برگزیده های پرشین تولز

هاست ایران یا خارج ایران؟چرا؟

MafiaGame

Registered User
لایک‌ها
410
سلام.میخواستم یه هاست برای سایتم بگیرم ولی نمیدونم هاست ایرانی بگیرم یا خارج ایران؟تمام مطالب مرتبط رو هم خوندم ولی به یه جمع بندی نرسیدم.لطفا راهنماییم کنید

totti4007

Registered User
لایک‌ها
151
خب فرقی برای من نداشته تا حالا
هاست ایران پشتیبانی خوب و همیشگی داری (شرکتهای معتبر)
و سرعت خوب
هاست خارج قیمت بهتر معمولا

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
هاست خارج کشور از نظر پایداری و امنیت بهتره سرعت پینگ اونقدرا اختلاف نداره ...

هاست ایران امنیتش پایینه ، گاهی قیمتش بیشتره

از نت افراز استفاده کن تو امضام کد تخفیفش هم هست ، یکی از مزایاش فضای در دسترس زیاده و یکی دیگه اینکه تا 100 کانکشن در لحظه روی طرح برنزی میتونی داشته باشی ، قیمتاش هم خوبه

eco-exchanger

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
هاست خارج کشور خیلی سریعتر باز میشه و امنیتش بالاتره خیلی بهتره ولی خب گرانتر هستش

MafiaGame

Registered User
لایک‌ها
410
هاست خارج کشور خیلی سریعتر باز میشه و امنیتش بالاتره خیلی بهتره ولی خب گرانتر هستش
بیشتر سایتهایی که نگاه میکنم قیمت خارج با ایران یکیه.مثلا همین ایران هاست.

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
از نظر سرعت پشتیبانی فقط پارس پک حرف اول رو تو ایران میزنه parspack.com مشکلی که داره قیمتاش بالاست ، اما اگر تعداد سایت هاتون بالا باشه هاست نمایندگی داره که با 50 شارژ 75000 اعتبار میده !

اما چند وقت قبل به مشکل خورده بود و آی پی های خارجی رو بصورت خودکار تو بعضی اکانت ها مسدود میکرد و گوگل وبمستر خطا سرور میزد ... الان برگشته به روزای خوبش ...

نهایت اگر به پشتیبانی زیاد احتیاج پیدا نمیکنید نت افراز قیمت بهتری میده و با کد تخفیف قیمت کمتر هم میشه ! سابقه خیلی خوبی داره و زیاد توصیه میکنن ...

پیشنهاد میکنم هاست ایران نگیرید ...

MafiaGame

Registered User
لایک‌ها
410
از نظر سرعت پشتیبانی فقط پارس پک حرف اول رو تو ایران میزنه parspack.com مشکلی که داره قیمتاش بالاست ، اما اگر تعداد سایت هاتون بالا باشه هاست نمایندگی داره که با 50 شارژ 75000 اعتبار میده !

اما چند وقت قبل به مشکل خورده بود و آی پی های خارجی رو بصورت خودکار تو بعضی اکانت ها مسدود میکرد و گوگل وبمستر خطا سرور میزد ... الان برگشته به روزای خوبش ...

نهایت اگر به پشتیبانی زیاد احتیاج پیدا نمیکنید نت افراز قیمت بهتری میده و با کد تخفیف قیمت کمتر هم میشه ! سابقه خیلی خوبی داره و زیاد توصیه میکنن ...

پیشنهاد میکنم هاست ایران نگیرید ...
هاست ایران با ایران هاست تفاوت داره.میگن سرویس دهنده خوبیه.برای من پایداری و امنیت و سرعت خیلی مهمه.نظر شما رو چه سرویس دهنده ای هست؟

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
اگر میخواید هاستینگ درجه یک باشه و هزینه براتون مهم نیست فقط هاست دی ال ! بعد نت افراز ، پارس پک

این تجربه خودمه خیلی وقته دلم میخواد برم روی سرورهای هاست دی ال اما قیمتش بالاست ، چند ساله با پارس پک کار میکنم پشتیبانی فوق العاده ای داره اما زیاد از کیفیت خدماتش راضی نیستم ، نت افراز رو اگر شما در همین انجمن سرچ کنید متوجه میشید اکثر دوستان از این هاستینگ استفاده میکنن ، قیمت های خوبی داره امنیت و پایداری خوبی دارن حجم قابل توجهی در اختیار کاربر میذاره ..

