برگزیده های پرشین تولز

هارد اكسترنال 1ترا قيمت توافقي

وضعیت
موضوع بسته شده است.

peyyyman

Registered User
لایک‌ها
2
این دوست گرامی فروشنده هارد آقای مهرداد عبداللهیان هستند . کسی مشکلی داره با ایشون . از رفقای بهترینجا هستند ؟؟ من از ایشون نخریدم کسی مشکلی داره اعلام کنه ؟؟؟؟

Nader FN

Registered User
لایک‌ها
118
اگه تا 15 شهريور نفروشيش بيار جزيره اسلامي هزينه ي پستي هم ميشه پوله ماشينت فالوده هم مهمونه من!
و همون جا با لپ تاپ تستش ميكنيم اگه طبق فرمايش سالم بود خريدارم.

choughour

Registered User
لایک‌ها
338
با حال تر از همه ...

اینجا میگه فروختم به فلاً کاربر ..

فروخته شد به peyyyman موفق باشيد
علت فروش: خوب زندگي خرج داره ديگه......
ولي خودم 120 خرديه بودم

اینجا همون کاربر میگه من نخریدم ...

این دوست گرامی فروشنده هارد آقای مهرداد عبداللهیان هستند . کسی مشکلی داره با ایشون . از رفقای بهترینجا هستند ؟؟ من از ایشون نخریدم کسی مشکلی داره اعلام کنه ؟؟؟؟

بالاخره دم خروس رو باور کنیم یا قسم حضرت عباستون رو ..

باحال تر هم میشه ..

ببین چند نفر حضوری همون ارومیه خواستن بخرد ازش ..

1-
عکس بزارید ازش!
حضوری ارومیه خریدارم!

2-
حضوری اورمیه خریدارم . میاری دفر شرکت (مرکز) تست + معامله

ولی در آخر ببین کی خریده .. !!!:f34r:

peyyyman

Registered User
لایک‌ها
2
با حال تر از همه ...

اینجا میگه فروختم به فلاً کاربر ..

اینجا همون کاربر میگه من نخریدم ...

بالاخره دم خروس رو باور کنیم یا قسم حضرت عباستون رو ..

باحال تر هم میشه ..

ببین چند نفر حضوری همون ارومیه خواستن بخرد ازش ..

1-

2-

ولی در آخر ببین کی خریده .. !!!:f34r:

دوست گرامی عزیز چوقور یا چوگور یا گوگور !! :lol:

دوست عزیز متوهم اصفهانی این که ایشون نوشتن فروخته شده دلیل بر واریز وجه از طرف من نیست . می دونم به چه دلیل علاقمند به این تاپیک هستی و خود من به همین دلیل به این عزیز پیام خصوصی زدم .
در تاپیک دیدم ایشون نوشتن به من فروختن !! رفتم چک کردم ایمیل زدن و شماره حساب دادن چون پیام خصوصی نمی تونن بدن به علت پست کم .
> xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
> مسكن كارت مهرداد عبداللهيان
> شماره تماس:
> 0935xxxxx

حالا جالب تر داستان اینه که چرا بین این همه متقاضی دست به نقد در ارومیه و بالاتر از قیمت پایه به من ایمیل زدن ؟! اگه تو اصفهانی هستی من بچه تهرانم . تعمدا براشون پیام خصوصی زدم که من اول واریز می کنم بعد هارد رو ایشون بفرستن اونهم به قیمت پایه !! به همین سادگی !
گرفتید دوست گرامی ؟! یا هنوز در توهمی ؟! فکر می کنم یکم خجالت کشیدن هم بد نیست !!

این هم ایمیل دوم ایشون بعد از ظهر :

dadash age mikhysh kami zud tar fagat sim kart mam payam resane
nimishe zang zad sms fagat

On 8/22/10, mr Mehrdad <[email protected]>

اگر استارتر تاپیک توضیحی دارند بفرمایند . فکر می کنم به اندازه کافی روشن باشه ! اگر هاردی در کار هست فقط به صورت حضوری تحویل بگیرید . :happy:

Last edited by a moderator:

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
دوست گرامی عزیز چوقور یا چوگور یا گوگور !! :lol:

