برگزیده های پرشین تولز

هاست دهی های که با مشکل برخوردید !!

iman98gh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام
میخوام کسایی که از هاست دهی ها هاست گرفتن و به روشی ازش ناراضی بود را ذکر کنه تا دوستان گول نماد اعتماد رو نخورند

من خودم به دوستان توصیه میکنم از سایت
berbidserver.com
berbidvps.com
این دو تا یکی هست توصیه میکنم به هیچ وجه ازش نه سرور و نه هاست بگیرد!
من هردوتاشو ازشون داشتم یه هفته نشد که سرورشون هک شد شانس اوردم بکاب گرفته بودم
هاستشم به مشکل خورد و تمام مطالبم حذف شد گفتم بکاب؟ میگه مگه خودتت بکاب نگرفتی؟؟ عایا وظیفه بکاب گیر وظیفه منه!! خلاصه بدبختم کردند رفت سایت خوبی رو از دست دادم اخرشم میگن پیش میاد!!
توصبه میکنم به هیچ وجه شما مرتکب این اشتباه نشید که هم وقت بیزارید و هزینه و از همه مهمتر عشقی که به سایتتون دارید رو خراب نکنند

فایل های ضمیمه

• Untitled.png
    Untitled.png
    67.9 KB · نمایش ها: 12

محمدمحمدی

Registered User
لایک‌ها
288
من که خدا وکیلی از هر هاستینگی استفاده کردم مشکل داشت :general208:

iman98gh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
من که خدا وکیلی از هر هاستینگی استفاده کردم مشکل داشت :general208:
مشکل دیر لود داشته باشه هزار تا مشکل داشته باشن میتونی ببری جای دیگه یا ارتقا بدی هاستتو
ولی اگه مث این هاست دهی تمام هاستت پاک بشه و هیچی دستتو نگیره چیکار کنی!! بری شکایت کنی الان به شکایت و دردسر نمی ارزه فقط کاری که درتوانم بود اینکه به دوستان بگم ازش چیزی نگیرد :(

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
سلام
میخوام کسایی که از هاست دهی ها هاست گرفتن و به روشی ازش ناراضی بود را ذکر کنه تا دوستان گول نماد اعتماد رو نخورند

من خودم به دوستان توصیه میکنم از سایت
berbidserver.com
berbidvps.com
این دو تا یکی هست توصیه میکنم به هیچ وجه ازش نه سرور و نه هاست بگیرد!
من هردوتاشو ازشون داشتم یه هفته نشد که سرورشون هک شد شانس اوردم بکاب گرفته بودم
هاستشم به مشکل خورد و تمام مطالبم حذف شد گفتم بکاب؟ میگه مگه خودتت بکاب نگرفتی؟؟ عایا وظیفه بکاب گیر وظیفه منه!! خلاصه بدبختم کردند رفت سایت خوبی رو از دست دادم اخرشم میگن پیش میاد!!
توصبه میکنم به هیچ وجه شما مرتکب این اشتباه نشید که هم وقت بیزارید و هزینه و از همه مهمتر عشقی که به سایتتون دارید رو خراب نکنند
بکاپ گیری که وظیفه هاستینگ هست شکی نیست اما خب خود کاربر هم بگیره بد نیست ، ولی این پیش میادش باحاله [emoji23] زحمت مردمو به باد میدن بعد میگن پیش میاد[emoji23] [emoji23] [emoji23]

tehran_games

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
492
من چند ساله پارس پک کار می کنم هیچ مشکلی نداشتم باشون. تیم حرفه ای، پشتیبانی لحظه ای...
خیلی پول می گیرن ! هر روز یک فاکتور برات صادر میشه که سی پی یو ارتقا بده، پهنای باند و ...

iman98gh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
خیلی پول می گیرن ! هر روز یک فاکتور برات صادر میشه که سی پی یو ارتقا بده، پهنای باند و ...
منم باشما موافقم هزینه ای بالای دارند . ولی هاست های خوبی ارائه میدهند
کیفیت خوب - هزینه بالا

