برگزیده های پرشین تولز

هاست مطمئن و مناسب این روزا ؟؟؟

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
از وب داده کسی سرویس داشته راضی بوده شکایتی داشته و در کل چطور بودن
من ازشون سرور مجازی دارم حدود سه ماهه دارم استفاده میکنم و تا حالا مشکلی نبوده.پشتیبانی هم جواب تیکت ها رو میدن و معطلت نمیکنن

popupstar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
اگه دایرکت ادمین بخوای نت افراز
اگرم نه که پارس پک

PrMaster

Registered User
لایک‌ها
401
به هیچ عنوان از میهن وب هاست استفاده نکنید.
تا به حال 2 بار ازشون استفاده کردم هر 2 بار اشتباه کردم و این بار اخر روزنامه ی ثبت شرکت رو میخواستن ! + کارت ملی و یکسری قوانین خودنوشته که تو کل دنیا فقط این شرکت قابلیت اجرای اونها داره :) کیفیت پشتیبانی هم در حد "به ما مربوط نیست" ، "از نیک پیگیری کنید" ، "فعلا این امکان فعال نیست" ختم میشه :)
در کل نت افراز ، وب داده ، هاست دی ال و لا غیر !

AdminMusic

Registered User
لایک‌ها
53
با سلام و احترام
دوست عزیز من بارها در این فروم اعلام کردم و باز هم با افتخار اعلام میکنم که ونداهاست تنها شرکت هاستینگ ایران بوده که تونسته در تمام شرایط پشتیبانی از من بکنه .
من تو خیلی از شرکت های ایران از میهن وب هاست گرفته تا نت افراز هاست داشتم اما هیچ کدوم کیفیت خدمات ونداهاست رو نداشته و به جرات هیچ کدوم پشتیبانی مثل پشتیبانی ونداهاست نداشته .
ونداهاست رو یکی از دوستان وبمستر به من معرفی کرد و من هم که چند ساله دارم باهاشون کار میکنم خداوکیلی ازشون راضیم .
نت افراز یک بار سایت ما رو که بخاطر یک خبر پربازدید ورودی بسیاری از گوگل گرفته بود بلاک کرد و تا زمان خوابیدن آمار ساسپند بودم که این حرکت نت افراز رو از چشم من انداخت چون اعتقاد دارم شرکت معتبر باید از کاربرانش پشتیبانی کنه و در شرایطی که میبینه سایت کاربر به دلیلی افزایش بازدید داره باید تا جایی که میتونه حمایت کنه که سایت بالا بمونه .
جالب اینجاست که دقیقا این اتفاق در ونداهاست برای من افتاد و چندین روز و چندین دفعه بخاطر چندین مطلب به شدت مورد هجوم بازدیدکنندگان قرار گرفتم که هیچگاه نشد سایت رو ساسپند کنند حتی چند باری بدون گرفتن پول به من امکانات بیشتر دادند تا خرج زیادی برای هاست گرونتر نکنم و پشتیبان بازدیدهام باشم .
پشتیبانیشونم که اصلا فقط خودتون تست کنید تیکت بزنید ببینید چطور جواب میدن و حتی روزهای تعطیل و حتی نصفه شب هم تمام تلاششون رو میکنند و به من پاسخگو بودند .
من نه از مدیران ونداهاست هستم نه هیچ کارشون فقط سایتام تو این شرکت بوده و چون خودم به شدت توسط شرکت های هاستینگ ایران ضربه خوردم توصیه میکنم به اینجا بیاید تا خیالتون راحت باشه .
ادرس سایتتون رو میدید

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,724
وب داده رو تست کردم مشکلی نداشت
ضمن اینکه تو چند سال گذشته آبتین و ای وب هاست هم خوب بودن

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,724
ممنون بابت واریز عزیز
نطرت راجع ب مطالب چیه

roya_abbasi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
هاست مناسب و مطمئن این روزا چه سرویسی هست
چون هر سرویسی میاد ی مدت خوب کار میکنه و باز میره
VOAweb به نظرم با پشتیبانی عالی و 24 ساعته، تعرفه های ارزون با وجود فضای نامحدودی که میده از همه جا بهتره

hamzeh2174

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بنظرم میهن وب هاست از همه بهتره من توی این چند سال از میهن وب هاست استفاده کردم و واقعا راضی ام
mihanwebhost.com

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
این تاپیک رو نگاه کنید، نتیجه دو هفته مطالعه و تحقیق من هست
https://forum.persiantools.com/threads/معرفی-هاست-برای-راه-اندازی-فروشگاه-فایل.871313/

خدمتتون عرض کنم من با مطالعه نظرات به چند هاست مطمئن با قیمت مناسب رسیدم
www.netafraz.com
www.almahost.co.uk
www.mizbanfa.net

و این فایل دسته بندی که برای نیاز خودم تهیه کردم و امیدوارم که برای شما هم مفید باشه
https://docs.google.com/document/d/1_N78wznWOaV3MqeZqe_4QfRJ2XX1LOmMgUKC2Pto6m0/edit?usp=sharing

Last edited:

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,724
این تاپیک رو نگاه کنید، نتیجه دو هفته مطالعه و تحقیق من هست

و این فایل دسته بندی که برای نیاز خودم تهیه کردم و امیدوارم که برای شما هم مفید باشه
https://docs.google.com/document/d/1_N78wznWOaV3MqeZqe_4QfRJ2XX1LOmMgUKC2Pto6m0/edit?usp=sharing
document گوگل چقدر طول کشید تا این مطلب رو تهیه کنید و آیا امکان دانلودش هست که خارچ از نت بازش کنیم ؟؟؟
(من زیاد با ابزارهای گوگل آشنایی ندارم....)

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
document گوگل چقدر طول کشید تا این مطلب رو تهیه کنید و آیا امکان دانلودش هست که خارچ از نت بازش کنیم ؟؟؟
(من زیاد با ابزارهای گوگل آشنایی ندارم....)
تهیه داکیومنت 3 روز طول کشید، هر کس میتونه تکمیلش کنه و با افزودن شماره در اینجا قرار بده

مثلاً نفر بعدی بذاره Host1 و نفر دوم بذاره Host2 تا یک لیست بدست بیاریم، البته سعی کنید بر

اساس حجم 2 گیگ باشه و باقی موارد هم که یا در سایت نوشته و یا از فروشنده باید سوال کنید.

برای دانلود هم میتونید از لینک زیر استفاده کنید:
http://cdn.persiangig.com/preview/y3M9QcL4D8/Host.docx

reallife0002

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نظرتون راجع به وب داده چیه ؟؟
سمت وب داده نرو که آشغاله واقعا من پشتیبانی به این بی رگی و بی خیالی ندیدم انگار به وبلاک هاست دادن بیخیال بیخیال................ باید 10 بار پیام بدی تا جواب بدن اصلا براشون مهم نیست مشکل حل شده یا نه!!!!!
سایت ما رو بیچاره کردن با این پشتیبانی و بی اطلاعیشون

navid404

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
بله- میزان بازدید سایت شما هم در هزینه ماهانه پلن مهم است

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
واسه سایت هایی که زیر 15000 بازدید دارن خوبه

بله منم با نظر این دوستمون موافقم. هاست بسیار خوبیه و پشتیبانی خوبی داره، ولی سایت با بازدید بالا روش نباشه بهتره

بالا