برگزیده های پرشین تولز

هاست دانلودی مشاوره

Win2Game

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
67
سلام. میخواستم هاست دانلود بگیرم. قیمت برام مهمه اما اینطور هم نباشه امروز میزبان سایت باشه فرداش شرکت جمع بشه ! نهایت 20-15 گیگ کارمو جواب میده.
پارسا اسپیس چطوره ؟ خودم پارس پک دارم ولی یک کم برام گرونه. چند سایت هم پیدا کردم ولی آشنا نیستن نمیشه اعتماد کرد. مثلا یک جا دیدم 50 گیگ میداد 15 هزار تومن :|

Last edited:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
hostdl - فضا 10 گیگ - قیمت 20 تومن - بدون کنترل پنل - دسترسی از طریق اف تی پی
xzn هم چند تا سرویس دانلود ازشون داشتم - 10 گیگ - 10 تومن - کنترل پنل دایرکت ادمین - کیفیت سرویس دانلودش خوبه از نظر سرعت و پایداری

Win2Game

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
67
hostdl - فضا 10 گیگ - قیمت 20 تومن - بدون کنترل پنل - دسترسی از طریق اف تی پی
xzn هم چند تا سرویس دانلود ازشون داشتم - 10 گیگ - 10 تومن - کنترل پنل دایرکت ادمین - کیفیت سرویس دانلودش خوبه از نظر سرعت و پایداری
ممنون. من خیلی وقت بود کار نکرده بودم با هاست ها این اسم های xzn و اینا برام آشنا نیست :دی

Win2Game

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
67
این هاست اسپانسری چطوری هست؟ مطمئن هستند؟ یک سایت بهم پیشنهاد داده. چند روز دیگه کلاهبردار نباشه هاست دانلود رو ببنده:|

Win2Game

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
67
ببین اگه طبق قوانین باشه، مشکلی نداره. میزبان فا پشتیبانی اش عالیه. تسک میزنی. زیر نیم ساعت جوابتا میده. سایتت توی چه زمینه ای هست؟
موزیک بیکلام. موزیک فیلم، امبینت، پست راک، کلاسیک و..
من میزبان فا رفتم میزبانی فایل نداشت که

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
من تجربه خوبی از هاستیگ میزبان فا نداشتم.
توی همین انجمن میزبان فا سرچ کنید میفهمید چقدر غیر حرفه ای هستند.

یه مدت اینقدر تبلیغ و ریپورتاژ داده بود که اومد بود بالا
فقط همینو میگم که کارت گیرشون بیوفته بابت هرچیزی ازت پول میخوان

Win2Game

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
67
من تجربه خوبی از هاستیگ میزبان فا نداشتم.
توی همین انجمن میزبان فا سرچ کنید میفهمید چقدر غیر حرفه ای هستند.

یه مدت اینقدر تبلیغ و ریپورتاژ داده بود که اومد بود بالا
فقط همینو میگم که کارت گیرشون بیوفته بابت هرچیزی ازت پول میخوان
قیمتاشونم غیرمعقوله و هاست میزبانی دارند فقط. من خودم پارس پک دارم واقعا راضیم از میزبانی ولی قیمتهای دانلودیشون کمی بالاست.

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
قیمتاشونم غیرمعقوله و هاست میزبانی دارند فقط. من خودم پارس پک دارم واقعا راضیم از میزبانی ولی قیمتهای دانلودیشون کمی بالاست.
همون پارس پک باش قیمتش خوبه..کیفیت هم داره..شرکت معتبری هم هست
ببینید پارس پک توی حجم های پایین قیمتش بیشتر هست. اما هرچی حجم میره بالاتر قیمتش متعادل تر میشه
-----
هاست دانلود بک آپ گیری نداره. همین استرس از دست رفتن اطلاعات به قیمت پایین هاست بی کیفیت از شرکت بی نام و نشان نمی ارزه
-----
هاست دانلود هم اگر خواستید تهیه کنید، حتما از ایران باشه. چون هاست دانلود لوکیشن خارج سرعت دانلود پایینی از داخل کشور میده :D دلیلش هم فکر کنم بدونی;)

