنم پ خ بدید اگر مایل بودید در این ضمینه
ببینیم چی میشه به امید خدا. ممنون از شما

Last edited:

xms

Registered User
لایک‌ها
387
جناب شمس بالاترين سرعت دريافت 1024kbps هستش علتش چيه كه سرعت بالاتر ارائه نمي شود دليلش فني يا دليل ديگري دارد؟

دومين سوال اين كه ضريب اشتراك سرويس هاي شما چند است؟:cool: 

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
853847332.jpg

اینم لینک عکی که اگر باز نشد تو فوروم
http://www.5m5.ir/images/853847332.jpg

دوستان توجه کنید برای تمامی مناطق جنوبی تهران سرعت 1مگ ارائه میشه برای مناطق مرکزی و شمالی تهران اگر مشترک ای دی اس ال هستید و میخواهید سرویس دهنده خودتونو تغییر بدید سرعت 1 مگ در برخی مناطق فقط ارائه میشه
تمام سرویس ها به جز سرویس مذکور شبانه 2تا7 صبح رایگان هستیند
سرویس هایی که با 10 گیگ ترافیک خریده شوند جمعه ها نیز رایگان هستند
برای سفارش سرویسی خارج از محدوه فوق با ما تماس بگیرید ضمن اینکه
یکسری سرویس نامحدود با تعرفه متفاوت به تعداد کمی داریم که به 30 مشترک اول که درخواست دهند ارائه میشه که تعرفه اونا با جدول فوق فرق داره و کمتره هزینش
برای خرید به سایت ما در ادرس www.pixbaz.co.cc برید

بالا