MafiaGame

Registered User
لایک‌ها
410
اگر میخواید هاستینگ درجه یک باشه و هزینه براتون مهم نیست فقط هاست دی ال ! بعد نت افراز ، پارس پک

این تجربه خودمه خیلی وقته دلم میخواد برم روی سرورهای هاست دی ال اما قیمتش بالاست ، چند ساله با پارس پک کار میکنم پشتیبانی فوق العاده ای داره اما زیاد از کیفیت خدماتش راضی نیستم ، نت افراز رو اگر شما در همین انجمن سرچ کنید متوجه میشید اکثر دوستان از این هاستینگ استفاده میکنن ، قیمت های خوبی داره امنیت و پایداری خوبی دارن حجم قابل توجهی در اختیار کاربر میذاره ..
قربان سرویسهایی که معرفی کردین بر پایه لینوکس هستن.ولی سایت من بر پایه ویندوزه.اگه سایتی میشناسید که هاست ویندوز باکیفیت داره لطفا معرفی کنید

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
ایران سرور ، من چند از دوستام قبلا استفاده میکردن ، میگفتن خوبه

downloadpersian

Registered User
لایک‌ها
8
سلام.میخواستم یه هاست برای سایتم بگیرم ولی نمیدونم هاست ایرانی بگیرم یا خارج ایران؟تمام مطالب مرتبط رو هم خوندم ولی به یه جمع بندی نرسیدم.لطفا راهنماییم کنید
سلام
سرور های داخل ایران پایداری خوبی ندارند و اکثرا با کاربران خارج از کشور مشکل دارند مخصوصا گاهی وقتا به دلایلی کلا از خارج از کشور نمیشه وارد هیچ سایتی از ایران شد اینو بار ها تست کردم انگار ایران به دلایلی زمان هایی کل دسترسی خارجی هارو میبنده (عرض کردم تست کردم)
در ضمن دوستان عزیز پینگ ربطی به سرعت نداره و فاصله ی شما تا سرور هست و درسته درخواست سریعتر فرستاده و پاسخ داده میشه ولی انقدر تاثیرش ناچیزه که به عنوان سرعت نمیشه روش حساب کرد
هاست ایران برای شرکتها و سازمان های دولتی مناسب هست یا سایتهایی که بازدید خارج ندارند
موفق باشید

MafiaGame

Registered User
لایک‌ها
410
ایران سرور ، من چند از دوستام قبلا استفاده میکردن ، میگفتن خوبه
یه شش ماه از ایران سرور گرفتم.ببینم کیفیتش چطوره.
ممنون از شما.راهنماییتون خیلی به درد خورد.:general504:
از دوستان دیگه ای که راهنمایی کردند هم ممنونم.:general504:

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
یه شش ماه از ایران سرور گرفتم.ببینم کیفیتش چطوره.
ممنون از شما.راهنماییتون خیلی به درد خورد.:general504:
از دوستان دیگه ای که راهنمایی کردند هم ممنونم.:general504:

قربان شما ، در پناه حق :general504::general504:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
اشتباه نکن!
هاست ایران = مرگ سایت

good_boy1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
77
پس باید تست کنی خودت دیگه. چون این بحث بارها تو خیلی از فروم ها انجام شده.

senator020

Registered User
لایک‌ها
29
هاست های خارجی هستند که کیفیتشان بسیار مطلوب تر است شما بهتره تو انجمن در مورد هاست ها تحقیق کنید و برگزینید

taksabad.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
هاست خوب اگر میخواید پیشنهاد ما تهیه هاست و سرور از هاستینگ تگرا هاست هست...
برای مشاهده پلن هاشون میتونید تگرا هاست رو در گوگل سرچ کنید...

roya_abbasi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
هاست ایرانی بهتره چون دیگ مشکل فیلتر شدن و تحریم نداره، پشتیبانی بهتر و در دسترس تری داره و هم به خاطر داخلی بودن هاست سرعت سایت خیلی بیشتر میشه در مقایسه با هاست خارجی.
بهترین گزینه برای هاست خوب هم پیشنهاد من voaweb هست.

بالا