برگزیده های پرشین تولز

نیاز مند یاری شما هستم(خیلی زیاد)

aman faizbakhsh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان من
من مدیریت هتلداری دارم میخونم(لیسانس) میخوام برای دوره فوق برم یه کشور دیگه ادامه تحصیل بدم اما هرچی میگردم دانشگاه هایی که پیدا میکنم این دوره رو داشته باشن خیلی کمن ،بعدشم همشون تو کشورایی هستن که هزینه تحصیل توشون خیلی بالاست!!! کسی تو این زمینه میتونه کمکم کنه؟؟؟ یا اینکه تو این زمینه اطلاعی داره؟؟:wacko:
hospitality and tourism management در کشورهایی مثل اسکاندیناوی یا مالزی یا آلمان یا هر جایی که بشه از پس هزینه هاش بر اومد​
:confused::confused:

moonomid

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
4
سلام دوستان من
من مدیریت هتلداری دارم میخونم(لیسانس) میخوام برای دوره فوق برم یه کشور دیگه ادامه تحصیل بدم اما هرچی میگردم دانشگاه هایی که پیدا میکنم این دوره رو داشته باشن خیلی کمن ،بعدشم همشون تو کشورایی هستن که هزینه تحصیل توشون خیلی بالاست!!! کسی تو این زمینه میتونه کمکم کنه؟؟؟ یا اینکه تو این زمینه اطلاعی داره؟؟
hospitality and tourism management در کشورهایی مثل اسکاندیناوی یا مالزی یا آلمان یا هر جایی که بشه از پس هزینه هاش بر اومد
سلام دوست عزيز
بهترين راه اينست كه با سرچ ليست دانشگاهها را پيدا كرده و در داخل سايت دانشگاهها بگرديد

و لطفا از زدن تاپيك هاي تكراري خودداري كنيد
ممنون

hsmid123

Registered User
لایک‌ها
3
سلام دوست عزيز
بهترين راه اينست كه با سرچ ليست دانشگاهها را پيدا كرده و در داخل سايت دانشگاهها بگرديد

و لطفا از زدن تاپيك هاي تكراري خودداري كنيد
ممنون
هلند هم بد نیست من تو این سایت برای فوق مدیریت هتلداری هم دیدم یک نگاه بنداز هزینه هاش زیاد نیست
www.hoodinst.com

بالا