• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

هاست لينوكس

amd2

Registered User
لایک‌ها
50
منظور من دقیقا این بود در ضمن ما در اوج افزایش قیمت دلار نیز با توجه به رابط هایی که در خارج کشور داریم بازم قیمت برامون مناسب می افتد در ضمن قیمت دلار که سوپسیت روش میخوره یعنی دلار بانکی 1300 و خورده ای بود تا هفته قبل
همکار گرامی پردیس هاستینگ اونایی که حرف زیاد می زنند تازه کار هایی چون شما هستند که می خواهند تعداد پست هاشون بالا بره چرا که ما با افزایش قیمت دلار حتی 1 ریال هم روی سرویس های هاست خودمون اضافه نکردیم و در صد خیلی کمی از هاستینگ ها نیز قیمت هاست را افزایش داده اند که معمولا جزو 10 تا هاست برتر بوده اند و خوب هر چه که مبلغ را زیاد کنند بازم مشتری خودشان را دارند مانند ایران هاست که چند ماه قبل قیمت را بالا برد و تازه نمودار رشدش بالا رفت و هاستینگ اول ایران شد.حالا می شه بگید من کجاش فقط حرف زدم شما به جای اینکه اگر من اشتباه هم می کنم بیایید بگید با توجه به افزایش قیمت های شرکت ایران سرور و هاست ایران و.... و عدم افزایش شرکت های ... یک درصد به دست بیاریم و آنالزی روی شرکت های هاست داشته باشیم تا دوستان نیز از بازار شرکت های مختلف و هاستینگ مطلع بشوند سعی در تخریب دارید.
همکار گرامی مثل آقای فخرایی میان و با نیت خیر مطلب من را تشریح می کنند که حتی اگر انتقاد هم بکنند باعث افتخار هست چرا که هم تجربه بالایی در بازار دارند و هم همیشه مثل یک دوست به ما کمک های بسیاری کردند و از طرفی شما که وقتی نیست توی بازار هستید و می خواهید خودتونا ثابت کنید حرف آدم را متوجه نمی شد و کاسه داغ تر از آش می شید.

البته حق با شماست، برای شما که یا ریسلری هستی و یا بازاریاب خیلی تفاوت نمیکنه :D ولی برای کسایی که خودشون درگیر مسایل هزینه های سرور، حقوق کارمندان و هزینه های دیگه هستن واقعا تاثیر گذار هست.
من یه سوال دیگه داشتم، شما خودتون رو موظف میدونید که توی هر موضوع جواب بذارید ؟ البته ببخشید میپرسما :)

mahallat

Registered User
لایک‌ها
30
البته حق با شماست، برای شما که یا ریسلری هستی و یا بازاریاب خیلی تفاوت نمیکنه :D ولی برای کسایی که خودشون درگیر مسایل هزینه های سرور، حقوق کارمندان و هزینه های دیگه هستن واقعا تاثیر گذار هست.
من یه سوال دیگه داشتم، شما خودتون رو موظف میدونید که توی هر موضوع جواب بذارید ؟ البته ببخشید میپرسما :)

1-دوست عزیز من که نگفتم تاثیر گذار نیست بنده عرض کردم قیمت ها بالا نمی ره چون بحث رقابت هست.در این شرایط شرکت ها زیان نمی کنند بلکه کمتر سود می کنند.لطفا قبل از حمله به بنده دقیقا پست من را بخونید به خدا منم دوست دارم دلار بیاد پایین ولی در صورتی که ما قیمت ها را بالا ببریم بخشی از مشتریان را از دست می دهیم که زیانش بیشتر از بالا رفتن دلار هست.چرا که باید قبول کنیم مشتریان حرفه ای ما کمتر از شرکت هایی مانند ایران هاست هستند که با افزایش قیمت وفاداری خود را به این شرکت از دست نمی دهند.
در مورد هزینه های پرسنل و ... شرکت نیز بنده در سه شرکت نرم افزاری دستی دارم و حاظرم شما حضوری تشریف بیارید و اسناد ببنید که به نسبت در آمد بالایی که شرکت های IT دارند مبلغ خاصی نیست.و معمولا این شرکت ها همیشه دنبال نیرو های فنی هستند و همیشه با کمبود نیرو مواجه هستند مانند توسعه سامان و... پس نتیجه می گیریم این هزینه ها نیز واقعا به شرکت فشار نمی آورد.

در مورد سوالتون هم بنده به عنوان یک عضو کوچک که تقریبا 2 سال هست توی این فروم خدمت می کنم موظف هستم که نظرات خودم را ارائه بدم و اگر نظرات بنده ضعیف هست از دوستان عذر خواهی می کنم و امیدوارم که با انتقادات و پاسخ های منطقی شما دوستان علم بیشتری پیدا کنم تا بتونم برای انجمن مفید باشم.

mahdy_mihani

Registered User
لایک‌ها
43
خیلی ها توی این فورم با بنده هم عقیده هستند که شما زیاد حرف می زنید. حالا شما می تونید به کوبیدن خودتون ادامه بدید. و همچنان حرف بزنید.
سیاست کاری ما گیر دادن به نقاط ضعف همکاران نیست ، وگرنه لیست نقاط ضعف همکاران عزیز با ارائه مدرک مستدل زیاد هست ، دلیلش هم اینه که همه نقاط ضعف زیاد دارند. (حتی ما)
شما هم در خوشی خودتون در ارائه امار و ارقام و ادغام شدن بمونید ، البته همه افراد مطلع می دونند از اول هم شما و سرور پارس یکی بودید . و متاسفانه من نمی دونم هدفتون از مطرح کردن ادغام و ... چی هست.
هر چی هست موفق باشید.

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,140
سرويسهاي ما واقعا خوبه . تا حالا نذاشتيم آب تو دل مشتريامون تكون بخوره . هميشه پشتيباني داديم . با اين وضعيت دلار هم اصلا قيمت رو بالا نبرديم . و واقعا نسبت به جاهاي ديگه ارزونه ، اگه واقعا مشتري باشي برات كد تخفيف هم ميدم كه بره زير 20 هزار تومن . درسته ناشناخته هستيم :دي ! ولي خدائيش سرويسمون محشره . اين آدرس سايتمون نصیرهاست | هاست لینوکس | هاست دانلود | هاست وارز | هاستینگ . خواستي يه سر بزن . اگه مشتري بودي پيغام خصوصي كن برام تا كد تخفيف بدم بهت .

amd2

Registered User
لایک‌ها
50
سرويسهاي ما واقعا خوبه . تا حالا نذاشتيم آب تو دل مشتريامون تكون بخوره . هميشه پشتيباني داديم . با اين وضعيت دلار هم اصلا قيمت رو بالا نبرديم . و واقعا نسبت به جاهاي ديگه ارزونه ، اگه واقعا مشتري باشي برات كد تخفيف هم ميدم كه بره زير 20 هزار تومن . درسته ناشناخته هستيم :دي ! ولي خدائيش سرويسمون محشره . اين آدرس سايتمون نصیرهاست | هاست لینوکس | هاست دانلود | هاست وارز | هاستینگ . خواستي يه سر بزن . اگه مشتري بودي پيغام خصوصي كن برام تا كد تخفيف بدم بهت .

منم اگه هاست داشتم همیشه از خودم تعریف میکردم :)

بالا