دوست عزیز متوهم اصفهانی این که ایشون نوشتن فروخته شده دلیل بر واریز وجه از طرف من نیست . می دونم به چه دلیل علاقمند به این تاپیک هستی و خود من به همین دلیل به این عزیز پیام خصوصی زدم .
در تاپیک دیدم ایشون نوشتن به من فروختن !! رفتم چک کردم ایمیل زدن و شماره حساب دادن چون پیام خصوصی نمی تونن بدن به علت پست کم .
> xxxxxxxxxxxxxxx
> مسكن كارت مهرداد عبداللهيان
> شماره تماس:
> 0935xxxxx

حالا جالب تر داستان اینه که چرا بین این همه متقاضی دست به نقد در ارومیه و بالاتر از قیمت پایه به من ایمیل زدن ؟! اگه تو اصفهانی هستی من بچه تهرانم . تعمدا براشون پیام خصوصی زدم که من اول واریز می کنم بعد هارد رو ایشون بفرستن اونهم به قیمت پایه !! به همین سادگی !
گرفتید دوست گرامی ؟! یا هنوز در توهمی ؟! فکر می کنم یکم خجالت کشیدن هم بد نیست !!

این هم ایمیل دوم ایشون بعد از ظهر :

dadash age mikhysh kami zud tar fagat sim kart mam payam resane
nimishe zang zad sms fagat

On 8/22/10, mr Mehrdad <[email protected]>

اگر استارتر تاپیک توضیحی دارند بفرمایند . فکر می کنم به اندازه کافی روشن باشه ! اگر هاردی در کار هست فقط به صورت حضوری تحویل بگیرید . :happy:

کسی که بیشترین پیشنهاد هارو از شهر خودش داره و فروشنده نیست زیاد معامله باهاش با عقل جور درنمیاد کسی که جنسش سالم باشه و قیمتش مناسب باشه ترجیح میده به همسایشون بفروشه تا 1 کوچه بالاتر

به هر حال مشکل خیلی از دوستان و عزیزان با اصفهانی ها اینه که اصفهانی جماعت سر کسی کلاه نمیگذاره و کسی هم نمی تونه سرش کلاه بگذاره اگه خدایی نکرده چنین اتفاقی بیوفته 10 تا 100 برابر اون مبلغ رو خرج میکنه تا طرف به ریشش نخنده و بگه از اصفهانی خوردم

شما هم ماله هر شهری هستی اجازه نداری به کسی توهین کنی
با احترام به همه اصفهان لا اقل 90 درصدشون اصیل و بومی هستند ولی تهران درصد بالایی مهاجر تهران هم شهر دندون گیری نیست که کسی بخواد امتیازی برای سکونت در اونجا برای خودش قائل باشه

بعد از اصفهان اصفهان شیراز اصیل ترین و زیبا ترین شهره تهران جز دود چی داره :lol:

Last edited by a moderator:

peyyyman

Registered User
لایک‌ها
2
کسی که بیشترین پیشنهاد هارو از شهر خودش داره و فروشنده نیست زیاد معامله باهاش با عقل جور درنمیاد کسی که جنسش سالم باشه و قیمتش مناسب باشه ترجیح میده به همسایشون بفروشه تا 1 کوچه بالاتر

به هر حال مشکل خیلی از دوستان و عزیزان با اصفهانی ها اینه که اصفهانی جماعت سر کسی کلاه نمیگذاره و کسی هم نمی تونه سرش کلاه بگذاره اگه خدایی نکرده چنین اتفاقی بیوفته 10 تا 100 برابر اون مبلغ رو خرج میکنه تا طرف به ریشش نخنده و بگه از اصفهانی خوردم

شما هم ماله هر شهری هستی اجازه نداری به کسی توهین کنی
با احترام به همه اصفهان لا اقل 90 درصدشون اصیل و بومی هستند ولی تهران درصد بالایی مهاجر تهران هم شهر دندون گیری نیست که کسی بخواد امتیازی برای سکونت در اونجا برای خودش قائل باشه

بعد از اصفهان اصفهان شیراز اصیل ترین و زیبا ترین شهره تهران جز دود چی داره :lol:

درود دوست گرامی

دوست عزیز فکر می کنم جسارت از سمت ایشون بوده . شما در جریان کل داستان نیستید بی خود قضاوت نکنید . به هیچ عنوان هم بحث رو قومیتی نکنید . همه قومیت ها عزیزند .
مشکل این دوست شما هم اینه که دچار سوتفاهم هستند و بی خود در مورد مطلبی که اطلاع ندارند سریع اظهار نظر می کنند و بی دلیل خودش رو سبک می کنه . این مورد اولین بار هم نیست .
الان من داستان رو نوشتم اینجا ایشون اومده ندونسته یک سری مطلب ردیف کرده بدون اشراف به ماجرا . الان جواب این رفیق شما چیه ؟ نباید خجالت بکشه از خودش ؟ البته اگه با این صفت آشنا باشه .

