برگزیده های پرشین تولز

هاست برای سایت موزیک چی خوبه؟

alimnf

Registered User
لایک‌ها
98
سلام من میخوام سایت موزیک بزنم و نمیدونم از کجا هاست بخرم
قیمتش مناسب باشه
سرعتش هم خوب باشه و قطع نشه
خودم میخوام هاست ابری میزبانفا رو بخرم ولی با حرف هایی که ازش شنیدم دو دل شدم : /
بین سون هاست , میزبان فا , نت افراز کدوم رو پیشنهاد میدید؟

alimnf

Registered User
لایک‌ها
98
دوستان همچنین هاست دانلود هم پیشنهاد بدین و اینکه چه حجمی باید بخرم؟

Mihanprozhe.ir

Registered User
لایک‌ها
80
سلام
اگه سایتت تازه تاسیسه دنبال هاست دی ال نرو چون بهت هاست نمیده. بعدا که بازدید بالای 20 کا رسید برو سمت هاست دی ال

من تجربه کاری با نت افراز - میزبان فا - سون هاست رو دارم

میزبان فا اوال واقعا خوب و قیمتها معقول بود ولی الان دیگه نگم واستون کیفیت پایین اومده- به شده امنیت هاستهاش پایین هست و من دوباره خیلی راحت سایتهام داخلشون هک شدن و به فنا رفتن.

نت افراز هم خیلی خوبه ولی کنترل پنلش دایرکت ادمینه و رو مخه و پنل های مقرون به صرفه و خوبی داره. البته بسیار حساس هست هاستش و امنیت خوبی داره و به محض دیدن کوچکترین مورد مشکوکی هاستت داوون میشه !

البته من تجربه کار با هاست خارجش رو داشتم . ولی در کل نمره خوبی میگیره

خوب بریم سراغ سون هاست. بنده از 2 سال قبل اکثر سایتهام رو روی هاست المان این شرکت میزبانی میکنم و واقعا راضی هستم . از نظر سرعت و بهینه بودن . از نظر خلوتی سرورها

پشتیبانی به شدت عالی که اکثرا مشکلات رو سریع رفع می کنن و در کمترین زمان ممکن پاسخ میدن .

امینت هاستشون تقریبا خوب هست و من مورد خاصی ندیدم توی این دو سال .

من سایت فیلم با 15 کا ای پی رو روی پنل المانش 2 گیگ میزبانی میکردم بدون هیچچ مشکلی !

خاصی ثبت نام کنی از لینک زیر انجام بده

jakson383

Registered User
لایک‌ها
21
هاست خوب میخوای لوکیشن آلمان در خدمتیم :)
ارادت

tent

Registered User
لایک‌ها
32
میزبان فا تا یک ماه قبل خیلی خوب بود اما به تازگی خراب کرده (البته خودشون دلیلش رو گفتن که به خاطر اختلالات اینترنت هست که باعث شده به سرور اونا فشار بیاد و اونا کیفیتش رو نیاوردن پایین)

tent

Registered User
لایک‌ها
32
البته شاید در آینده بهتر بشه، چون نسبت به هاست دی ال ارزان تر هست و تا چند وقت قبل که به من استفاده کردم، کیفیت هاست، پشتیبانی و قیمت هاشون خیلی خوب بود.

20doost

Registered User
لایک‌ها
352
سلام شیراز وب هاست تعرفه های پایین تر از همه جا پشتیبانی هم تا حالا خوب بوده حدوداً سه ساله ازش استفاده میکنم و هر بار دنبال هاست به این قیمت و امکانات گشتم نبود
لطفا برای دیدن تعرفه ها از لینک زیر استفاده کنید:
شیراز وب هاست

tent

Registered User
لایک‌ها
32
سلام شیراز وب هاست تعرفه های پایین تر از همه جا پشتیبانی هم تا حالا خوب بوده حدوداً سه ساله ازش استفاده میکنم و هر بار دنبال هاست به این قیمت و امکانات گشتم نبود
لطفا برای دیدن تعرفه ها از لینک زیر استفاده کنید:
شیراز وب هاست
تا چه حد سهم پردازنده ارائه میده؟

mamadina

Registered User
لایک‌ها
22
هاست پربازدید شیراز وب هاست وقتی بازدید سایت من به 300-400 آیپی رسید دیگه نمیکشید. برای سایت های تازه کار خوبه چون قیمتش فوق العاده پایینه

mamadina

Registered User
لایک‌ها
22
من الان پربازدید میهن وب هاست استفاده میکنم پشتیبانیشون تقریبا خوبه قیمت ها هم مناسبه کیفیت هم خوب بوده فعلا و در صورت نیاز با امکان سنجی افزایش میدن قدرت رو یا با پرداخت هزینه بیشتر یا قرار دادن بنر

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
وحشتناک ترین سرویس هاست برای ایران سرور هست..فقط میتونم بگم اصلا سمتش نرو.
نت افزار خوبه و من راضیم.

بالا