برگزیده های پرشین تولز

هاست ايران ، پَر !!!

al_frd

Registered User
لایک‌ها
5
به علت تحریم آمریکا مرکز اطلاعات ایکویی نیکس مجبور به قطع سرویس های هاست ایران شد.

http://www.hostiran.net/index.html

فكر مي كنيد چه شركتهاي ديگه اي به اين سرنوشت دچار بشن ؟

mammad81

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
23
ای داد بیداد من بدبخت شدم که هاست از اینجا گرفته بودم برای کسی آبروم رفت

sinahosting

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از al_frd :
به علت تحریم آمریکا مرکز اطلاعات ایکویی نیکس مجبور به قطع سرویس های هاست ایران شد.

http://www.hostiran.net/index.html

فكر مي كنيد چه شركتهاي ديگه اي به اين سرنوشت دچار بشن ؟
سلام
بهترین سرور های جهان تو این دیتاسنتر هستن . برترین خدمات پشتیبانی رو هم اینا می دادن ولی حیف شد . ما خودمون هم چند تا سرور ویندوز اونجا داریم اخطار اومده ولی بخاطر رفاقتمون هنوز سرورامونو نبستن . از یه دیتاسنتر دیگر سرور تهیه کردیم و منتظریم که ببندند که هنوز نبستن !!!امیدوارم که نبندن .

persian-earning

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
1
اگر اوضاع سیاست خارجی کشور اینجوری پیش بره
فکر کنم تمام شرکت ها به این وضع دچار بشند

و وضع بدترش اینه که هیچ کدام از کشورها حاضر نباشند به ما اینترنت بدهند!!!

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
من فکر میکنم پرشین تولز آخرینشون باشه ،
که تا آخرین قطه خونش ،
در راه دفاع از آرمانهای اینترنتی ،
پافشاری خواهد کرد .
180.gif
180.gif
180.gif

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
داشتم تو دلم میگفتم خدارو شکر !
چون 5 روز پیش سرورمو عوض مردم از هاستیران رفتم !
راستی !
واسه دامینهامون مشکلی پیش نمیاد؟

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
بدترش اینه که هیچ کدام از کشورها حاضر نباشند به ما اینترنت بدهند!!!
ممکنه همچین اتفاقی بیافته ؟ بیچاره میشیما :(

persian-earning

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
1
به نقل از joliocesar :
ممکنه همچین اتفاقی بیافته ؟ بیچاره میشیما :(
البته این که گفتم دیگه نهایتش است!!!!

sinahosting

Registered User
لایک‌ها
0
نمی تونم ولی مثل اینکه سرورهای ما رو نبستن .!!!! اونجا هم مثل ایران شده . پارتی می خواد !

greensat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام
به متن زیر توجه کنید :
کاربران محترم هاست ایران

سلام

همانطور که در خبر نامه های هاست ایران مشاهده نمودید، متاسفانه به علت تحریم آمریکا مرکز اطلاعات ایکویی نیکس مجبور به قطع سرویس های هاست ایران شد.

از ساعت 00:55 دقیقه بامداد روز پنج شنبه مورخ 11 اسفند 1384 سرویس ها متوقف شده و سرور ها از شبکه خارج شده اند.

در طول این مدت تیم فنی هاست ایران نسخه پشتیبان از محتوای سایت ها و ایمیل های شما کاربران محترم تهییه نموده است، لذا جای هیچ گونه نگرانی نمی باشد.

از همکاری صمیمانه و شکیبایی شما کاربران محترم در طول این 48 ساعت باقی مانده سپاسگذاریم.

با احترام

گروه میزبانی سایت های ایرانی

هاست ایران

در مورد دامنه ها باید عرض کنم هیچ مشکلی به وجود نمیاد . بک اپ ها همه به طور کامل گرفته شده و در همین لحظه که این پست ارسال می شود روی سرور های جدید در حال restore شدن هستند.

از چهارشنبه 7 صبح که از طرف دیتا سنتر پیغام دریافت کردیم کلیه تیم پشتیبانی و فروش در دفتر حاضر شدند تا جوابگوی کاربران گرامی باشند همچنین از تاریخ ذکر شده کلیه دوستان بدون وقفه کار کردند و به امید خدا تا پایان امروز کلیه سرویس ها نتها به حالت قبلی باز می گردند بلکه تغییرات اساسی در پکیفت سرویس ها اعمال می شود.
منتظر خبر های جدید در سایت باشید.:happy:

mammad81

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
23
روز بروز داره بدتر میشه دیگه اصلا domain رو قبول نمیکنه خود سایت هاست ایران هم باز نمیشه کسی شمارشونو نداره اینا فکر آبروی ملت نیستن بابا این سایتی که من ازشون گرفتم روزی 50 تا میل براشون میاد همش هم از طرف سازمان ملل و ... هست تو رو خدا یکی کمکم کنه

greensat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام من از کارکنان هاست ایران هستم
cpanel-1 va cpanel-3 جفتشون بالا ا.مدن در حال بازسازی cpanel-4 va cpanel-2 هستیم
مشکل از طرف ما نیست اقای محمد
بحث سیاسی و بار اول نیست برای ایران اتفاق می افته
می تونید برای رفع ابهام با شماره زیر تماس بگیرید
+98 21 88835667
همکاران ما از همون ساعت های اول در دفتر حاضر شدند و تا همین لحظه صمیمانه پاسخگوی کاربران بودند.
خوشبختانه نیمی از بک اپ ها restore شدند. بقیه تا ظهر انجام می شوند.

rayanradin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جهت اطلاع مشترکین هاست ایران
دلیل بروز وقفه در سرویس های هاست ایران بشرح ذیل می باشد :

صبح روز چهارشنبه مورخ 10 اسفند 1384 با دریافت ایمیلی از مرکز اطلاعاتی ایکیو نیکس متوجه شدیم که تنها تا پایان هفته فرصت داریم که سایتهای تحت پشتیبانی هاست ایران را به مرکز اطلاعاتی دیگری منتقل کنیم .