اصفهانی ها هم عزیزند دوست گرامی به صحرای کربلا نزنیم خواهشا . ایشون جسارت کردند و باید عذرخواهی کنند . امیدوارم مشکل ایشون و بقیه دوستان با تعدادی از دوستان ساکن ارومیه هم ختم به خیر بشه .

mehdi.pure

Registered User
لایک‌ها
59
درود دوست گرامی

دوست عزیز فکر می کنم جسارت از سمت ایشون بوده . شما در جریان کل داستان نیستید بی خود قضاوت نکنید . به هیچ عنوان هم بحث رو قومیتی نکنید . همه قومیت ها عزیزند .
مشکل این دوست شما هم اینه که دچار سوتفاهم هستند و بی خود در مورد مطلبی که اطلاع ندارند سریع اظهار نظر می کنند و بی دلیل خودش رو سبک می کنه . این مورد اولین بار هم نیست .
الان من داستان رو نوشتم اینجا ایشون اومده ندونسته یک سری مطلب ردیف کرده بدون اشراف به ماجرا . الان جواب این رفیق شما چیه ؟ نباید خجالت بکشه از خودش ؟ البته اگه با این صفت آشنا باشه .

اصفهانی ها هم عزیزند دوست گرامی به صحرای کربلا نزنیم خواهشا . ایشون جسارت کردند و باید عذرخواهی کنند . امیدوارم مشکل ایشون و بقیه دوستان با تعدادی از دوستان ساکن ارومیه هم ختم به خیر بشه .

دوست عزیزمون چگوآر حرف بدی نزدن که بخوان عذرخواهی کنن، فقط پست ها رو کنار هم قرار دادن که دوستان برای خرید دقت بیشتری کنن، مبادا ....
من به نوبه خودم از این دوستمون و سایر دوستان که توجه بیشتری به جریان فروش ها دارن تشکر می کنم.
قومیت هم فراموش کنیم مهم اینه که همه ایرانی هستیم تمام.

peyyyman

Registered User
لایک‌ها
2
دوست عزیزمون چگوآر حرف بدی نزدن که بخوان عذرخواهی کنن، فقط پست ها رو کنار هم قرار دادن که دوستان برای خرید دقت بیشتری کنن، مبادا ....
من به نوبه خودم از این دوستمون و سایر دوستان که توجه بیشتری به جریان فروش ها دارن تشکر می کنم.
قومیت هم فراموش کنیم مهم اینه که همه ایرانی هستیم تمام.

خیر دوست عزیز ایشون به بنده جسارت کردند . ( ولی در آخر ببین کی خریده .. !!! ) این عبارت یعنی چی ؟؟ عرض کردم ماجرا سر دراز داره و داستان دیگری بر می گرده .
خلاصه ماجرا اینکه یک سری دوستان در ارومیه هارد ایشون و تعداد دیگری دوستان رو بالا کشیدند ، ایشون هم تصورشون اینه چون استارتر تاپیک اهل ارومیه هستند همین دوستان هستند که دارند هاردها رو می فروشند . برای کاربران دلسوزی نمی کنند عزیز .
چون قیمت این دوستمون برای هاردخیلی پایین هست و ایضا تعداد پستهای ایشون من سیاست به خرج دادم ببینم چکاره هستند که ...
این دوست گرامی استارتر تاپیک هم اگر حضورا به دوستان ساکن ارومیه فروختند که ریگی در کفش ندارند .

EhsanCh

Registered User
لایک‌ها
1
شما اگه پول نداری با تیپاکس بفرست به صورت پس کرایه. هزینشم میشه یه 6 تومن.
ولی دریغ از 1000 تومن که کسی اول بریزه به حساب کسی که هیچ سابقه ای نداره.

emrouz

Registered User
لایک‌ها
3
با درود
دوست عزیز آخرین قیمت که بخواین بدین تا الان چنده؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا