برگزیده های پرشین تولز

فروش هارد 3 ترا وسترن RED plus

EK2

Registered User
لایک‌ها
571
3 ترا مدل WD30EFRX کارکرد 35 روز!
IMG_20200925_123137.jpg

قیمت پایه::فروش رفت

فایل های ضمیمه

• f4940dc0-623a-4666-b1d3-985ebae6e350.jpg
    f4940dc0-623a-4666-b1d3-985ebae6e350.jpg
    105.4 KB · نمایش ها: 26
Last edited:

commander

Registered User
لایک‌ها
406
استارتر عزیز
ضمن سلام
با توجه به کامنت های خوبتان در بخش امتیاز بازارچه و قدمت حضورتان در فروم ( :) )، بر حسب وظیفه لازم دونستم که نکته ای را به شما دوست گرامی اطلاع دهم.
و اینکه هارد وسترن 3 ترابایت مندرج از نوع Red Plus بوده و از سری Red Pro نیست.
در سری پلاس سرعت چرخش 5400 RPM و سری پرو RPM 7200 (دور در دقیقه) است.

البته با اجازه صاحب تایپیک و به منظور عدم برداشت اشتباه دوستان از عرایضم، توضیح مختصری را در مورد هارد فوق می دهم:
  • هارد WD Red Plus بالا، از نوع با کیفیت ترین های سری قرمز وسترن بوده و با هارد قرمز WD Red تفاوت داره،
  • این هارد از فناوری CMR بهره میبره که آن را از سری قرمز "WD Red" که از فناوری SMR استفاده می‌کنه، متمایز می کنه.
  • با توجه به تکنولوژی CMR بکار رفته در هاردهای سری Red Plus تاثیر قابل توجهی نسبت به هاردهای سری WD Red بر سرعت نوشتن داره.
  • هارد بالا مخصوص مصارف تحت شبکه یا NAS و بمنظور استفاده بی وقفه 24 ساعت 7 روز هفته میباشد.
  • از ویژگی های مهم سری رد پلاس، پایین ترین سطح خطا در پردازش و پایداری فوق العاده در حفظ داده ها است.
استارتر گرامی! در صورت عدم لزوم به این توضیحات در تایپیکتون، بفرمایید تا حذف کنم.
خوب بفروشید

Last edited:

EK2

Registered User
لایک‌ها
571
استارتر عزیز
ضمن سلام
با توجه به کامنت های خوبتان در بخش امتیاز بازارچه و قدمت حضورتان در فروم ( :) )، بر حسب وظیفه لازم دونستم که نکته ای را به شما دوست گرامی اطلاع دهم.
و اینکه هارد وسترن 3 ترابایت مندرج از نوع Red Plus بوده و از سری Red Pro نیست.
در سری پلاس سرعت چرخش 5400 RPM و سری پرو RPM 7200 (دور در دقیقه) است.

البته با اجازه صاحب تایپیک و به منظور عدم برداشت اشتباه دوستان از عرایضم، توضیح مختصری را در مورد هارد فوق می دهم:
  • هارد WD Red Plus بالا، از نوع با کیفیت ترین های سری قرمز وسترن بوده و با هارد قرمز WD Red تفاوت داره،
  • این هارد از فناوری CMR بهره میبره که آن را از سری قرمز "WD Red" که از فناوری SMR استفاده می‌کنه، متمایز می کنه.
  • با توجه به تکنولوژی CMR بکار رفته در هاردهای سری Red Plus تاثیر قابل توجهی نسبت به هاردهای سری WD Red بر سرعت نوشتن داره.
  • هارد بالا مخصوص مصارف تحت شبکه یا NAS و بمنظور استفاده بی وقفه 24 ساعت 7 روز هفته میباشد.
  • از ویژگی های مهم سری رد پلاس، پایین ترین سطح خطا در پردازش و پایداری فوق العاده در حفظ داده ها است.
استارتر گرامی! در صورت عدم لزوم به این توضیحات در تایپیکتون، بفرمایید تا حذف کنم.
خوب بفروشید
سلام
ممنون از توضیحات کامل و مفید شما.
حقیقتش قبل از این که این تاپیک رو بزنم تاپیکی برای کشف قیمت این هارد و نوعش گرفتم که به نتیجه نرسید به هر حال موارد اصلاح شد

isooktan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام مهندس وقتتون بخیر 80 گیگ رو خریدارم من

• Like
Reactions: EK2

pc hardware

Registered User
لایک‌ها
66
سلام پیغام گذاشتم براتون

EK2

Registered User
لایک‌ها
571
پاسخ دوستان ارسال شد
در ضمین هارد ها با مهلت تست 24 ساعت فروخته خواهد شد.

siamkogames

Registered User
لایک‌ها
223
سلام
ممنون از توضیحات کامل و مفید شما.
حقیقتش قبل از این که این تاپیک رو بزنم تاپیکی برای کشف قیمت این هارد و نوعش گرفتم که به نتیجه نرسید به هر حال موارد اصلاح شد

خداخیرت بده یه روب داشتم رو عکس هارد زوم میکردم میخوندم گفتم بگم یا نگم شاید من اشتباه میکنم امدم پایین دیدیم درست فکر میکردم.

Atlas1370

Registered User
لایک‌ها
149
سلام. هارد موجوده؟

بالا