برگزیده های پرشین تولز

هاب usb

hamineh

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
7
کیس کامپیوتر من جلوش پورت usb نداره واسه همین هر روز مجبورم شونصدبار برم پشت کامپیوتر که البته چون پشتش دیواره خیلی باعث دردسرم میشه. واسه همین از علما پرسیدم چاره چیه. بهم گفتن هاب usb بخر که یه سرش به پورت پشت وصل میشه و کابلش تا جلوی کامپیوتر میاد و 4 تا جا هم برای وصل 4 وسیله بهم میده. حالا سوال من اینه که آیا وصل کردن 4 تا وسیله به این هاب باعث کاهش سرعت هر کدوم به میزان یک چهارم نمیشه؟ سوال بعد اینه که یکی از دوستام که اینو خریده میگه فلش مموری رو که به این هاب وصل میکنه داغ میشه. آیا این مشکلیه؟ سوال دیگه اینه که آیا وسیله بهتری واسه رفع این مشکل نیست؟

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
دوست من اين هاب ها سرعت را كاهش نمي دهند . دليلي ندارد كه اينكار را انجام دهند .
البته وقتي شما هر چه بيشتر از اين پورت ها را در يك لحظه استفاده كنيد طبيعي است كه سرعت transfer اطلاعات كاهش مي يابد و اين ربطي به هاب ندارد . فرض كنيد شما از 2 يا 3 قسمت هارد ديسكتان هم در يك لحظه بخواهيد كپي بگيريد . سرعت شما كاهش پيدا ميكند .
شما فلش را به هر پورت usb كه وصل كنيد و مدت طولاني درگير باشد ( يعني كار كند ) كمي گرم ميشود و اين طبيعي است . اما سعي كنيد هاب با مارك خوبي بخريد . چون برخي از اين هاب هاي متفرقه بعضي وقت ها قاطي ميكنند و ورودي شما را ( مانند فلش ) نمي خوانند و ايراد از ولتاژ ميگيرند .

بالا