ترجمه متن ایمیل بشرح ذیل می باشد:

"با سلام

بتازگی خبردار شدیم که طبق قوانین تصویب شده دولت ایالات متحده آمریکا ،هیچ شرکت آمریکایی حق انجام هرگونه فعالیتی با ایران را ندارد .

برای اطلاعات بیشتر به وب سایت دولتی زیر مراجعه کنید:
http://www.ustreas.gov/ofac

طبق این قوانین و مصوبات دولت آمریکا ،لازم است که سریعا" سرویس دهی به شرکتهای ایرانی را قطع نمائیم .

در صورت بروز هر سوالی آنرا با ما مطرح کنید اما متوجه باشید که در شرایط فعلی امکان پاسخگویی به تمامی سوالات شما نمی باشد."

00:55 دقیقه بامداد روز پنجشنبه مورخ 11 اسفند 1384 سرور اختصاصی سایت هاست ایران از شبکه خارج شد و تا 4:00 صبح باقی سرورهای تحت پوشش هاست ایران نیز از شبکه خارج شدند .

در حال حاضر نسخه پشتیبان تهیه شده از کلیه اطلاعات کاربران روی سرورهای جدید نصب شده و ازعصر روز شنبه مورخ 13 اسفند 1384 سایتهای کاربران وارد شبکه می شود .
صمیمانه از شکیبایی شما کاربران محترم سپاس گذاریم
گروه میزبانی سایتهای ایرانی
هاست ایران

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
مثل اینکه موضوع جدیه ،
پس تکلیف اون یکی ها چی میشه ؟

mammad81

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
23
به نقل از greensat :
سلام من از کارکنان هاست ایران هستم
cpanel-1 va cpanel-3 جفتشون بالا ا.مدن در حال بازسازی cpanel-4 va cpanel-2 هستیم
مشکل از طرف ما نیست اقای محمد
بحث سیاسی و بار اول نیست برای ایران اتفاق می افته
می تونید برای رفع ابهام با شماره زیر تماس بگیرید
+98 21 88835667
همکاران ما از همون ساعت های اول در دفتر حاضر شدند و تا همین لحظه صمیمانه پاسخگوی کاربران بودند.
خوشبختانه نیمی از بک اپ ها restore شدند. بقیه تا ظهر انجام می شوند.
دوست عزیز من نگفتم مشکل از شماست اما همانطور که گفته بودید تا امروز صبر کردم اما بعد از مراجعه به سایت ثبت شده (sahandmina) با ارور the page... مواجه شدم در حالیکه در دو روز گذشته چنین نبود و صفحه دیگری نمایش داده میشد سپس برای اطلاع از اینکه بازیابی بک آپ ها کی به پایان میرسد برای پشتیبانی شما میل زدم که در کمال تعجب برگشت خورد یه سابت شما مراجعه کردم تا با دریافت شماره تلفن از طریق تلفن ثضیه را پیگیری کنم اما سایت شم هم بالا نمی آمد
شما جای من بودید چکار میکردید من مسول پشتیبانی شرکتی هستم که برایشان از شما هاست تهیه کردم شما خودتان بهتر میدانید مسوولیت یعنی چه و در چنین شرایطی میدانید که چه فشاری را باید تحمل کرد من هم به همین دلیل تا امروز صبر کردم اما به من هم حق بدهید

greensat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به نقل از mammad81 :
دوست عزیز من نگفتم مشکل از شماست اما همانطور که گفته بودید تا امروز صبر کردم اما بعد از مراجعه به سایت ثبت شده (sahandmina) با ارور the page... مواجه شدم در حالیکه در دو روز گذشته چنین نبود و صفحه دیگری نمایش داده میشد سپس برای اطلاع از اینکه بازیابی بک آپ ها کی به پایان میرسد برای پشتیبانی شما میل زدم که در کمال تعجب برگشت خورد یه سابت شما مراجعه کردم تا با دریافت شماره تلفن از طریق تلفن ثضیه را پیگیری کنم اما سایت شم هم بالا نمی آمد
شما جای من بودید چکار میکردید من مسول پشتیبانی شرکتی هستم که برایشان از شما هاست تهیه کردم شما خودتان بهتر میدانید مسوولیت یعنی چه و در چنین شرایطی میدانید که چه فشاری را باید تحمل کرد من هم به همین دلیل تا امروز صبر کردم اما به من هم حق بدهید
dear sir
we understand you concern and thats why, we are working hrd to solve the issue.
please check this:
http://www.itiran.com/?type=news&id=5874
this whould be happen for evry iranian hosting company please read this :
http://www.itiran.com/?type=interview&id=5478

hamids54

Registered User
لایک‌ها
0
سایتی که روزی 1900 نفر بازدیده کننده داره, 4.5 روزه که بالا نمیاد. از 2 روز و 3 روز مقرر خودشون هم بیشتر شده..
ای میل به ادمین هاستشون هم بر گشت خورد. من نگران دیتا بیسمون هستم که نکنه در یک لحظه نابود بشه..از کسانی که از این هاست سایت گرفتن کسی هست که مشکل سایتش حل نشده باشه؟

mammad81

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
23
سایت من بالا اومد ولی تمام صفحات و میل هاش پاک شده

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از mammad81 :
سایت من بالا اومد ولی تمام صفحات و میل هاش پاک شده
تائيد ميشه !
حالتي شده که هيچ ايندکسي نداره !
فکر کنم بک آپ (اگه وجود داشته باشه! ) رو هنوز ريستور نکردن !

بالا