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
هاست دهی هایی که من باهاشون به مشکل برخوردم:
1- تاپ هاست با آدرسهای : tophost.pro و moshtariha.ir و asiaserver.ir داره فعالیت میکنه و فکر کنم با آدرسهای دیگه ای هم فعالیت دارن.
هاست ما رو وسط قرارداد یکساله دوبرابر قیمتش رو اضافه کردن و هاست ما رو قفل کردن و سایتمون رو خوابوندن و فاکتور فرستادن که هزینه هاست را پرداخت کنید. گفتم دوست عزیز ما هاست یکساله خریدیم و هزینش هم پرداخت شده و الان بعد گذشت 4 ماه شما قیمت رو افزایش دادید به سرویسهای جدیدتون مربوط میشه نه به سرویس ما که 4 ماه قبل خریداری شده برای یکسال.!!! خلاصه با لحن بدی جواب میدادن که تا فاکتور رو واریز نکنید هاستتون قفل میمونه یا در جواب بعدی گفتن سایتتون رو منتقل کنید ما با مشتریهایی مثل شما تمایل به هممکاری نداریم و اینجور برخوردها. که در آخر با هزار و یک مشکل فایل بک آپ رو ازشون گرفتیم و منتقل شدیم به هاست دیگری
2- یو گیگ : مشکل از بین رفتن کامل اطلاعات و گردن نگرفتن هیچ مسئولیتی (تاپیک بنده در سایت وب هاستینگ تاک موجود هست) و دقیقا مشکل دوست عزیزمون در همین تاپیک که گفتن شما بک آپ باید میگرفتید نه ما!!! شرکت ما هیچ مسئولیتی نداره!!
من رفتم از قوانینشون عکس گرفتم و بهشون نشون دادم ، فورا رفتن قوانینشون رو عوض کردن :) اما من عکس رو بهشون دادم و گفتم شما قوانین رو بعد از تاپیک زدن من عوض کردید :D خلاصه هیچی به هیچی. کل دو سال فعالیت و زحمتهای ما برای دو سایت خوب و پربازدیدمون یک شبه به فنا رفت و هیچ بک آپی هم ارائه ندادن و خودمون هم نداشتیم متاسفانه.

3- سایت سوم برای یکی از مشتریام پیش اومد و سایتی که براشون طراحی کرده بودم رو به هاستی به نام "آسیا32" فکر کنم انتقال دادن و گفتن قیمتهاش خوبه و فلان. خلاصه بعد یک هفته بهم پیام داد سایتم بالا نمیاد چک کن ببین مشکل چیه. چک کردم دیدم dns ها ست نیست. بهششون گفتم به هاست دهی پیام بده و بگو دی ان اس سروری که سایتت روش هست رو بدن بهت. بعد دو روز مشتری بنده بهم پیام داده که هاست دهی در جواب تیکتم میگه که دی ان اس چی هست و منظور شما از دی ان اس سرور چیه؟ :| :| :|

اونجا بود که شصتم خبر دار شد و به مشتری خودم گفتم سایتت رو برگردون روی هاست قبلی یا یه هاست معتبرتر. اما ایشون امتنا کردن و گفتن سرورهای اینا خیلی خوبه و قیمتهاش هم ارزونه! :| :| و خلاصه قصد همکاری با همونا رو داشتن.
خلاصه خودم با هویز گرفتن هاست سایت میزبان ، دی ان اس هاشون رو پیدا کردم و روی دامنه ست کردم و سایتشون حدود 16 روز داون بود تا بالا بیاد ، چون دی ان اس رو نمیدونستن عزیزان ارائه دهنده هاست :D :D

یک ماه نشد و دوباره مدیر سایت پیام داد که سایتمون بالا نمیاد و چک کنید. رفتنم چک کردم و گفتم مشکل از سرور هست و سرور هاستتون داون شده. بعد از 10 روز دوباره پیام دادن که سایت ما هنوز بالا نیومده و هاستینگ هم ج نمیده.
خلاصه بعد 15 روز بهشون پیام دادن هارد سوخته و سایتتون از بین رفته ، ما هم بک آپ نداریم و اون سایت هم به فنا رفت و مشتری بنده بخاطر هاست ارزون کل سرمایه اش به باد رفت.

پ ن : اسم هاست دهی تا اونجا که یادم هست فکر کنم آسیا32 بود و اگر شاید اشتباها یادم مونده به دوستان دیگر ارائه دهنده با نام مشابه جسارت نشه یه وقت.

