برگزیده های پرشین تولز

هاروارد ؟

neveshteh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من یه سری اطلاعات در مورد دانشگاه هاروارد آمریکا میخواستم
اطلاعاتی مثل نحوه ی پذیرش و نحوه ی ویزادهی آمریکا و .............
میخوساتم بدونم کسی از دوستان اطلاعاتی در این مورد داره ؟

samanjan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سوالات خیلی کلی بود

اولا شرایط تحصیل خودت را بگو

اگر چیز زیادی نداری اصلا بهش فکر نکن

هزینه چقدر در سال می توانی بدی

اگر اینجا نتواستم جواب بدم پیغام شخصی بده

اگر خواستی می توانم کمکت کنم برای من یک نامه برای پذیرش از دانشگاه هاردوارد امد ولی توانایی مالی من بهش نمی خورد

neveshteh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سوالات خیلی کلی بود

اولا شرایط تحصیل خودت را بگو

اگر چیز زیادی نداری اصلا بهش فکر نکن

هزینه چقدر در سال می توانی بدی

اگر اینجا نتواستم جواب بدم پیغام شخصی بده

اگر خواستی می توانم کمکت کنم برای من یک نامه برای پذیرش از دانشگاه هاردوارد امد ولی توانایی مالی من بهش نمی خورد

راستش من الان دارم سوم دبیرستان رو توی سمپاد اصفهان ( اژه ای ) دارم میخونم
میخوام مدیریت بازر گانی بخونم
معدل کل پارسال 17 شد ولی با توجه به نهایی بودن امتحانات امسال فکر کنم بتونم تا 18.5-19 برسونمش
در مورد هزینه هم اینجور که شنیدم سالی 40-50 هزار دلار شهریه شه در کل هزینه شو می تونم پرداخت کنم

پیشاپیش ممنون

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
سلام

ببخشید آف تایپیک میدم. دانشگاه هاروارد مگه کله هزینه ی دانشجو رو نمیده ؟ ( من اینجوری شنیدم )
بعد اینکه سالی 40-50 هزار دلار تقریبا یعنی سالی 40 الی 48 میلیون ، 4 سال هم که حداقلش اونجا باشی میشه 200 میلیون ؟

حالا بعدشم که بخواید بیاید ایران میشه انقدر ازش در آورد؟

Tyrax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

ببخشید آف تایپیک میدم. دانشگاه هاروارد مگه کله هزینه ی دانشجو رو نمیده ؟ ( من اینجوری شنیدم )
بعد اینکه سالی 40-50 هزار دلار تقریبا یعنی سالی 40 الی 48 میلیون ، 4 سال هم که حداقلش اونجا باشی میشه 200 میلیون ؟

حالا بعدشم که بخواید بیاید ایران میشه انقدر ازش در آورد؟

توی مقطع تحصیلی لیسانس یا همون Undergraduate معمولاً برای دانشجویان بین المللی کمک هزینه ای وجود نداره، یا اگر هم باشه خیلی کم. چون شما منبع درآمدی برای دانشگاه نیستید. ولی تقریباً اکثر دانشجویان دکترا کمک هزینه دارند (به خصوص در دانشگاههای پولدار).

samanjan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
راستش من الان دارم سوم دبیرستان رو توی سمپاد اصفهان ( اژه ای ) دارم میخونم
میخوام مدیریت بازر گانی بخونم
معدل کل پارسال 17 شد ولی با توجه به نهایی بودن امتحانات امسال فکر کنم بتونم تا 18.5-19 برسونمش
در مورد هزینه هم اینجور که شنیدم سالی 40-50 هزار دلار شهریه شه در کل هزینه شو می تونم پرداخت کنم

پیشاپیش ممنون

اگر فوضولی نباشه واقعا میخواهی بری خارج برای چی ؟

ببین دوست عزیز برای من که خواستم پذیرش بگیریم نامه از امریکا خود دانشگاه برام فرستاد کل جزیئات را نوشته بود سالی 52 میلیون یا هزینه خوابگاه و خوراک و تحصیل که مربوط به 1 سال پیش است که نوشته چه رشته ای بخواهی شهریه چقدره

در ضمن شما اول بهتر بری سربازی را اوکی کنی چون خیلی خوش شناس باشی بتوانی دو ساله پذیرش بگیری شاید تلاش زیاد بکنی آخرش بهت بگن نمیشه خودم چند نفر میشناسم الان 3 ساله می خواهند بروند آمریکا اما بهشون ویزا ندادن خوب به دلایلی

