آژانس هواپیماییexchanging

هاست رایگان وارز برای شما با وارز هاست - Warez-Host.IR

شروع موضوع توسط learncity ‏23 آگوست 2010 در انجمن سرویس های آنلاین ( شبکه های اجتماعی )

1. learncity

learncity کاربر تازه وارد

قبل از هر چیز از دوستانی که هاست را نیازی ندارند خواهشمندم که تاپیک را خراب نکنند و پست بیهوده ندن
    درخواست ها هم اینجا اعلام نشه، با سرویس پیغام خصوصی به من ارسال کنید.

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

با سلام خدمت همه کاربران جدید و قدیم
    خوب هستید دوستان ؟؟
    دلیل ایجاد تاپیک این بود که هر ماه به کاربران سایت اکانت رایگان هاست وارز بدم ولی تنها برای یک ماه ، یعنی در این مدت یک ماه شما می توانید هر سیستم مدیریت محتوا یا پرتال خاصی را حتی نول شده روی آن نصب کنید و استفاده کنید ، البته به جز اسکریپتهای مانند راپیدلچ و تورنت و ...
    نیت من در اصل ارائه هاست رایگان برای کسانی هست که در اندیشه ایجاد یک سایت هستند
    اما برای شروع نمی خوان روی این هاست های رایگان ، که هزار مشکل دارند شروع کنن
    اینطوری برای شروع و تست میان از این سرویس استفاده می کنند و هم در ابتدا هزینه بیخود نمی کنند و هم در این مدت برای ساخت یک سایت قوی آماده میشن

برای اینکه خیالتون را راحت کنم میخوام از یکی از بهترین سروهایی که دارم اکانتها را ارائه کنم :

Server # 4 Linux 1G DL
    [​IMG] CPU : L5640 Xeon 12Core

[​IMG] RAM : 12GIG

[​IMG] Speed: 1000mbit/s Full duplex

[​IMG] Location Server : Germany (( Netdirekt ))

[​IMG] Uptime : %99.98

حالا مشخصات اکانتهایی که ارادئه می کنیم :
    Bandwidth: 10000 Megabytes
    Disk Space: 200 Megabytes
    Subdomains: unlimited

POP Email Accounts: unlimited
    Email Forwarders: unlimited
    Email Autoresponders: unlimited
    Email Mailing Lists: unlimited

FTP accounts: unlimited
    MySQL Databases: unlimited
    خوب تا اینجا نظرتون چیه ؟؟
    حالا کاربرانی که دوست دارند اکانتهای تست ، این ماه راه دریافت کنند از طریق پیغام خصوصی به من اعلام کنند و ایمیل ها و آدرس دامینی که میخوان با اون هاست را بسازیم را هم بنویسند تا براشون مشخصات کامل پنل هاست را ارسال کنم .

دوستانی که می خوان درخواست بدن حتماً مد نظرشون باشه که باید یک دامین اختصای برای خودشون داشته باشند مثل :

کد:
    [COLOR=DarkGreen]WWW.SiteName.IR[/COLOR]
    و ...
    پسوند دامنه فرقی نداره ولی حتماً قبل از درخواست حتماً یک دامنه برای خودشون تهیه کنند .

باز هم اگر سوالی بود در خدمتم

موفق باشید

http://www.warez-host.ir/
    کد:
    http://www.warez-host.ir/

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

دوستان این را هم مد نظرشون باشه اگر 3 نفر از طرف شما به شرکت وارز هاست مراجعه کنند و به عنوان معرف شما را نام ببرند و هاست تهیه کنند به شما که وارز هاست را به آنها پیشنهاد کردید 200MB هاست وارز رایگان برای مدت 1 سال تعلق خواهید گرفت