عذرخواهی میکنم یکم طولانی شد ، اما برای تجربه دوستان دیگه فکر کنم بدرد بخوره

mobomas

Registered User
لایک‌ها
1,185
1.5 سال روی پارس پک بودیم

هر روز دان ، هر روز مشکل ارتباط از خارج کشور
هر روز اخطار منابع و ....

جالبه که توجیه میکردن اصلا دان نشده ! علنا انکار و دروغ
بعد 1.5 سال خسته شدیم ازشون و انتقال دادیم به هاستینگ دیگری که تا الان مشکلی باهاشون نداشتیم

mozakhraf

Registered User
لایک‌ها
69
والا من که مشکلی با پارس پک نداشتم. پشتیبانیشون عجیب و حیرت انگیزه. هر ساعت تیکت می‌زنم کمتر از 10 دقیقه جواب میدن.
من قبلاً هاست داشتم از جای دیگه، تیک می زدم فردا بعد ظهر جواب می داد!!

iman98gh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
هاست دهی هایی که من باهاشون به مشکل برخوردم:
1- تاپ هاست با آدرسهای : tophost.pro و moshtariha.ir و asiaserver.ir داره فعالیت میکنه و فکر کنم با آدرسهای دیگه ای هم فعالیت دارن.
هاست ما رو وسط قرارداد یکساله دوبرابر قیمتش رو اضافه کردن و هاست ما رو قفل کردن و سایتمون رو خوابوندن و فاکتور فرستادن که هزینه هاست را پرداخت کنید. گفتم دوست عزیز ما هاست یکساله خریدیم و هزینش هم پرداخت شده و الان بعد گذشت 4 ماه شما قیمت رو افزایش دادید به سرویسهای جدیدتون مربوط میشه نه به سرویس ما که 4 ماه قبل خریداری شده برای یکسال.!!! خلاصه با لحن بدی جواب میدادن که تا فاکتور رو واریز نکنید هاستتون قفل میمونه یا در جواب بعدی گفتن سایتتون رو منتقل کنید ما با مشتریهایی مثل شما تمایل به هممکاری نداریم و اینجور برخوردها. که در آخر با هزار و یک مشکل فایل بک آپ رو ازشون گرفتیم و منتقل شدیم به هاست دیگری
2- یو گیگ : مشکل از بین رفتن کامل اطلاعات و گردن نگرفتن هیچ مسئولیتی (تاپیک بنده در سایت وب هاستینگ تاک موجود هست) و دقیقا مشکل دوست عزیزمون در همین تاپیک که گفتن شما بک آپ باید میگرفتید نه ما!!! شرکت ما هیچ مسئولیتی نداره!!
من رفتم از قوانینشون عکس گرفتم و بهشون نشون دادم ، فورا رفتن قوانینشون رو عوض کردن :) اما من عکس رو بهشون دادم و گفتم شما قوانین رو بعد از تاپیک زدن من عوض کردید :D خلاصه هیچی به هیچی. کل دو سال فعالیت و زحمتهای ما برای دو سایت خوب و پربازدیدمون یک شبه به فنا رفت و هیچ بک آپی هم ارائه ندادن و خودمون هم نداشتیم متاسفانه.

3- سایت سوم برای یکی از مشتریام پیش اومد و سایتی که براشون طراحی کرده بودم رو به هاستی به نام "آسیا32" فکر کنم انتقال دادن و گفتن قیمتهاش خوبه و فلان. خلاصه بعد یک هفته بهم پیام داد سایتم بالا نمیاد چک کن ببین مشکل چیه. چک کردم دیدم dns ها ست نیست. بهششون گفتم به هاست دهی پیام بده و بگو دی ان اس سروری که سایتت روش هست رو بدن بهت. بعد دو روز مشتری بنده بهم پیام داده که هاست دهی در جواب تیکتم میگه که دی ان اس چی هست و منظور شما از دی ان اس سرور چیه؟ :| :| :|

اونجا بود که شصتم خبر دار شد و به مشتری خودم گفتم سایتت رو برگردون روی هاست قبلی یا یه هاست معتبرتر. اما ایشون امتنا کردن و گفتن سرورهای اینا خیلی خوبه و قیمتهاش هم ارزونه! :| :| و خلاصه قصد همکاری با همونا رو داشتن.
خلاصه خودم با هویز گرفتن هاست سایت میزبان ، دی ان اس هاشون رو پیدا کردم و روی دامنه ست کردم و سایتشون حدود 16 روز داون بود تا بالا بیاد ، چون دی ان اس رو نمیدونستن عزیزان ارائه دهنده هاست :D :D