اگر خواستی ریز نمرات را برام بفرست

و شما پیش دانشگاهی هم پاس نکردی که باید داشته باشی

اصلا روی بورسیه و کمک هزینه فکر نکن چون به تو نمیرسه
اگر پیش داشتی یک ایمیل بهت میدم ایشون مسئول ثبت نام دانشجویان بین الملی است که بهتون خیلی کمک می کرد و حتی یکبار کجانی فرم های پذیرش دانشگاه برام فرستاد

اگر خواستی فرم ها را برات آپلود کنم

منم اصفهان هستم یک چیزی اصلا دبیرستان و دانشگاه براشون مهم نیست فقط زبان و نمرات بالا و مقاله های معتبر و امتحانات بین الملی اگر بتوانی خورزامی مقام کسب کنی خوبه

ft_haddadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزيز.
من اول دبيرستان هستم و در مدرسه فرزانگان درس مي خونم. براي اين كه بتونم در دانشگاه هاروارد درس بخونم بايد چه كارهايي انجام بدهم. آيا امكانش هست بعد از پيش دانشگاهي در اون جا درس بخونم.
با تشكر

samanjan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوست عزيز.
من اول دبيرستان هستم و در مدرسه فرزانگان درس مي خونم. براي اين كه بتونم در دانشگاه هاروارد درس بخونم بايد چه كارهايي انجام بدهم. آيا امكانش هست بعد از پيش دانشگاهي در اون جا درس بخونم.
با تشكر

شما اول درس را تمام کن بعدا به فکر خارج باش

اولا برای هاردوار = نمرات بالای 18 + مقاله بین الملی + مهم ترین چیز پول زیاد

ft_haddadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از راهنمايي شما خيلي ممنونم.

habibzeighamy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
من در حال پایان دوره کارشناسی ارشد از دانشگاه ازاد هستم در رشته تاریخ هستم
برای ادامه تحصیل میخوام به هاروارد برم یا یک دانشگاه معتبر امریکایی.
احتمال زیاد پایان نامه من هم به صورت کتاب چاپ میشه(البته به زبان فارسی)
به نظر شما چقدر شانس پذیرش دارم؟
فرم های در خواستو میشه واسم میل کنی.؟
با استادای اونجا چطور ارتباط بر قرار کنم؟
لطفا به این میل ایمیل کن
[email protected]

reza tavakkoli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میخوام برم هاروارد.
معدلم:18,22
هزینه ی دانشگاه رو هم می تونم بدم.
4ساتم هست که روباتیک کار می کونم.
می خوام اقتصاد بخونم.
دقیقا باید چه کار کنم؟

moha3769

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من سه هفته است در کارشناسی ارشد حقوق فارغ التحصیل شده ام. پایان نامه ام 5/19 شد و معدل فوق لیسانسم بالای 17 شد. بورس تحصیلی دارم و بابت شهریه دانشگاه مشکلی ندارم . دو تا مقاله دارم. کل کارشناسی ارشدم رو تو سه ترم گرفتم. زبان فرانسه و انگلیسی و عربی رو بلدم. دکترای حقوق تو ایران قبول شدم و تو اون دانشگاهی که قبول شدم نفر اول شدم. معدل دیپلم هم بالای 18 شدم . می خواستم بدونم چقدر برای پذیرش از دانشگاه هاروارد شانس دارم. آزمون lsat ندادم

Atefe 7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام
من لیسانس حقوق از دانشگاه ازاد شیراز دارم با معدل کل 17.5 و فوق لیسانس باستانشناسی از دانشگاه تهران با معدل 18.5 و مقاله هم در زمینه ی باستانشناسی دارم.میخواستم ببینم میتونم برا مقطع دکترا,تو رشته ی باستانشناسی از دانشگاه هاروارد بورس بگیرم؟؟ زیان انگلیسیم عالیه و میتونم تو امتحان تافل بالاترین نمره رو بیارم.تو رو خدا راهنماییم کنین,هر قدرم سخت باشه تلاش میکنم.این تنها ارزومه.در ضمن معدل دیپلمم جالب نیس ایا این مانع میشه؟ تفاوت رشتم در مقطع کارشناسی و ارشد چطور؟ من 29 سالم هس ایا برا گرفتن بورس ازین دانشگاه در مقطع دکترا محدودیت سنی وجود داره؟ بینهایت ممنون میشم راهنماییم کنین.این ادرس ایمیلم
[email protected]

Last edited:
  • Like
Reactions: 3tt

salimeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و خسته نباشید
من M.A حسابداری از علوم تحقیقات تهران دارم به نظر شما از کدام دانشگاه میتونم بورس PH.D بگیرم ؟؟///
دو نفر از بستگانم در دانمارک و امریکا هستن
25سال دارم با معدل 17/5
SANA_ZHOOZHOO.COM

بالا