شما حجم داده هات چقدر هست؟

Win2Game

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
67
همون پارس پک باش قیمتش خوبه..کیفیت هم داره..شرکت معتبری هم هست
ببینید پارس پک توی حجم های پایین قیمتش بیشتر هست. اما هرچی حجم میره بالاتر قیمتش متعادل تر میشه
-----
هاست دانلود بک آپ گیری نداره. همین استرس از دست رفتن اطلاعات به قیمت پایین هاست بی کیفیت از شرکت بی نام و نشان نمی ارزه
-----
هاست دانلود هم اگر خواستید تهیه کنید، حتما از ایران باشه. چون هاست دانلود لوکیشن خارج سرعت دانلود پایینی از داخل کشور میده :D دلیلش هم فکر کنم بدونی;)

شما حجم داده هات چقدر هست؟
من یک هفتس سایت رو راه اندازی کردم یک گیگم پر شده. طبیعتا ماهی 2 گیگ به حجم داده ها افزوده میشه ( حتی بیشتر) و خب از اونجایی که فعلا سایت تازه کار هست یک میزبانی معمولی ولی مطمئن بیشتر بکارم میاد تا مثلا بخوام برم از هاست دی ال بگیرم. البته شاید از پارس پک گرفتم یا همین پارسا اسپیس
یک سری سایت مثل mehost و pouyanit هستن که خیلی خوبه قیمتهاشون اما جرئت نمیکنم برم سمتشون.

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
هاست دی ال 10 گیگ 20 تومن
20 گیگ 30 تومن
----------
واسه شروع همین xzn خیلی خوبه هر گیگ 1000 تومن میوفته.من چند تا هاست دانلود داشتم و هیچ مشکلی نداشته. فقط حجم اطلاعاتم زیاد شده بردم هاست دی ال

Win2Game

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
67
هاست دی ال 10 گیگ 20 تومن
20 گیگ 30 تومن
----------
واسه شروع همین xzn خیلی خوبه هر گیگ 1000 تومن میوفته.من چند تا هاست دانلود داشتم و هیچ مشکلی نداشته. فقط حجم اطلاعاتم زیاد شده بردم هاست دی ال
ممنونم. اره دیدم خوبه بنظرم. فقط این که ایران بگیرم؟ یوقت سایتو نبندن. بالاخره هرچی به موزیک مربوط بشه امکان بسته شدنش هست ! حتی بیکلام و کلاسیک

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
ممنونم. اره دیدم خوبه بنظرم. فقط این که ایران بگیرم؟ یوقت سایتو نبندن. بالاخره هرچی به موزیک مربوط بشه امکان بسته شدنش هست ! حتی بیکلام و کلاسیک
پارس پک هم ایران هست خب.
کلا دستور فیلترینگ بره واسته هاستینگ درجا میبیندن. بک آپ هم بهتون نمیدن
----
من خودم سایت موزیک مجاز دارم - با مجاز ها کار ندارن
البته منظورتون از کلاسیک نباید داریوش و شماعی زاده و گوگوش و هایده و ... باشه :D اغلب گیرشون روی موزیک های لس آنجلسی یا سیاسی هست.
شما یه نگاه به این لینک بنداز و ببین چقدر سایت این موزیک رو گذاشتن:

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,236
سون هاست هم کم و بیش تعریفشو شنیدم - قیمتهاشم خوبه

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
حاجی این xzn که اینقدر تعریفشو میکنی، چرا سایتش اینجوریه؟ چند وقته ازش استفاده میکنی؟
فکر میکنم از سال 94 ازش سرویس داشتم
الان ازش یه سرور مجازی دارم
یدونه هاست سایت
تا همین دوماه پیش هم دوتا هاست دانلود

---
من ازش تعریف نکردم. فقط گفتم ازش سرویس داشتم و مشکلی برام پیش نیومده
در صورتی که از میزبان فا سرویس داشتم و برام مشکل پیش اومده بود

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
از پنل و امکانات هاست دانلود پارس پک اسکرین میذارید؟
@Win2Game

بالا