برگزیده های پرشین تولز

هارد اکسترنال؟

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
مدتیه می خواستم هارد بخرم ! در حال حاضر از وضعیت بازار هارد خبر ندارم ! مدتی قبل یکی از اقوام که از خارج امده بود! گفت که یه هارد اکسترنال 250 گیگاباتی سامسونگ خریده که خیلی ازش راضی هست! توی بازار گشتم هارد اکسترنال پیدا نکردم! حالا می خواستم ببینم به نظر شما خرید هارد اکسترنال بهتره یا هارد اینترنال!
البته خوبی اکسترنال به قابلیت جابجایی اون هست! در ضمن این مدلی رو که گفتم به من گفت 69 یورو خریده!
به نظرتون این قیمت برای هارد اکسترنال 250 گیگابایتی خوبه؟ پیشنهادتون چیه؟

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
خوب الان سازگار ارقام هاردهاي اكسترنال وارد ميكنه . يا ميتونيد يك هارد وسترن 320gb sata2 بگيريد و از اين باكس ها كه هارد توش قرار ميگيرن قيمتي حدود 40تا 50 خيلي ازونتر از هارد اكسترنال در مياد

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
خوب الان سازگار ارقام هاردهاي اكسترنال وارد ميكنه . يا ميتونيد يك هارد وسترن 320gb sata2 بگيريد و از اين باكس ها كه هارد توش قرار ميگيرن قيمتي حدود 40تا 50 خيلي ازونتر از هارد اكسترنال در مياد
این هاردهای که سازگار وارد میکنه چه مارکیه و قیمت چنده؟ اطلاع داری؟
منظورت رو از باکس هارد نفهمیدم؟ یعنی هارد اینترنال رو داخل کیس قرار نمیدن و میزارن داخل باکس؟
مادربورد من پورت ساتا نداره !

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
من تو یه سایت دیدم که قیمت هارد اکسترنال وسترن 250 گیگ رو زده بود 310000 تومن!
اگر درست باشه فکر کنم این قیمتی که من گفتم خیلی باید خوب باشه
کسی پیشنهادی نداره؟

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
دوست من اين اين محفظه هاي هارد بوسيله usb2 يا پورت فاير واير وصل ميشوند .احتياجي به پورت ساتا نيست. ميدوني از سالك كامپيوتر تو بازار رضا بگيري اين كيس اكسترنال هارد

mohsen2

Registered User
لایک‌ها
0
دوست من اين اين محفظه هاي هارد بوسيله usb2 يا پورت فاير واير وصل ميشوند .احتياجي به پورت ساتا نيست. ميدوني از سالك كامپيوتر تو بازار رضا بگيري اين كيس اكسترنال هارد
سلام

من هم به دنبال خرید هارد اکسترنال هستم که ازش برای بکاپ گیری استفاده کنم. می خوام این هارد رو از طریق usb به نوت بوک و pc وصل کنم.

1- آیا پس از اتصال هارد از طریق این محفظه ها، سرعت تبادل اطلاعات بالا خواهد بود؟ (مثلا در حد سرعت coll disk)

2- آیا هارد sata قابلیت اتصال به این محفظه ها رو داره؟ لطفا هارد مناسب و محفظه مناسب (مارک و مدل) برای هزینه حدود 150 تومن پیشنهاد بدید.

با تشکر از شما

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
شما بايد به فروشگاه سالك مراجعه كنيد

mohsen2

Registered User
لایک‌ها
0
پس لطفا در مورد هارد 300 ساتا معمولی راهنمایی کنید که چه مارکی خوبه؟

astm1834

Registered User
لایک‌ها
16
MYBook...هم وسترنه...هم یو اس بی و آی لینک داره...500 ش 260 بود...قیمت الان رو نمیدنوم...

mohsen2

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

زنگ زدم فروشگاه سالک. قیمت باکس برای اتصال هارد ساتا به یو اس بی 39 هزار تومن و سرعتش usb2 هست.

حالا سوال از دوستان اینه که: هارد 300GB sata2 چه ماکی خوبه؟

saeed_hoseiny

Registered User
لایک‌ها
559
با سلام
دوستان برای تهیه هارد اکسترنال چندین راه د ارید
1- هارد اکسترنال تولیدی کارخانه بگیرید
2- هارد اینترنال رو توی باکس بزارید و تبدیل به اکسترنال بکنید که میتونه بهتون خیلی توی قیمت کمک کنه
3 - جدیدا http://www.lioncomputer.ir/online/hdd/

mohsen2

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

مشکلش اینه که فقط هارد IDE رو ساپورت میکنه و ساتا رو ساپورت نمی کنه. ضمنا به نظر میاد فن هم نداره. سعی کن باکسی بگیری که فن داشته باشه که هاردت داغ نکنه.

بالا