برگزیده های پرشین تولز

@!@ نیاز شدید به داســــــتان کــوتــــــاه انگــــلــیـسی + خــلاصــه فـــیـلم

Cyber.Back

Registered User
لایک‌ها
33
سلام دوستان

کسی سایتی /منبعی چیزی میشناسه که بتونم داســتان کوتـــاه انگـــلیــسی توش پیــدا کنم ؟

منظورم داســـتانی هست که 5-6 خط باشه فوووووقش !!!! نه داستان 100 صفحه ای :p:D

یا مهمتر اینکه

سایتی رو معرفی کنید که توش خلاصه داســتان فیلم های خارجی رو توش بزاره :rolleyes:

مثلا سایت های فارسی هستن که خلاصه فیلم رو به صورت فارسی میان تو 4-5 خط مرور میکنن منم دقیقا دنبال مشابهش میگردم ;)

فقط زووووودتر لطفا چون نیاز شدید دارم واسه همین امروز ! :wacko:

منتظرم و موفق باشید :blush::)

Cyber.Back

Registered User
لایک‌ها
33
سلام دوست جان

ممنون بابت لینک مفیدتون

من دنبال داستانهای خیلی خیلی کوتاه میگردم ! که توش از کلمات سنگین ! استفاده نکرده باشن

چون استاد زبان برادر کوچیکم گفته هر جلسه باید یه داستان بگن و این طفلکی هم نمیتونه یه داستان 10-20 خطی رو حفظ کنه !!! چون واقعا سخته براش...

اگه میشه منبعی معرفی کنید که توش داستان خیلی کوتاه !!! توش باشه..

پیشاپیش ممنون

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
خب بگو داستان ها رو خودش به فارسي بگه اينجا واسش ترجمه ميكنيم ...من يه كتاب دارم كه داستان هاي 55 كلمه اي هست بيشتر از 3 خط هم نميشه ولي فكر نكنم واسه كلاس زبان و اين منظور شما به درد بخوره يكم لغاتش سخته ...بازم اگه خواستي بگو يه سمپل ميزارم واست

Blues Man

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
سلام متاسفانه چیزی دیگه به ذهنم نمی رسه . موفق باشی .

Nereid

کاربر فعال زبان
کاربر فعال
لایک‌ها
852
هممم...میشه جک بگه مثلا؟ اونم بهرحال یه داستان خنده دار کوتاهه دیگه که البته کافیه یه سرچ بزنی کلی جوک پیدا می کنی :دی

Cyber.Back

Registered User
لایک‌ها
33
خب بگو داستان ها رو خودش به فارسي بگه اينجا واسش ترجمه ميكنيم ...من يه كتاب دارم كه داستان هاي 55 كلمه اي هست بيشتر از 3 خط هم نميشه ولي فكر نكنم واسه كلاس زبان و اين منظور شما به درد بخوره يكم لغاتش سخته ...بازم اگه خواستي بگو يه سمپل ميزارم واست

سلام و ممنون بابت راهنمایی

اسم کتابش رو میشه معرفی کنید /؟

ببینم کلماتش خیلی سخته ؟ چون کلمه نباید زیای سخت باشه که بعد استاده پاپیچ میشه و....! :wacko:

سلام متاسفانه چیزی دیگه به ذهنم نمی رسه . موفق باشی .

سلام

سایتش خوبه و اطلاعات خوبی داره ولی متاسفانه اکثر خلاصه های فیلم طولانی هستن و کلمات سختی هم دارن ! :wacko::(

هممم...میشه جک بگه مثلا؟ اونم بهرحال یه داستان خنده دار کوتاهه دیگه که البته کافیه یه سرچ بزنی کلی جوک پیدا می کنی :دی

جک هم بد نیست ولی استاده گفته داستان باشه حتما :(

به هرحال ممنون بابت پیشنهادتون :blush:

بالا