یک ماه نشد و دوباره مدیر سایت پیام داد که سایتمون بالا نمیاد و چک کنید. رفتنم چک کردم و گفتم مشکل از سرور هست و سرور هاستتون داون شده. بعد از 10 روز دوباره پیام دادن که سایت ما هنوز بالا نیومده و هاستینگ هم ج نمیده.
خلاصه بعد 15 روز بهشون پیام دادن هارد سوخته و سایتتون از بین رفته ، ما هم بک آپ نداریم و اون سایت هم به فنا رفت و مشتری بنده بخاطر هاست ارزون کل سرمایه اش به باد رفت.

پ ن : اسم هاست دهی تا اونجا که یادم هست فکر کنم آسیا32 بود و اگر شاید اشتباها یادم مونده به دوستان دیگر ارائه دهنده با نام مشابه جسارت نشه یه وقت.

عذرخواهی میکنم یکم طولانی شد ، اما برای تجربه دوستان دیگه فکر کنم بدرد بخوره
تشکر از توضیحاتت مفید بودند دوست گرامی منم از tophost.pro هاست داشتم برای تغییر اسم هاست 5 هزار تومن میخواستن از من بگیرند که همه جا رایگان بود تغییر اسم هاست. من به اینا میگم گداهای نتی :)

iman98gh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
1.5 سال روی پارس پک بودیم

هر روز دان ، هر روز مشکل ارتباط از خارج کشور
هر روز اخطار منابع و ....

جالبه که توجیه میکردن اصلا دان نشده ! علنا انکار و دروغ
بعد 1.5 سال خسته شدیم ازشون و انتقال دادیم به هاستینگ دیگری که تا الان مشکلی باهاشون نداشتیم
جایی که الان هاست گرفتی و راضی هستی چیه؟؟

iman98gh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
والا من که مشکلی با پارس پک نداشتم. پشتیبانیشون عجیب و حیرت انگیزه. هر ساعت تیکت می‌زنم کمتر از 10 دقیقه جواب میدن.
من قبلاً هاست داشتم از جای دیگه، تیک می زدم فردا بعد ظهر جواب می داد!!
از حق نگذریم پشتیبانی شون واقعا عالیست

mobomas

Registered User
لایک‌ها
1,185
از حق نگذریم پشتیبانی شون واقعا عالیست
اتفاقا با پشتیبانیشون مشکل داشتم !
گزارش هاست ترکر رو نشون میدادم میگفتم سایت دان شده ، خودمم دسترسی ندارم ، جیتی متریکس هم ارور میده ، پشتیبانی میگفت الان که در دسترسه ! مشکلی نداره ! دروغ و فریب + عدم تسلط به نکات فنی

الان از سکیور هاست تهیه کردم و طی یکسال اخیر بسیار راضیم
https://securehost.ir/

iman98gh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
دوستان هاست دهی www.hostnegar.com (هاست نگار)
اینم با اینکه نماد ستاره 2 داره اصلا گول نمادشو نخورید
من دوتا هاست گرفتم 49 هزار تومن هر دوتا هاست یه هفته نتونست ساپورت کنند و ساسپند کردند هاست دهی صفر
هزینه رو هم برگشت ندادند با اینکه مشکل از بی کیفیت بودن هاستاشون بود .

alirezador1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان خیلی جالبه برام هر شرکت هاست دهی وقتی میگن هاست شما مصرف اش زیاده میگیم خوب کنسل کن پولمون رو پس بده انگشت شست به همه نشون میدن
این tophost.pro که چندین دامنه دیگه واسه این سرور مزخرفشون دارن بعد دو هفته فعالیت سایت زده پایگاه داده رو پاک کرده میگم چرا پایگاه داده رو پاک کردی میگه مصرف ات زیاده میگم الان باید چیکار کنم میگه باید خود ات بک آپ میگرفتی میگم خوب ما سایتمون مصرف اش زیاده سرور شما رو مختل میکنه کنسل کن پولمون رو پس بده میگه به همین خیال باش جریمت کردیم
همین ماجرا رو تو تهران هاست هم داشتیم هاست ما رو تعلیق کردن بعد گفتن اصلا پولت رو پس نمیدیم

بالا